تولید و فروش چادر کانتینری و چادر ترانزیتی

امروزه بسیاری از جا به جایی های کالا با استفاده از کامیون های حمل بار انجام می شود که این وسایل نقلیه باید دارای چادرهایی باشند که بتوانند در برابر عوامل گوناگون از انواع کالاهایی که حمل می کنند محافظت کنند، ما در این مقاله به بررسی چادر کانتینری و چادر ترانزیتی می پردازیم.
انواع چادر کانتینری و چادر ترانزیتی که در بازار موجود هستند دارای کیفیت های گوناگون می باشند، همگی کارخانه های تولیدکننده چادر کانتینری و تولیدکننده چادر ترانزیتی سعی می کنند چادرهایی تولید کنند که مقاومت خوبی در برابر آب و آتش داشته باشند.
انواع چادر کانتینری و چادر ترانزیتی در دو نوع یک رو و دو رو تولید می شوند، در نوع یک رو، یک طرف پارچه چرم مصنوعی دارد اما در نوع دو رو هر دو طرف دارای چرم مصنوعی می باشد که مقاومت بسیار بالایی دارد.

جنس انواع چادر کانتینری و چادر ترانزیتی
پارچه چادر کانتینری و پارچه چادر ترانزیتی همگی از جنس برزنت می باشد، برزنت پارچه هایی مستحکم، ضخیم و با دوامی هستند که در هر آب و هوایی می توانند مورد استفاده قرار بگیرند و نه تنها برای کامیون های حمل بار بلکه در تولید بسیاری از چادرهای دیگر نیز مورد استفاده می باشند..
انواع پارچه برزنت در وزن و میزان تار و پود با یکدیگر فرق می کنند، تولید برزنت در کارخانه ها از یک لا شروع می شود و تا شش لا ادامه دارد، هر چقدر تعدادی لایه های برزنت استفاده شده در تولید چادر کانتینری و تولید چادر ترانزیتی بیشتر باشد آن چادر در برابر آب مقاوم تر می باشد اما سنگینی آن چادر نیز افزایش پیدا می کند.
انواع پارچه های برزنتی که در دوخت چادر ترانزیتی و دوخت چادر کانتینری استفاده می شوند در دو دسته موادی و کانتینری قرار می گیرند، نوع موادی مقاومت زیادی دارد اما دارای تنوع رنگی نمی باشد، در عوض نوع کانتینری دارای رنگ های متنوعی مانند قرمز، سفید، سبز، سورمه ای، آبی و … می باشد.
خواص انواع چادر کانتینری و چادر ترانزیتی
از خصوصیات انواع چادر کانتینری و چادر ترانزیتی می توان به مقاومت در برابر آتش و جلوگیری از انتشار آن، مقاومت و استحکام در برابر اشعه های مضر و ماوراء خورشید( مختص کامیون های حمل مواد غذایی) اشاره کرد.
انواع چادر کانتینری و چادر ترانزیتی دارای ویژگی هایی مانند ضد پوسیدگی و ضد قارچ و باکتری نیز می باشند که سبب شده است که در تمام صنایع از آنها استفاده شود.
همچنین ناگفته نماند که انواع این چادرها در برابر خط و خش، ضربه و یخ زدگی، مواد اسیدی و قلیایی نیز مقاومت خوبی دارند.
این چادرها دارای پارچه هایی بسیار انعطاف پذیر و مقاوم به آب هستند که در برابر حتی فشار هزار میلی متری آب مقاومت می کنند و نه پاره می شوند و درزی در آنها ایجاد می شود.
البته عموما پارچه های استفاده شده برای دوخت انواع این چادرها را با استفاده از موادی مانند لاستیک، پلی وینیل، سیلیکون و … پوشش می دهند تا مقاومت بهتری در برابر آب و رطوبت داشته باشند.

بررسی نحوه خرید و فروش چادر کانتینری و چادر ترانزیتی
میزان فروش چادر کانتینری و همچنین فروش چادر ترانزیتی بستگی به نوع مصرف و قیمت آن دارد، البته زمانی که یک فرد به دنبال خریداری این چادرها است تمام خواص ذکر شده در بالا را نیز در این چادرها جست و جو می کند تا چادر با کیفیت و با دوامی را تهیه کند.
البته قیمت چادر کانتینری و قیمت چادر ترانزیتی یک لایه تا نوع چند لایه ارزان تر می باشد و میزان مقاومت و استحکام در برابر عوامل مختلف همچون آب و حریق نیز می تواند در قیمت گذاری انواع چادر کانتینری و چادر ترانزیتی تاثیرگذار باشد.
اما مهم ترین نکته این است که در هنگام خرید انواع چادر کانتینری و چادر ترانزیتی باید به دنبال موردی باشیم که بتواند در هر شرایط آب و هوایی سرد و گرمی کار کند و امنیت خوبی داشته باشد و همیشه به دنبال چادر ترانزیتی ارزان قیمت نباشیم.
به طور کلی در هنگام خرید این نوع چادر باید ابتدا باید به دنبال چادر کانتینری ارزان قیمت باشیم، بعد نوع کاربری مان را در نظر بگیریم و سپس به انتخاب یک رو یا دو رو بودن چادر و سپس به انتخاب چند لا بودن آن بپردازیم.

تولید چادر کانتینری- تولید چادر ترانزیتی- فروش چادر کانتینری – فروش چادر ترانزیتی- قیمت چادر کانتینری- قیمت چادر ترانزیتی- دوخت چادر کانتینری – دوخت چادر ترانزیتی- تولید کننده چادر کانتینری – تولید کننده چادر ترانزیتی- پارچه چادر کانتینری – پارچه چادر ترانزیتی- چادر کانتینری ارزان قیمت – چادر ترانزیتی ارزان قیمت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *