ساخت پارکینگ مسقف

ساخت پارکینگ مسقف

پارکینگ مسقف ، به عنوان یک سازه ی سبک و شکیل و کارآمد، به صنعت ساخت و ساز ارائه شده است که نوآوری در طراحی آن باعث خلق این پروژه ی کارآمد شده است .
ارائه ی طرحی کارآمد، باعث شکل گیری پارکینگ مسقف شده است که امروزه به شکل گسترده و در انواع مختلف کاربرد دارد .
رشد روز افزون جمعیت و گسترش شهر ها، نیاز بیشتری به وجود پارکینگ های شهری، احساس می شود. چرا که در حوزه های شهری و با تراکم جمعیت ،کمبود مکان برای ساخت پارکینگ، بیشتر احساس می شود که پارکینگ مسقف ، به علت سبک، و شیوه ی اجرا ، بسیار کارآمد بوده و برای اجرا در بافت شهری و غیر شهری بسیار مناسب می باشد که به عنوان یکی از نمونه های امروزی و ساده از پارکینگ است که به سادگی قابل اجرا می باشد .

اجرای پارکینگ مسقف
شکل طراحی و سبک بودن ساختار این سازه از مزیت های اصلی پارکینگ مسقف به شمار می رود . که به عنوان سازه ی کارآمد به جامعه ی شهری معرفی شده و برای اجرای این پروژه می توان از طراحی دلخواه و مد نظر در آن استفاده کرد .

پارکینگ مسقف ، زمینه ی اجرای یک سازه ی جدید و مهندسی شده را فراهم نموده است و در انواع مختلف طراحی و ارائه می شود .
نحوه ی ساخت این سازه و طرح آن با توجه به مساحت مکان و فضای مورد نظر صورت می گیرد که پایه ی اولیه ی آن را سازه هایی مهندسی شده و سبک تشکیل می دهند که برای ایجاد پارکینگ موقت و دائم کاربرد دارند .

ویژگی پارکینگ مسقف
استفاده از پارکینگ مسقف برای فضا های شهری و غیر شهری از مزایای زیادی برخوردار است که به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد .
۱- سبکی سازه
یکی از مهم ترین علل استفاده از پارکینگ مسقف ،سبک بودن این سازه است که آن را نسبت به دیگر سازه های ساختمانی متمایز کرده است که همین امر کمک شایانی به تسریع در حمل و نقل اجزای سازه کرده است .
۲- تسریع در ساخت و اجرا
شیوه ی طراحی در سبک این سازه، باعث تسریع در ساخت این نوع از پارکینگ شده تا پروژه ی مد نظر ، هر چه سریع تر به اجرا درآمده و به شکل دائم یا موقت، مورد استفاده قرار می گیرد .
۳- کارآمدی سازه
طرح اولیه ای که به ارائه ی این پروژه ی مسقف منجر شده ، ارائه ی یک سازه ی کارآمد از لحاظ ساخت و اجرای آن بوده است که علاوه بر حفظ کیفیت و رعایت استاندارد های جهانی، عملکردی کارآمد و اثربخش ارائه دهد .

۴- زیبایی ظاهری
شکل و ساختار ظاهری پارکینگ مسقف از طراحی ایده آل ، برگرفته شده و علاوه بر زیبایی ظاهری از ایمنی ساختاری و استحکام بالایی برخوردار است .

طراحی انواع پارکینگ مسقف
اجزای اولیه ی ساختار سازه، از ایمنی و مقاومت زیادی برای ایجاد پارکینگ مسقف برخوردار است و به علت سبک مدرن و به کار گرفته شده در سازه ،برای ساخت انواع مختلف پارکینگ مسقف کاربرد دارد . پارکینگ مسقف حیاط ، پارکینگ مسقف ویلا ، پارکینگ مسقف فرودگاه ،نمونه هایی از اجرای این سازه می باشد که نمونه ی بزرگ تر آن برای پارکینگ فرودگاه قابل اجرا بوده که به علت استحکام و ایمنی بالا برای فرودگاه نیز کاربرد دارد . و به عنوان یک نمونه ی مناسب می توان به پارکینگ مسقف فرودگاه امام خمینی اشاره کرد .

قیمت پارکینگ مسقف
پارکینگ مسقف ، حاصل ترکیب علم و فناوری و تکنولوژی مدرن است که در نتیجه ی خلاقیت ذهنی و طراحی مدرن برای رفاه بیشتر جامعه ی شهری ایجاد شده است .برای به کارگیری این طراحی مدرن که با استفاده از بروز ترین متریال جهانی شکل گرفته هزینه ی بسیار مناسبی ،در مقایسه با سایر سازه های ساختمانی در نظر گرفته شده است .
هزینه پارکینگ مسقف بر اساس اندازه و مساحت مکان در نظر گرفته شده ارائه می شود و همچنین سختی کار و شکل و طرح در نظر گرفته شده برای اجرای طرح ، در قیمت آن تاثیر گذار است .
مواد و متریال به کار گرفته شده برای اجرای این پروژه، به نوع و طرح انتخابی مد نظر بستگی دارد که تعیین کننده میزان مقاومت و استحکام برای کار مورد نظر است که بر قیمت ساخت این سازه تاثیر گذار است

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat