طراحی سوله چادری

طراحی سوله چادری
سوله چادری در اثر پیشرفت در طراحی سازه های صنعتی به وجود آمد که به عنوان سازه هایی سبک و کارا برای انجام انواع پروژه ،ارائه شده است .
می توان گفت سوله چادری از قدمت زیادی برخوردار است زیرا در زمان های گذشته از سازه های چادری ابتدایی و دست ساز بشر استفاده می شد که امروزه با پیشرفت تکنولوژی در صنعت ساخت و ساز های ساختمانی ، باعث شد تا سازه های سبک و شکیل به وجود بیایند که نمونه ی بارز آن سوله چادری است که یک سازه ی مناسب و با دوام بوده که از استحکام بالا و نمای زیبایی برخوردار می باشد .
این سازه بر اثر پیشرفت در طراحی سازه های صنعتی و ساختمانی شکل گرفته تا به طور اثربخش و کارا ،در اجرای پروژه های متفاوت به کار گرفته شود .
آن چه که باعث شده تا سوله چادری بیشتر از هر سازه ی دیگری مورد توجه قرار بگیرد سبک طراحی نما و کارایی آن است و این کارایی در نصب و اجرای سوله چادری، بسیار موثر است .

معماری سوله چادری
معماری به کار گرفته شده در ساخت سوله ی چادری بر اساس یک طرح مستحکم و اولیه با نمایی زیبا می باشد اسکلت های فلزی و اسپیس فریم ها به عنوان بنای کار و پایه ی طرح ، مد نظر گرفته می شوند که اسپیس فریم یک شکل هندسی منسجم و سازمان یافته بوده که از مقاومت بالایی برخوردار است .که رویه ی آن با سازه ی کششی و پارچه ای، پوشیده می شود.
این سازه ی کششی که جنس آن از پارچه بوده و به صورت یک غشاء روی سازه ی مورد نظر کشیده شده و طرح اصلی را شکل می دهد.
در اصل سازه کششی یا همان چادر توسط یک ستون فلزی نگه داشته می شوند. این سازه های کششی در اثر فشار وارده و نیرو های خارجی، شیوه ی کششی خاصی را ، لحاظ می نمایند .
این سازه های سبک و کارآمد با طراحی خاص خود، به عنوان یک پوشش در پروژه های متفاوتی به کار گرفته می شوند. سازه های کششی به دو نوع صنعتی و انباری تقسیم می شوند که هرکدام بسته به نوع کاربری و خواست و نیاز مشتری به کار برده می شود. کاربرد سوله چادری به عنوان یک شکل سازمان یافته در باغ ها و پارکینگ ها و زمین های بازی و غرفه، سالن، مراکز صنعتی و مراکز تفریحی و انواع بناها کاربرد، دارد.
متریال ساخت سوله چادری، آن را از دیگر پروژه های ساختمانی متمایز کرده و با فضایی که برای کاربران ایجاد می نماید این امکان را می دهد که با استفاده از خلاقیت در طراحی ظاهری و داخلی به همراه نورپردازی ،نمایی زیبا را به نمایش بگذارند.

کاربرد و مزایای سوله چادری
۱-بنایی سبک
۲-قابلیت فضاسازی
۳- مقرون به صرفه
۴- نمایی زیبا
۵- سهولت در نصب و اجرا
۶- پوشش مقاوم
۷- متریال سبک و با دوام
سوله چادری علاوه بر استحکام و دوام بالایی که دارد از نمایی زیبا برخوردار بوده و در عین حال با نور پردازی در طراحی نما و تلفیق معماری مدرن ،مناسب برای فضاهای شهری می باشد. که نصب و اجرای آن در مدت زمانی کوتاه صورت می گیرد.

هزینه و قیمت سوله چادری
سوله چادری علاوه بر طراحی مقاوم و جلوه ی زیبا و اثر گذار، بسیار مقرون به صرفه می باشد قیمت سوله چادری بسیار مناسب بوده و با همه ی مزیت ها و کارایی ها ، با قیمتی مناسب ارائه می شود.
مجموعه ی دنیای چادر با تیم مجرب و متخصص در زمینه ی خدمات سالن چادری و ساخت و اجرای سالن چادری، اقدام به فروش سوله چادری می نماید. که سوله چادری ارزان و با کیفیت را در اختیار متقاضیان این سازه ی مدرن قرار می دهد.
دنیای چادر با ارائه ی سازه هایی که بنا بر اقتضا و کشش فضای شهری ایجاد شده اند و متناسب با نیاز و خواست مشتری در اندازه ها و ابعاد مختلف ارائه می شوند، سعی در کسب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان دارد.
سوله چادری و امکانات ساخت، تولید ، نصب و اجرای آن، توسط گروه متخصص و مجرب دنیای چادر، با ارائه ی خدمات برتر در این زمینه صورت می گیرد.

برچسب ها: سازه کششی, سوله چادری, طراحی سوله چادری, فروش سوله چادری, قیمت سوله چادری, مزایای سوله چادری, معماری سوله چادری, هزینه سوله چادری

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat