میز مسافرتی| مناسب ترین و بهترین میز مسافرتی موجود در بازار

میز مسافرتی| مناسب ترین و بهترین میز مسافرتی موجود در بازار
انتخاب میز مسافرتی مناسب به عوامل مختلفی بستگی دارد که باید مورد توجه قرار گیرند. اولاً، مهم است که مکان استفاده و نیز ابعاد میز در نظر بگیرید. اگر در حال رانندگی به یک محل اردوگاه یا کمپینگ هستید، باید با اندازه میز توجه کنید تا بتوانید فضای کافی برای میز خود را تضمین کنید. دومین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که قرار است چند نفر از این میز استفاده کنند. اگر با یک گروه دوازده نفره اردو می زنید، یک میز کوچک سبک تاشو با مساحت یک متر یا کمتر مناسب است. سومین چیزی که باید در نظر گرفت دوام است. آیا مرتب مسافرت می روید؟ در چه نوع آب و هوایی از آن استفاده می کنید و غیره.

راهنمای انتخاب و خرید میز مسافرتی

۱. وزن میز مسافرتی:
وزن و دوام اغلب با هم ارتباط تنگاتنگی دارند. این بدان معنی است که میز مسافرتی سنگین (ساخته شده از موادی مانند فولاد) اغلب سنگین تر هستند، در حالی که میزهای با دوام کمتر (ساخته شده از آلومینیوم) اغلب سبک تر هستند. بعضی از سبک ترین میزهای مسافرتی وزنی معادل ۳.۵ کیلوگرم ندارند، در حالی که وزن برخی از میزهای سبک وزن حدود ۱۲ کیلوگرم است. این ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما اگر قصد دارید با تجهیزات مسافرتی خود به پیاده روی بروید یا پیاده روی کنید، این وزن اضافه شده بسیار سنگین خواهد بود.
۲. دوام و ظرفیت میز مسافرتی:
دوام و ظرفیت وزنی (میزان وزنی که میز برای نگهداری آن طراحی شده است) از فاکتورهای مهمی هستند که هنگام خرید میز مسافرتی به طور مرتب باید به آن توجه کنید. ظرفیت تحمل مناسب وزن برای هر میز حدود ۳۰ کیلوگرم است، اگر میزی تحمل وزن کمتر از ۳۰ کیلوگرم داشته باشد، نشان از بی کیفیت بودن آن دارد. به ندرت اتفاق می افتد که شما وزن بیشتر از ۳۰ کیلو را روی میز های خود قرار دهید، اما هرچه ظرفیت تحمل وزنی میز بیشتر باشد، میز با دوام تر خواهد بود.
Image
۳. سایر عوامل:
عامل دیگر هنگام بررسی دوام میز مسافرتی، مقاومت در برابر زنگ زدگی است. اگر می خواهید از میز به طور منظم یا به مدت طولانی استفاده کنید، هنگام خرید میز استیل، سراغ فولاد ضد زنگ بروید. برچسب قیمت کمی بالاتر خواهد بود، اما طول عمر میز به طور قابل توجهی افزایش می یابد. اگر توانایی خرید فولاد ضد زنگ را ندارید، اطمینان حاصل کنید که میز را در طول سفر خشک و تمیز کنید، در غیر این صورت اتصالات مستعد زنگ زدگی و خوردگی خواهند داشت. آلومینیوم زنگ نمی زند، اما باعث خوردگی می شود (با این حال، خوردگی حاصل از آلومینیوم اکسید آلومینیوم تولید می کند که ماده ای بسیار سخت است و آلومینیوم را از خوردگی بیشتر محافظت می کند).
قبل از خرید میز مسافرتی، تصمیم بگیرید که دوست دارید میز شما چه اندازه باشد. خوشبختانه، بیشتر میزهای مسافرتی تاشو هستند و فضای ذخیره سازی را به میزان قابل توجهی بزرگتر و راحت تر می کنند.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat