چادر ترانزیتی و موارد مصارف آن

چادر ترانزیتی چیست:
همه ی ما با چادر ترانزیتی آشنایی داریم اما در این مقاله می خواهیم به طور دقیق تر در رابطه با این چادر توضیح دهیم. جنس این چادر از برزنت است که پارچه ی محکم و ضد آب است. این پارچه به صورت دو لایه بوده و خاصیت ضد آب بودن آن کاربرد های زیادی دارد. به جرات می توان گفت که پارچه ی برزنت یکی از قوی ترین و بهترین پارچه ها است.
ویژگی چادر ترانزیتی:
چادر ترانزیتی، دارای نقش حفاظتی است از این دارای ویژگی های خاصی می باشد. از این ویژگی ها ما می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:
دوام بالا
عمر طولانی
ضد آب بودن
قابلیت تا شدن
نصب راحت
قابلیت شست و شو
و غیره.

کاربرد های چادر ترانزیتی:
چادر ترانزیتی، به خاطر داشتن مقاوت بالا دارای اهمیت زیادی می باشد از این رو کاربرد های مختلف و زیادی نیز دارد. از مهم ترین این کاربرد ها استفاده از آن برای پوشش ماشین های حمل و نقل است. انواع خودرو های سنگین نظیر کامیون، تریلی، وانت، ترانزیت و غیره از این چادر استفاده می نمایند. استفاده از این چادر برای ماشین های حمل و نقل دارای خواص زیادی است که در ادامه ی مقاله به آن خواهیم پرداخت. خرید چادر ترانزیتی، برای کسانی که دارای ماشین های سنگین هستند امری حیاتی است زیرا بدون استفاده از این چادر ها کار حمل و نقل بسیار دشوار می شود.

مزیت استفاده از چادر ترانزیتی:
همان طور که در بالا نیز به آن اشاره شد، خاصیت هایی چون ضد آب بودن و مقاوم بودن باعث می شود که این چادر مورد توجه قرار گیرد. افرادی که در زمینه ی حمل و نقل فعالیت دارند، در تمام فصول باید محموله ها را جا به جا نمایند. در جاده های در فصل زمستان همواره برف و باران می تواند به محموله ی آن ها آسیب برساند. از این رو این چادر می تواند مانع از ورود آب ناشی از برف باران شود. در فصل های گرم تابستان نیز، تابش مستقیم نور آفتاب آن هم برای ساعات طولانی می تواند به محموله های این خودرو ها آسیب برساند، اما این چادر با ایجاد یک پوشش می تواند سپری در برابر نور شدید آفتاب باشد. البته ما شاهد ماشین های سنگینی با دیوار های فلزی هستیم که می توانند کار این چادر ها را انجام دهند، اما از نظر اقتصادی استفاده از آن ها به صرفه نیست. در ادامه به تفاوت این چادر با دیواره های فلزی ماشین های سنگین خواهیم پرداخت. قبل از آن باید بگوییم که استفاده از این چادر ها تنها برای عدم نفوذ آب و نور خورشید نیست، بلکه مزیت های دیگری هم دارد. در جاده، ماشین های سنگین همواره در حال حرکت با سرعت بالا هستند. حرکت با سرعت بالا می تواند محموله های آن ها را داخل ماشین بیرون بیندازد. از این رو این چادر می تواند مانعی برای پرت شدن محموله ها باشد. بنابراین به طور کلی باید بگوییم که چادر ترانزیتی، نقش حفاظت را برای ماشین های سنگین و محموله های آن ها دارد.

تفاوت چادر ترانزیتی با دیوار های فلزی خودرو ها:
این چادر و دیوار های فلزی همواره در حال رقابت هستند اما در بیش تر مواقع پیروز میدان، این چادر است. مزیت های استفاده از این چادر باعث می شود تا برتری خاصی نسبت به دیوار های فلزی داشته باشد. ما در این مقاله چند نمونه از این برتری ها را توضیح می دهیم:
سبک بودن: این چادر ها بسیار سبک هستند و توسط افراد به راحتی جا به می شود. از این رو در زمان های خاصی شما می توانید این چادر ها را نصب یا جدا نمایید. دیوار های فلزی بسیار سنگین هستند و نصب آن ها باید به صورت دائمی باشد. زیرا نصب و جدا کردن آن ها بسیار دشوار است.
چادر ترانزیتی ارزان قیمت: این چادر های دارای قیمت بسیار پایینی نسبت به دیوار های فلزی هستند. از این رو اگر آسیب ببینند افراد دچار خسارت های کم تری می شوند.
چادر ترانزیتی بادوام: شاید برای شما جالب باشد که بدانید، این چادر دوام بیش تری نسبت به دیوار های فلزی دارد. زیرا این دیوار ها با قرار گرفتن در معرض عوامل طبیعی می توانند به سرعت فرسوده شوند.

فروش عمده چادر ترانزیتی توسط شرکت ما:
دوخت چادر ترانزیتی و تولید چادر ترانزیتی، باید طبق اصول و قوانین خاصی باشد تا بتواند بسیار مقاوت تولید شود. اگر شما به فکر خرید چادر ترانزیتی مناسب و با دوام هستید باید با این موارد آشنا شوید. شرکت ما در راستای فروش چادر ترانزیتی، فعالیت دارد. این شرکت با فروش عمده ی چادر ترانزیتی توانسته است که چادر هایی با ارزان ترین قیمت را وارد بازار نماید. این شرکت خود تولید کننده چادر ترانزیتی است به همین دلیل با به دست آوردن سودی کم تر، قیمت این چادر ها را کاهش داده است. قیمت چادر ترانزیتی، که توسط این شرکت تعیین شده است، بسیار کم تر از سایر قیمت سایر تولید کنندگان است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *