چادر برزنتی | ۵ ویژگی مهم چادر برزنتی ضد آب و نسوز

چادر برزنتی |  ۵ ویژگی مهم چادر برزنتی ضد آب و نسوز

چادر برزنتی تنوع گسترده ای در بازار دارد و هر کدام یک از آنها متناسب با هدف خاصی طراحی و تولید می شوند، به عنوان مثال برخی از آنها ضد آب و نسوز هستند، بنابراین می توان به راحتی از چنین چادرهایی در مناطق مختلف آب و هوایی به خصوص در فصل تابستان و بهار استفاده کرد. ما در این مطلب به ۵ ویژگی مهم چنین چادرهایی اشاره کرده ایم که بهتر است با آنها آشنا شوید.۵ ویژگی مهم چادر برزنتی ضد آب و نسوز


چادر برزنتی ویژگی های بسیار زیادی دارد، این گونه از چادرها را می تواند به راحتی در فصول مختلف استفاده کرد، فرقی نمی کند، تابستان باشد، یا زمستان و بهار شما می توانید به راحتی از چنین چادرهایی در اردوگاه، کمپینگ، مسافرت خانوادگی و یا ... استفاده کنید.
۵ ویژگی مهم چادر برزنتی ضد آب و نسوز عبارت است از:
 چنین چادرهایی در برابر آب مقاوم هستند و به خوبی در برابر باران های شدید از شما محافظت می کنند
 چادرهای برزنتی نسوز در برابر حرارت ناشی از نور آفتاب و همچنین حرارت ناشی از آتش تا حدودی مقاوم هستند
 چنین چادرهایی در ظرفیت های مختلف از چادرهای ۲ نفره گرفته تا ۱۲ نفره تولید می شوند
 مقاوم در برابر کپک، گرد و غبار و مقاوم در برابر مواد شیمیایی و اسیدی هستند
 از قیمت ارزان و مقرون به صرفه ای برخوردار هستند.
البته بهتر است هنگام خرید چادر برزنتی به نکات زیر توجه کنید تا دچار اشتباه نشوید. برای این که چنین محصولاتی تنوع گسترده ای دارند و بهتر است از خصوصیات آنها آگاه باشید.
همیشه این مفهوم را که یک چادر برزنتی چهار نفره برای چهار نفر طراحی شده که درون آن بخوابد نادیده بگیرید. ممکن است چادر چهار نفره باشد اما فقط سه نفر بتواند درون آن به خوبی، راحت بوده و استراحت کند.
یک چادر چهار نفره به این معنی است که چهار نفر بدون فضای چمدان و غیره می توانند درون آن استراحت کنند، بنابراین، یک خانواده چهار نفره باید به چادر شش نفره فکر کند. با انتخاب ظرفیت بیشتر می توانید لوازم خود را نیز درون چادر قرار دهید.

 

 


انتخاب مدل چادر برزنتی


چادر برزنتی تابستانی از ماده ای سبک ساخته می شود، تهویه زیادی دارد و احتمالاً برای شرایط سخت طراحی نشده است. چادر سه فصلی به احتمال زیاد در باران شدیدتر و وزش باد زنده خوب عمل می کند و از سرما محافظت می کند.
چادر برزنتی زمستانی، زیرا شرایط خفیف تر بهتر عمل می کنند. با این حال، اگر قصد اردو زدن در برف را دارید، پس چادر شما باید چادر زمستانی باشد و نه چادر سه فصلی. با دقت خرید کنید تا چادری متناسب با هوا تهیه کنید.
اگر فقط یک کسی هستید که می خواهید در مواقعی که هوا آرام و آفتاب است کمپ بزنید یا مسافرت بروید، نیازی نیست که چادر شما خیلی گران باشد. اما با این وجود حتی عالی ترین شرایط آب و هوایی نیز می تواند به سرعت تغییر کند، بنابراین شما باید در مورد چادر خود و نحوه عملکرد آن در صورت طوفان غیر منتظره فکر کنید وسعی کنید با کمترین هزینه بهترین چادر برزنتی را برای خود تهیه کنید.

 

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat