پارچه برزنتی شمعی ارزان قیمت

پارچه برزنتی شمعی ارزان قیمت

قیمت پارچه برزنتی شمعی در بازار چه اندازه است؟ با توجه به اینکه پارچه برزنت شمعی از ویژگی های مناسب بهره می برد به علت استفاده از الیاف مصنوعی در بافت این مدل پارچه بسیار مقاوم بوده و در برابر آب و آفتاب و دیگر عوامل دوام زیادی از خود نشان می دهد. این مدل پارچه دارای خواصی است که هیچ کدام از الیاف طبیعی قادر به برآوردن این ویژگی ها نیست با توجه به این کیفیت قیمت ارزان تری نسبت به پارچه های طبیعی دارند.

کاربرد پارچه برزنتی شمعی چیست
پارچه برزنتی شمعی به عنوان یکی از پرکاربرد ترین پارچه ها است که دارای محافظ ضد ماورای بنفش یا یو وی است به همین علت در مقابل تابش خورشید دچار پوسیدگی نمی شود. استفاده از مواد اولیه ی خاص باعث شده که این پارچه خاصیت ضد آب داشته باشد. برخی از کاربرد هایی که هنگام خرید پارچه برزنتی شمعی باید مد نظر داشت عبارتند از:
استفاده به عنوان چادرهای محافظتی اتومبیل ها
به علت مقاومت بالا در برابر گرما به عنوان کاور برای محصولات در برابر گرما استفاده شود.
به عنوان محافظ یا روکش برای وسایل مختلف در انبار
ایجاد سقف های موقت به عنوان محافظ در برابر باران
به عنوان کاور و محافظ برای آلاچیق و بالکن
برای استفاده به عنوان پوشش استخرها
همان طور که مشاهده می کنید بیشتر کاربردی که این محصولات دارند به عنوان پوشش و محافظت کننده است. علاوه بر قیمت مناسب این پارچه کیفیت بالای آن باعث محبوبیت آن شده است.

ویژگی های پارچه برزنتی شمعی چیست
پارچه برزنت شمعی که به برزنت ترانزیتی، کانتینری، برزنت تریلی شهرت دارد. از این مدل پارچه برای پوشش دادن بار کانتینر و تریلی ها در هنگام حمل بار در برابر باران، انواع میکروب و باکتری همچنین تابش آفتاب استفاده می شود. برزنت شمعی که با مشمع پوشش داده می شود را معمولا به عنوان کاور بر روی کانتینرهای حامل بار می کشند. به علت کیفیت بسیار بالای برزنت شمعی برای محافظت از انواع بار ها مخصوصا جعبه های فلزی استفاده می شود.
قصد داریم چند ویژگی پارچه برزنت شمعی را ذکر کنیم
مقاومت بسیار بالا در برابر کشیدگی
خاصیت ضد آب باران و رطوبت به هیچ وجه از این پارچه عبور نمی کند.
ویژگی نسوز یا یو وی در این پارچه باعث شده که در برابر تابش مستقیم و دمای زیاد آفتاب مقاومت زیادی از خود نشان می دهد.
برزنت شمعی معمولا در عرض های ۲ متری و ۳ متری تولید می شوند.
گرماژهای موجود برای این پارچه از ۷۵۰ شروع می شود.
اگر قیمت مناسب و کیفیت بالا را به ویژگی های آن اضافه کنیم این پارچه بسیار مرغوب است. همان طور که قبلا اشاره کردیم محبوبیت این پارچه به علت کیفیت فوق العاده ی آن است اگر انعطاف و فرم پذیری را به آن اضافه کنیم که این ویژگی در پارچه های خشن وجود ندارد این پارچه به عنوان یکی از با کیفیت ترین پارچه های صنعتی به شمار می رود.

فروشگاه پارچه برزنتی شمعی
افرادی که تمایل به خرید این پارچه دارند می توانند برای تهیه آن به سایت های فروش پارچه برزنتی شمعی یا فروشگاه پارچه برزنتی شمعی معتبر مراجعه کرده و محصول مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب تهیه کنند.
این نوع پارچه در میان انواع پارچه های برزنتی به عنوان پرکاربردترین محسوب می شود که با تنوع رنگی بالایی تولید شده و از مزایایی منحصر به فردی برخوردار است. مسلما این مدل پارچه نیز مانند دیگر انواع پارچه ها انواع گوناگونی دارد .و به دسته های مختلفی تقسیم می شود که به علت ضخامت بالای آن مصارف خاصی دارد. همان طور که قبلا اشاره کردیم پارچه برزنتی شمعی در عرض های مختلف ۱۰۰ سانتی متر، ۱۵۰، ۲۰۰ سانتی متر عرضه می شود. گرماژ گزارش شده برای این مدل پارچه از ۲۲۰ تا ۷۴۰ گرم است. این مدل پارچه برزنتی در رنگ های قهوه ای، خاکستری، سبز و خاکی با نام های یک لایه و شش لایه شناخته می شود. قیمت این مدل پارچه را براساس گرماژ سنجیده می شود. انعطاف پذیری پارچه ی برزنت شمعی باعث می شود که کار با آن به سادگی انجام پذیرد. در کنار کیفیت و تنوع رنگی قابلیت شستشوی این پارچه آن را نسبت به دیگر پارچه های مخصوص پوشش متمایز می سازد. برای تهیه ی پارچه برزنتی ارزان تر می توانید به مراکز پخش پارچه برزنتی مراجعه کنید.