پارچه برزنت نانو و قیمت آن

پارچه برزنت نانو و قیمت آن
امروزه با پیشرفت صنعت نساجی انواع مختلفی از منسوجات با اجناس متفاوت، جهت مصارف متعدد طراحی و تولید می شوند. یکی از این منسوجات پارچه برزنت نانو می باشد. که در مشاغل و صنایع متفاوت کاربرد فراوان دارد. پارچه برزنت نانو نوعی پارچه ی مستحکم است. که از انعطاف مناسب برخوردار است. به گونه ای که از آن جهت کاور کردن وسایل و تجهیزات نقلیه در فضای باز، به عنوان پوشش زمینی ضد آب در کمپین ها، پناهگاه های پیش ساخته، پوشش داربست ها، کاور نمایشگاهها و…. استفاده می شود. پارچه برزنت نانو را از الیاف مقاوم پلی استر و یا کتان می سازند. و آنها را با کمک یورتان، پلی اتیلن و… روکش می کنند، تا در مقابل آب، باران، باد و در بعضی مواقع جرقه و آتش مقاوم باشند. بنابراین گفته ها پارچه برزنت نانو جنس خشن، ضخیم و سختی دارد. و از طول عمر بالایی برخوردار است که مصرف کننده می تواند از آنها سالهای متمادی استفاده کند. فروش پارچه برزنت به صورت کیلویی و یا متری انجام می گیرد. که در فروش متری طول و عرض پارچه برزنت نانو اهمیت داشته و همچنین در تعیین نهای مقدار قیمت پارچه برزنت نانو موثر است. ولی در فروش انواع پارچه برزنت نانو به صورت کیلویی طول عرض پارچه در نظر گرفته نمی شود و تاثیری در قیمت نهایی پارچه برزنت ندارد.

پارچه برزنت نانو و نحوه ی قیمت گذاری آن
پارچه برزنت نانو رنگ ها و طرح های متفاوت دارد، که این طرح ها و رنگها گاهی در تعیین مقدار قیمت پارچه برزنت موثر است. این پارچه ها به دو صورت عمده و جزئی در فروشگاه پارچه برزنت نانو به مشتریان عرضه می شوند. و مصرف کنندگان با توجه به نیاز و سلیقه ی خود اقدام به انتخاب و سپس خرید می کنند. اما شاید جالب باشد که بدانید، خرید پارچه برزنت نانو به صورت عمده همیشه از لحاظ اقتصادی به سود مصرف کننده می باشد. زیرا به طور معمول مقدار قیمت عمده پارچه برزنت نانو بسیار کمتر از قیمت تمام شده ی آنها به صورت جزئی می باشد. همچنین فروش پارچه برزنت نانو در انواع ساده معمولا به صورت توپی و یا کیلویی انجام می گیرد. نحوه محاسبه ی قیمت برزنت کیلویی بر حسب گرم بر متر انجام می شود. این پارچه ها را از وزن دویست و بیست الی هفتصد و چهل گرم تولید و عرضه می کنند. اما پارچه برزنت نانو متری را بیشتر در عرض های صد، صد و پنجاه، دویست و… طراحی و تولید می کنند. که مقدار عرض پارچه برزنت تاثیر مستقیم در قیمت تمام شده ی آن دارد. به این معنی که پارچه هایی که عرض بیشتری دارند. از قیمت بیشتری نیز برخوردارند.

پارچه برزنت نانو و نحوه ی خرید آن
برای تهیه پارچه برزنت نانو ارزان قیمت بهتر است پارچه ها را به طور مستقیم از کارخانه ها و یا کارگاه های تولید ی آن خریداری کنیم اما کارخانه های زیادی در سطح کشور مشغول به تولید و عرضه ی انواع پارچه ی برزنت هستند. که محصول بعضی از آنها مرغوب و با کیفیت بوده و محصولات بعضی از آنها کیفیت لازم را ندارند. بنابراین شناسایی و مراجعه به تک تک کارگاه های تولید کننده ی برزنت که محصول مرغوب به مشتری ها ارائه می دهند. نه تنها مستلزم صرف زمان و انرژی زیادی است بلکه عملا امکان پذیر نخواهد بود. به علاوه گاه خرید افراد به اندازه و یا مقداری نمی باشد که به کارگاه های تولیدی برای تهیه ی برزنت مورد نیاز خود مراجعه کنند. به عبارت ساده تر قصد خرید به صورت جزئی را دارند، نه عمده. در این شرایط مشتری ها جهت تهیه پارچه برزنت نانو ارزان دو راهکار پیش رو دارند؛ یکی جستجو در تمام فروشگاهای پارچه برزنت موجود در سطح شهر و مقایسه ی قیمت های آن که این روش نیز نیازمند صرف زمان، انرژی و هزینه ی رفت و آمد خواهد بود. اما در روش آخر مصرف کنندگان میتوانند، از فناوری اینترنت استفاده کنند و با یک جستجوی کوتاه فروشگاه های معتبر عرضه کننده ی پارچه برزنت نانو را پیدا کرده و سپس با گرفتن مشاوره از آنها اقدام به ثبت سفارش و خرید محصول با کیفیت و مورد نیاز خود کنند. چرا که فروشگاه هایی که در این زمینه تجربه و سابقه ی کافی دارند، توانسته اند با حذف واسطه ها و خرید مستقیم محصول از کارخانه های معتبر، پارچه برزنت نانو را با مناسب ترین قیمت ممکن تهیه کرده و در اختیار مصرف کننده قرار دهند.

برچسب ها: پارچه برزنت, پارچه برزنت ارزان, پارچه برزنت ارزان قیمت, پارچه برزنت نانو, پارچه برزنت نانو ارزان, پارچه برزنت نانو ارزان قیمت, خرید پارچه برزنت, خرید پارچه برزنت نانو, فروش پارچه برزنت, فروش پارچه برزنت نانو, فروشگاه پارچه برزنت نانو, قیمت پارچه برزنت, قیمت پارچه برزنت نانو