انتخاب کوله پشتی مناسب برای سفر

انتخاب کوله پشتی مناسب برای سفر
انتخاب کوله پشتی مناسب برای سفر
انتخاب کوله پشتی می تواند نگران کننده باشد، به خصوص برای اولین بار، بسیاری از محصولات موجود در بازار این روزها از نظر فنی کاملاً استاندارد هستند، اما قطعا هر نوع کوله ای برای سفر شما مناسب نیست، در ادامه شما را رهنمایی می کنیم تا انتخاب بهتری داشته باشید.

در مورد آنچه که نیاز دارید فکر کنید
قبل از سرمایه گذاری برای کوله پشتی، مدتی وقت بگذارید و فکر کنید که برای چه نوع سفری می خواهید از کوله پشتی استفاده کنید، آیا قرار است به کنار ساحل بروید؟ در جنگل؟ کوه؟ و یا یک پارک جنگلی؟ به خاطر داشته باشید اگر می خواهید سفرهای طولانی تری داشته باشید قطعا باید یک کوله بزرگ تر تهیه کنید.

خرید در یک فروشگاه تخصصی
در حالی که خرید یک کوله پشتی به صورت آنلاین بی شک راحت است، اما بهتر است برای اولین بار به سراغ فروشگاه ها بروید و از نزدیک کوله مورد نظرتان را انتخاب کنید. ممکن است برای پیدا کردن یک کوله با کیفیت که کاملا مناسب سفر شما باشد تایم زیادی از شما بگیرد، اما بهترین راه برای شما در اولین خرید انتخاب یک فروشگاه مخصوص است. این موضوع خصوصاً در مورد کوله پشتی های بزرگتر صادق است. فروشگاه های تخصصی نه تنها به شما این امکان را می دهند که کوله را از نزدیک لمس کنید، بلکه دارای کارمندانی نیز هستند که آموزش دیده اند تا به شما در انتخاب کوله پشتی مناسب کمک کنند. انواع سفرهایی را که قرار است بروید و محیطی که در آن خواهید بود را با کارمندان به اشتراک بگذارید تا در انتخاب کوله به شما کمک کنند. این راه در واقع به تعیین انتخاب نوع کوله ای که باید خریداری کنید کمک خواهد کرد.

اندازه مناسب را انتخاب کنید
انتخاب کوله پشتی مورد نظرتان باید با فرم بدنتان و نوع کاربردی که نیاز دارید هم خوانی داشته باشد، می توانید در فروشگاه این وظیفه را به کارمندان بسپارید، در این صورت آن ها با توجه به تجربیات و دانش خود بهترین گزینه را برایتان انتخاب می کنند.

احساس مناسب بودن کوله پشتی را پیدا کنید
از پوشیدن کوله پشتی و چند دقیقه پیاده کردن در فروشگاه خجالت نکشید. به نحوه احساس آن توجه کنید و در صورت نیاز به تنظیم تسمه های مختلف برای تعادل بار بین شانه ها و باسن خود، کمک بخواهید. این کوله به احتمال زیاد هزینه ی زیادی را برای شما به همراه دارد، پس بدون خجالت سعی کنید کاملا برای خریدن آن به نتیجه برسید.

لوازم جانبی را در نظر بگیرید
لوازم جانبی شامل یک پوشش باران برای کوله شما، یک مخزن هیدراتاسیون یا تسمه های اضافی برای تعادل بار موجود در کوله پشتی و ….. با این حال نگران خرید همه آن ها در یک زمان نباشید، همیشه می توانید این موارد را خرید کنید، مهم خرید همان کوله است، تجهیزات فنی و اضافی را به مرور تهیه کنید تا از لحاظ مالی نیز دچار مشکل نشوید.

کوله پشتی بچه ها را فراموش نکنید
هنگامی که برای بچه ها کوله پشتی تهیه می کنید، آنها را با بار سبک و بسیار کمی شروع کنید و در صورتی که توان آن ها زیاد بود و دچار مشکلی نشدند به تدریج وزن بیشتری را اضافه کنید. به طور کلی ، بچه های فعال می توانند حدود ۲۰ درصد از وزن بدن خود را تحمل کنند، اگرچه ممکن است بچه های غیرفعال تحمل حمل کمتری داشته باشند. به طور کلی، بچه های ۵-۱۰ ساله می توانند کوله پشتی هایی را با ۱٫۵۰۰ تا ۲٫۵۰۰ اینچ مکعب حجم تحمل کنند. برای یک پیاده روی روزانه بسیار کوتاه با بار بسیار سبک، یک کودک ممکن است بتواند از یک کیف دستی یا کوله پشتی بدون قاب استفاده کند. اما برای یک مسافرت طولانی تر با بار بیشتر، ماجراجویان تازه وارد در سفر نیز به کوله پشتی احتیاج دارند که دارای قاب برای کمک به تحمل وزن باشد.

کوله پشتی تان را برای یک پیاده روی روزانه ببرید
شما کوله پشتی کاملاً جدید خود را دارید و مشتاق هستید که آن را امتحان کنید، اما اولین سفر و ماجراجویی شما با آن لزوماً یک سفر دو هفته ای نخواهد بود. درعوض، با برخی از گردش های روزانه کوتاه تر شروع کنید تا احساس وزن، تناسب و هرگونه مسئله ی دیگری را بدست آورید. به این صورت شما برای یک سفر طولانی با کوله جدیدتان آمادگی پیدا خواهید کرد.

برچسب ها: انتخاب کوله پشتی مناسب برای سفر, اندازه مناسب برای کوله پشتی, کوله پشتی بچه ها

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat