خرید اینترنتی پارچه برزنتی

پارچه برزنتی انواع مختلفی دارد که برای داشتن یک خرید پارچه برزنتی مناسب و کاربردی باید اطلاعات درستی در مورد پارچه های برزنتی داشت. قیمت پارچه برزنتی متفاوت است و با توجه به نوع، کاربرد، جنس، کیفیت و ویژگی های آن می تواند دارای قیمت های متفاوتی باشد.
پارچه برزنتی یکی از انواع پرمصرف پارچه ها در زندگی روزمره و در سطح شهر است که در زیر به بررسی ویژگی های پارچه برزنتی و موارد کاربرد آن می پردازیم.
بررسی ویژگی های پارچه برزنتی
این پارچه ها از جنس کرباس یا پلی استر تهیه می شوند و دارای کاربرد های متفاوتی هستند که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱- بعضی از پارچه های برزنتی خاصیت ضد آب دارند و مانع از نفوذ رطوبت می شوند.
۲- منعطف هستند
۳- در مقابل اجسام تیز مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهند و مستحکم هستند.
۴- در برابر یخ زدگی و نور آفتاب و شرایط جوی می توانند مقاوم باشند.
۵- پارچه برزنتی قیمت مناسبی دارند
۶- در موارد مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و کاربرد های متنوعی دارند.

انواع پارچه برزنتی
در ابتدا این نکته را بیان می‌کنیم که پارچه های ضد آب به سه دسته تقسیم می شوند:
۱- پارچه های گورتکس
۲- پارچه برزنت
۳- شمعی ( پارچه های شمعی زیر مجموعه ی پارچه برزنتی محسوب می شوند.)
پارچه های گورتکس قیمت بالایی دارند و به همین دلیل کاربرد های کمتری نسبت به پارچه برزنتی دارند. از پارچه های گورتکس به خاطر خاصیت ضد آب شان معمولا برای تولید کفش کوهنوردی استفاده می شود. اما پارچه برزنتی و پارچه های شمعی علاوه بر داشتن خاصیت ضد آب، دارای قیمت مناسبی هستند و از این رو کاربرد زیادی داشته و معمولاً به صورت عایق مورد استفاده قرار می گیرند.
بنابراین پارچه برزنتی از پارچه های گورتکس کاربرد بیشتری دارند.
پارچه برزنتی ضد آب در چه مواردی کاربرد دارد؟
این پارچه ها به دلیل خاصیت ضد آبی که دارند، به طور معمول بیشتر از همه برای عایق کاری استفاده می شوند و مانع از نفوذ رطوبت و نم هستند. در زیر به ذکر موردی کاربرد های پارچه ی برزنت می پردازیم و بیان خواهیم کرد که فروش پارچه برزنتی معمولاً برای موارد زیر استفاده می شود:

۱- روکش اتومبیل، کانتینر، کامیون و …
۲- ایجاد سقف موقت برای آلاچیق و سایبان در مقابل بارندگی و نور خورشید
۳- سقف مرغداری ها و سوله ها و محیط های سر پوشیده
۴- استفاده برای تولید روکش انباری ها و سالن های تولید و نگهداری مواد غذایی
۵- برای ساخت و تولید چادر مسافرتی
۶- برای تهیه لباس و پوشاک که معمولا لباس های کار از این نوع پارچه ها تهیه می شود و یا لباس های ضد آب
۷- تولید پرده های محافظتی
پارچه های برزنتی مقاومت بالایی دارند و قیمت کمتری دارند و پایین بودن قیمت عمده پارچه برزنتی می‌تواند از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد.

نکات مهم در هنگام فروش عمده پارچه برزنتی
پارچه برزنتی به دلیل کاربرد های مختلف و مصارف بسیار زیادی که دارند، یکی از پارچه هایی است که بسیار مورد استقبال مردم قرار می گیرد.
تولید پارچه های برزنتی در سطح گسترده انجام می‌ شود و به دلیل کاربر دهای گسترده آن، عرضه و فروش پارچه برزنتی بسیار زیاد است. در هنگام خرید پارچه برزنتی حتماً به ویژگی‌های پارچه برزنتی و ضد آب بودن یا نبودن آن دقت نمایید. پارچه برزنت ضد آب نیز انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع ماده ای که به عنوان ضد آب در آن استفاده می‌شود، متفاوت است و از این رو قیمت پارچه برزنتی نیز متفاوت خواهد بود. فروشگاه های اینترنتی وجود دارند که به عرضه انواع مختلف پارچه برزنتی می‌پردازند. همچنین در این فروشگاه پارچه برزنتی بهترین کیفیت های پارچه برزنت ارائه می شود که دارای قیمت های مناسب بوده و با توجه به کاربرد و نیاز افراد می‌توان، مناسب ترین و بهترین نوع پارچه برزنتی را از انتخاب نمود.
سایت‌های اینترنتی وجود دارند که می توان به عنوان مرکز فروش پارچه برزنتی از آن ها برای خرید پارچه برزنت با کیفیت استفاده نمود.
پارچه های برزنتی ضد آب در مقایسه با نمونه های مشابه آن، دارای کیفیت و قیمت مناسب تری هستند و از این رو کاربرد های بیشتری نیز دارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *