پارچه برزنت چند لایه دارد؟

پارچه برزنت چند لایه دارد؟

خرید پارچه برزنت چند لایه

پارچه برزنت از پارچه هایی همچون کرباس، پلی استر با روکش یورتان و پلاستیک های پلی اتیلن تهیه می شود. این پارچه ها مقاومت بسیار بالایی دارند، منعطف هستند و خاصیت ضد آب نیز دارند. همچنین بسیار مستحکم و ضخیم هستند.

پارچه برزنت چند لایه از نوع پارچه برزنت سه لا و پارچه برزنت شش لا  در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و کاربردهای متنوعی دارند.

موارد کاربرد پارچه برزنت چند لایه

خرید پارچه برزنت چند لایه برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد:

۱- چادر های مورد استفاده در پالایشگاه‌های نفتی

۲-   چادر کامیون

۳- روکش اتومبیل

۴- چادرهای نظامی

۵- چادر های قلندری

۶- چادر برای ایجاد سایبان و آلاچیق

۷- دوخت پرده و عایق حرارت

۸- دوخت چادر مسافرتی :

برای دوخت چادر مسافرتی حتما باید از یک پارچه برزنت چند لایه ضد آب استفاده شود تا در مقابل بارندگی بتواند فرد را محافظت کند. یکی از بهترین نوع پارچه های ضد آب پارچه های برزنتی هستند که می‌توانند برای دوخت چادر های مسافرتی مورد استفاده قرار گیرند.

۹- دوخت ساک و کیف

۱۰- برای  ساخت سقف در برخی سازه ها و غرفه های نمایشگاهی موقت

آشنایی با پارچه برزنت چند لایه

پارچه های برزنتی در دو نوع پنبه و پلی استر پنبه در بازار موجود هستند. این پارچه ها در عرض های ۱۰۰ تا ۲۰۰ سانتی متر در بازار موجودند.

پارچه برزنتی  دارای ضخامت ها و وزن های متفاوتی است که وزن  آن ها از ۲۲۰ تا ۷۴۰ گرم بر متر مربع می تواند متفاوت باشد.

پارچه برزنت چند لایه در انواع ساده و خط دار در بازار موجود است. همچنین تولیدی هایی وجود دارند که پارچه برزنت چند لایه را با توجه به سفارش هایی که دریافت می‌کنند، تولید کرده و به خریدار عرضه می کنند. پارچه های برزنتی نیز وجود دارند که توسط یک لایه ای pvc پوشانده شده اند.

قیمت پارچه برزنت در بازار مختلف است و با توجه به ضخامت، وزن، عرض و نوع پارچه برزنت چند لایه می‌تواند قیمت های متفاوتی نیز داشته باشد.

آشنایی با برزنت یک لایه، برزنت ۲ لایه و برزنت سه لایه

پارچه برزنت چند لایه انواع مختلفی دارد که در زیر به بررسی هر یک از آن ها می پردازیم:

۱-  پارچه برزنت یک لا پنج لا

این نوع پارچه برزنت چند لایه دارای  وزنی در حدود  ۳۰۰ گرم در هر متر مربع است. ۸۰  درصد تار و پود آن نخ و ۲۰ درصد  تار و پود آن از پلی استر است. در مواردی از قبیل تولید  دستکش جوشکاری و پارچه  برای دهانه کولر مورد استفاده قرار می گیرند.

۲-  پارچه برزنت دو لا سه لا

این نوع پارچه برزنت در هر مترمربع ۴۵۰ گرم وزن دارد. ۸۰ درصدش نخ پنبه و ۲۰ درصد آن پلی استر است. از این پارچه برزنت چند لایه برای تولید چتر،  پرده و سایبان استفاده می شود.

۳-  پارچه برزنت سه لا سه لا

این نوع پارچه برزنت هم در هر متر مربع ۵۵۰ گرم وزن دارد. ۸۰ درصد تار و پود آن پنبه و ۲۰% تار و پود آن پلی استر است و برای تولید چادر های صحرایی و نظامی، برای تولید آلاچیق، پرده و چتر مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پارچه برزنت ۸۰ درصد نیز خاصیت ضد آب دارد.

۴-  پارچه برزنت سه لا شش لا

این نوع  برزنت عمر بسیار طولانی دارند. این نوع پارچه برزنت چند لایه بهترین نوع برزنت تولید شده در داخل کشور است. در هر متر مربع ۷۳۰ گرم وزن دارند و ۸۰% تار و پود آن  پنبه و ۲۰ درصد آن پلی استر است. این نوع پارچه ۱۰۰% ضد آب است و برای مواردی همچون پارچه چادر کامیون، برای تولید چادر های نظامی و  برای پوشاندن سازه هایی که نیاز به پارچه محکم و ضخیم و ضد آب دارد مورد استفاده قرار می گیرد

خرید و فروش برزنت

برای خرید پارچه برزنت چند لایه حتماً باید انواع پارچه برزنت را بشناسیم، در زیر انواع آن را بیان می کنیم:

۱- پارچه برزنت چند لایه خام

۲- پارچه برزنت موادی

۳- برزنت خطی

۴- پارچه برزنت کانتینری

۵- پارچه برزنت نانو

۶- پارچه برزنت برنو

۷- پارچه برزنت چادری

۸- پارچه برزنت جودون

۹- پارچه برزنت کیفی

۱۰- پارچه برزنت سومیت

۱۱- پارچه برزنت خطی

۱۲- پارچه برزنت آهاری

قیمت پارچه برزنت چند لایه با توجه به نوع پارچه و موارد دیگری می تواند متفاوت باشد و در هنگام خرید برزنت حتماً باید به نوع کاربرد آن توجه نمود.

در حال حاضر سایت‌هایی وجود دارند که فروش پارچه برزنت چند لایه را با بهترین کیفیت و با توجه به کاربرد انجام می دهند و حتی می‌توانند به صورت اینترنتی سفارش مورد نظر شما را دریافت و اقدام به تولید آن نمایند.

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat