چادر برزنتی | راهنمای خرید و استفاده از چادر برزنتی

چادر برزنتی | راهنمای خرید و استفاده از  چادر برزنتی
چادر برزنتی که در کارخانه دنیای چادر تولید می کنیم علاوه بر ویژگی محافظتی، دارای ظاهری تزئینی با گزینه های متنوع رنگی هستند. برزنت های PVC دنیای چادر با مقاومت بالا برای هر استفاده تولید می شوند. انواع مختلفی مانند برزنت کامیون، برزنت سایبان، برزنت چادر، برزنت بازدارنده شعله(نسوز)، برزنت های ضد نور وجود دارد و ما تمامی این محصولات را با کیفیت فوق العاده خوب و با قیمت ارزان برای مصرف کنندگان ارائه می دهیم. برای خرید چادرهای برزنتی می توانید از مشاوره رایگان دنیای چادر استفاده کنید.

کاربرد و استفاده مهم چادر برزنتی

در حال حاضر کاربرد چادر برزنتی متنوع است و شما می توانید این نوع محصول را در هر جایی مشاهده کنید از کمپ های بزرگ اوارگان، کمپ های مسافرتی، اردگاه ها، مناطق سیل زده و زلزله زده، وسایل نقیه باری، خودروهای شخصی و غیره. شما می توانید از این نوع چادر در زمستان های سرد و یا در تابستان های گرم استفاده کنید.
ما از بزرگترین تولید کنندگان چادر برزنتی در کشور هستیم. برزنت های روکش شده پی وی سی ما در تمام زمینه های زندگی برای محافظت در برابر گرما و آفتاب برای نوشیدن قهوه زیر سایه خنک در گرمای تابستان با شما هستند ... برزنت های روکش دار پی وی سی ما از شما در برابر خورشید محافظت می کند در صورت تمایل می توانیم برزنت های براق تولید تا در محیط با بیرون استفاده کنید.
برای خرید چادر برزنتی با کیفیت و ارزان قیمت می توانید به فروشگاه دنیای چادر واقع در کرج مراجعه نمایید. ما‌ ‌متعهد‌ ‌به‌ ‌ساخت‌ چادرهای برزنتی ‌با‌ ‌کیفیت‌ ‌استثنایی‌ ‌با‌ ‌رقابتی‌ ‌ترین‌ ‌قیمت‌ ‌ها‌ ‌هستیم.‌ ‌قیمت‌ ‌پایین‌ ‌ما‌ ‌به‌ ‌این‌ ‌معنی‌ ‌نیست‌ ‌که‌ ‌ما‌ ‌کیفیت‌ ‌خود‌ ‌را‌ ‌مصالحه‌ ‌می‌ ‌کنیم‌ ‌زیرا‌ ‌همه‌ ‌برزنت‌ ‌های‌ ‌تولیدی‌ ‌ما‌ ‌با‌ ‌بالاترین‌ ‌استانداردها‌ ‌تولید‌ ‌می‌ ‌شوند.‌ ‌ما‌ ‌چادر‌ ‌را‌ ‌به‌ ‌هر‌ ‌اندازه‌ ‌یا‌ ‌شکل‌ ‌تولید‌ ‌می‌ ‌کنیم.‌ ‌ما‌ ‌به‌ ‌سراسر‌ ‌کشور‌ ‌فروش‌ ‌اینترنتی‌ ‌داریم‌ ‌و‌ ‌می‌ ‌توانیم‌ ‌در‌ ‌کمترین‌ ‌زمان‌ ‌ممکن‌ ‌سفارشتان‌ ‌مشتریان‌ ‌را‌ ‌تحویل‌ ‌دهیم.‌

از مهمترین ویژگی چادر برزنتی این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 ‌‌مقاوم‌ ‌در‌ ‌برابر‌ رطوبت،‌ ‌به‌ ‌خصوص‌ ‌در‌ ‌محیط‌ ‌های‌ ‌مرطوب‌
 ضد‌ ‌آب‌ ‌بودن‌ ‌حتی‌ ‌در‌ ‌شرایط‌ ‌سخت‌ ‌و‌ ‌دشوار‌ ‌
 ‌‌مقاوم‌ ‌در‌ ‌برابر‌ ‌مواد‌ ‌شیمیایی‌ ‌و‌ ‌اسید‌ ‌ها‌ ‌
 ‌ ‌‌مقاوم‌ ‌در‌ ‌برابر‌ ‌پارگی‌ ‌
 ‌‌مقاوم‌ ‌در‌ ‌برابر‌ ‌اشعه‌ UV ‌خورشید‌ ‌
 ‌‌مقاوم‌ ‌در‌ ‌برابر‌ ‌سرمای شدید زمستان‌ ‌و‌ گرمای ‌شدید‌ ‌تابستان
 ‌‌تنوع‌ ‌گسترده‌ ‌در‌ ‌طرح‌ ‌و‌ ‌رنگ‌ ‌
 ‌‌تنوع‌ ‌زیاد‌ ‌در‌ ‌اندازه‌ ‌های‌ ‌مختلف‌ ‌و‌ ‌متناسب‌ ‌با‌ ‌همه‌ ‌صنایع‌ ‌
 ‌‌انعطاف‌ ‌پذیری‌ ‌بالا‌ ‌و‌ ‌وزن‌ ‌سبک‌

عرضه اینترنتی انواع چادر برزنتی ارزان قیمت

برای خرید اینترنتی چادر برزنتی با کیفیت می توانید از وب سایت دنیای چادر دیدن کنید. این فروشگاه تنوع زیادی از چادرهای برزنتی را در خود جای داده و خریداران می توانند متناسب با نیاز خود این محصولات را با ضمانت وبا قیمت ارزان به صورت اینترنتی سفارش دهید.
ما برای خرید های عمده تخفیفات خوبی در نظر گرفته ایم و شما می توانید از این فرصت مناسب استفاده کنید.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat