فروش پارچه برزنتی | نکات مهم قبل از خرید پارچه های برزنت

فروش پارچه برزنتی | نکات مهم قبل از خرید پارچه های برزنت
فروش پارچه برزنتی از طریق مراکز متعددی انجام می شود، با انتخاب این مرکز فروش می توانید به تمامی نکات مهم قبل از خرید پارچه های برزنتی از طریق کارشناسان حاضر در آن پی ببرید.
پارچه های برزنتی جزء محصولات پر فروش در بازار هستند که قیمت آنها با توجه به کیفیت و الیاف به کار برده شده در روند تولید آنها مشخص می گردد، با توجه به تنوع بالای پارچه های برزنتی آیا با پرتقاضاترین پارچه های برزنتی آشنا هستید؟
با توجه به بازار رقابتی حال حاضر پیدا کردن مراکز عرضه مناسب برای تهیه این محصولات کاری سخت و پیچیده می باشد. تا پایان این مطالب همراه ما باشید تا یکی از بهترین مراکز برای تهیه انواع پارچه های برزنتی را به شما معرفی کنیم.

ویژگی های منحصربفرد پارچه های برزنتی کدام است؟

پارچه های برزنت با استفاده از الیاف پلی استر و الیاف پنبه و لاکرا در ابعاد مختلف از لحاظ ضخامت و متراژ تولید می شوند،استفاده از الیاف مصنوعی با کیفیت بالا به همراه الیاف طبیعی پنبه سبب شده تا بر کیفیت این پارچه‌ ها افزوده گردد.
پارچه ‌های برزنت به دلیل نحوه تهیه و تولید و همچنین نوع الیاف به کار برده شده در آنها در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌ گیرند که تقریباً حذف این پارچه امکان پذیر نمی باشد.
خوب است بدانید که این پارچه ها را در کارخانجات تولیدی در عرض های مختلف از عرض ۱۰۰ سانتی متر تا ۳۰۰ سانتی متر تولید می‌ کنند که در برخی از موارد نیاز است تا از پارچه های برزنتی به صورت یک تکه استفاده شود که در این صورت برخی از کارخانجات به شکل سفارشی پارچه ها را در عرض‌ های بالاتر نیز تولید می نمایند.
به طور کلی در اینجا به برخی از ویژگی های منحصر به فرد پارچه های برزنتی می پردازیم تا با بررسی دقیق این ویژگی ها به دلایل پر مصرف بودن این پارچه در صنایع مختلف نیز پی ببرید، از جمله:
 • این پارچه ها دارای بافت بسیار مستحکم و مقاوم هستند و در برابر هر گونه ضربه و فشار هیچ گونه آسیبی به آنها وارد نمی شود.
 • به دلیل وجود الیاف پلی استر از مقاومت کششی بسیار بالایی برخوردار می باشد.
 • تراکم بافت بالای این پارچه سبب شده تا در برابر نفوذ هر گونه آب و مایعات مقاومت کند.
 • استفاده از الیاف نسوز در روند تولید آن موجب می‌ شود تا از این پارچه به عنوان یک عایق مناسب در فضاهای مختلف استفاده شود.
 • در عین مقاومت از نرمش پذیری بسیار خوبی برخوردار است.
 • این پارچه ها وزن بسیار کمی دارند و به راحتی می‌ توان آنها را جابجا کرد.

با بررسی دقیق ویژگی های پارچه های برزنتی در می یابیم که این پارچه ها را به راحتی می توان در موارد مختلفی مورد استفاده قرار داد.
فروش پارچه برزنتی

5 نکته مهم قبل از انتخاب جنس و نوع برزنت

همه ما می‌ دانیم که پارچه های برزنتی جزء پارچه های مقاوم محسوب می شوند که در مراکز و صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌ گیرند.
با توجه به تنوع بالای پارچه های برزنتی از لحاظ مشخصات فنی خوب است تا قبل از انتخاب و خرید این پارچه ها به برخی از نکات و ویژگی‌ های آنها به طور کامل توجه کرد و مطابق با نوع نیاز این محصولات را انتخاب نمود.
همان طور که می دانید فروش پارچه برزنتی توسط مراکز متعددی انجام می ‌پذیرد اما همه این مراکز اطلاعات جامع و کافی در مورد ویژگی های این محصولات ندارند بهتر است تا در هنگام خرید این محصول دقت بیشتری به خرج داد.
ما در اینجا به ۵ نکته مهم قبل از انتخاب جنس و نوع برزنت اشاره می کنیم تا با به کار گیری این نکات مهم بتوانید خرید مناسب انجام دهید از جمله:
 1. توجه به کیفیت پارچه های برزنتی از لحاظ تراکم بافت
 2. نوع الیاف به کار برده شده در روند تولید و همچنین میزان استفاده از این الیاف
 3. ضخامت و گرماژ پارچه های برزنتی و همچنین توجه به عرض های متنوع این پارچه ها
 4. میزان مقاومت کششی و سایشی در پارچه های برزنتی با توجه به نحوه استفاده از این محصول
 5. نوع استفاده و موارد کاربرد آن

ذکر این نکته نیز مهم است که، قیمت پارچه برزنت ارزان جزء یکی از موارد مهمی است که در هنگام خرید مورد توجه خریداران عمده قرار می‌ گیرد. در این صورت باید به کیفیت این پارچه ها دقت کافی را داشته باشید و با انتخاب مراکز عرضه معتبر و مستقیم این پارچه ها را با کیفیت بالا و قیمت ارزان تهیه کنید.

پرتقاضاترین نوع پارچه های برزنتی کدام اند؟

معمولاً در کارخانجات نساجی با توجه به تنظیمات دستگاه های بافندگی و همچنین درصد الیاف قرار داده شده برای بافت پارچه ها انواع مختلف پارچه های برزنتی تولید می گردد.
پس از تولید پارچه های برزنت برای تقویت این پارچه ها در برابر رطوبت و حرارت با استفاده از مواد پلیمری مخصوص سطح آنها را پوشش می ‌دهند که استفاده از پلیمرهای مختلف نیز نقش تاثیرگذاری در به وجود آمدن برزنت های متنوع ایفا می کند.
در بین تنوع بالای این پارچه ها ممکن است این سوال هم برای شما به وجود بیاید که پر تقاضا ترین نوع پارچه های برزنتی کدامند.
برای یافتن پاسخ سوال خوب است بدانید که پرتقاضاترین پارچه ها در گروهی قرار می گیرند که مقاومت بالایی در برابر رطوبت، حرارت و باکتری دارند به همین جهت چند دسته از پرتقاضاترین این پارچه ها را به اختصار بیان می کنیم از جمله:

 • پارچه های برزنتی ترانزیتی: از این پارچه ها استفاده های بسیار زیادی در صنایع حمل و نقل، صنعت کشاورزی، صنعت توریست و بسیاری از صنایع دیگر می شود.
 • پارچه های برزنتی نانو: که از این پارچه بیشتر در مصارف بهداشتی و بیمارستانی استفاده می کنند.
 • پارچه های برزنتی کیفی: که برای تولید انواع کیف، کفش چمدان و موارد این چنینی کاربرد دارد.
 • پارچه برزنت نظامی: که دارای تراکم بافت بسیار بالا و کاملا مستحکم می باشد و موارد استفاده و کاربرد آن در بخش‌ های مختلف نظامی از برپایی چادرها تا لباس ها و کاورهای مخصوص لوازم جنگی می باشد.
 • پارچه های برزنتی نسوز: که بیشترین موارد استفاده از این پارچه در تولید منسوجات مورد استفاده در کوره ها، کارخانجات صنعتی و همچنین به عنوان عایق های مناسب کاربرد دارند.
فروش پارچه برزنت

فروش پارچه برزنتی ارزان بدون واسطه

فروش پارچه برزنتی از طریق مراکز مختلفی انجام می ‌پذیرد که در هنگام خرید محصولات باید دقت کرد تا مراکزی انتخاب شوند که بدون واسطه محصولات خود را ارائه می‌ دهند.
این مجموعه جزء بهترین ها در حوزه عرضه پارچه های برزنتی محسوب می شود زیرا با حذف واسطه ها به شکل مستقیم محصولات مورد نظر خود را از کارخانجات تولیدی تهیه می‌ کند.
امکان عرضه و فروش پارچه برزنتی ارزان توسط این مجموعه بسیار زیاد است زیرا هدف این مجموعه دریافت سود کمتر و در نتیجه افزایش حجم فروش می باشد .
در صورتی که قصد خرید هر گونه پارچه برزنتی از جمله پارچه های برزنتی نظامی، پارچه های برزنت نسوز و سایر نمونه های دیگر را دارید بدون صرف وقت و هزینه با بخش فروش این مجموعه ارتباط برقرار کرده و سفارشات خود را به آسانی ثبت کنید.
زیرا در این مجموعه می توانید به طور مرتب آخرین قیمت پارچه برزنتی را مطابق با شرایط روز جامعه مشاهده کنید و با بررسی این تغییرات تصمیم به ثبت سفارشات خود بگیرید.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2023 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat