وبلاگ

چادر برزنتی ماشین | ۵ نکته مهم درباره چادر برزنتی ماشین

چادر برزنتی ماشین | ۵ نکته مهم درباره چادر برزنتی ماشین

چادر برزنتی ماشین مزیت های بی شماری را به همراه دارد، و با خرید این محصول به راحتی می توانید در فضای باز و همچنین در فضای بسته از صدمات احتمالی ماشین خود جلوگیری کنید. توجه کنید، رنگ وسیله نقلیه شما فقط حدود 0.006 اینچ ضخامت دارد. چه در داخل پارکینگ و چه در بیرون، وقتی گرد و غبار روی رنگ شما می نشیند و یا آفتاب به آن می خورد، ساینده می شود و باعث ایجاد خراش های جزئی می شود. تا زمانی که متوجه آنها شوید، دیگر خیلی دیر است. چادرهای برزنتی در فضای باز به گونه ای طراحی شده اند که گرد و غبار و نور آفتاب را از سطح وسیله نقلیه شما دور نگه دارند.


۵ نکته مهم درباره چادر برزنتی ماشین


چادر برزنتی ماشین اگرچه ممکن است فقط مانند یک لایه نازک از پارچه به نظر برسد، اما یک روکش اتومبیل مقاوم می تواند کار شگفت انگیزی در دور نگه داشتن سارقان از وسیله نقلیه شما و همچنین مافظت از عناصر محیطی انجام دهد.
از آنجایی که زمان برای سارقان ماشین بسیار مهم است، سارقان غالباً وسایل نقلیه پوشیده را برای سرقت انتخاب نمی کنند، زیرا زمان بیشتر طول می کشد و به دنبال طعمه های راحت تری می روند. و، اگر قفل و کابل را به پوشش اتومبیل خود اضافه کنید، نه تنها پوشش خود را ایمن نگه می دارید، بلکه سرقت وسیله نقلیه شما نیز دشوارتر می شود.
نیازی نیست که یک کارشناس هواشناسی باشید تا بدانید که شرایط سخت آب و هوایی می تواند به وسیله نقلیه شما آسیب وارد کند. ماندن ماشین در زیر باران بهاره هیچ تهدیدی برای وسیله نقلیه شما ایجاد نمی کند. با این حال، باران به ظاهر بی خطر می تواند خراش ها یا لکه های ریز ایجاد کند و روند خوردگی را در ماشین آغاز کند.
اشعه ماورا بنفش شدید و گرمای شدید تابش خورشید می تواند رنگ ماشین را کاملاً عوض کند. چادر برزنتی ماشین مانند وسیله ضد آفتاب برای وسیله نقلیه شماست که باعث جلوگیری از اشعه ماورا بنفش مضر می شود و از تخریب عکس جلوگیری می کند. و، یک چادر برزنتی با رنگ روشن تر، یک اثر خنک کننده بازتابنده ایجاد می کند.
این سرما نیست که باعث آسیب به نقلیه شما می شود، این رطوبت و نمک است. این دو گروه خورنده در هر جایی هستند تا رنگ ماشین شما را خراب کنند. خوشبختانه، چادر برزنتی ماشین می تواند هر دو مقصر را از وسیله نقلیه شما دور کند.

 

 

 


مزایای اساسی چادر برزنتی ماشین مناسب


چادر برزنتی ماشین متناسب با حجم و شکل وسیله نقلیه شما طراحی و ساخته می شوند. هیچ جزئیاتی رها نشده است. چادرهای مخصوص ماشین به صورت کامل ماشین شما را بغل کرده و دارای جیب های آینه دوخته شده، به علاوه سوراخ های مجهز به آنتن هستند.
از طرف دیگر، چادرهای برزنتی ماشین جهانی با کیفیت مناسب، گشاد هستند و می توانند بر روی رنگ ماشین شما بلغزانند، بلغزانند و بمالند، و باعث از بین گرد و غبارها شوند. چنین چادرهایی به خوبی از ماشین شما در بیرون از پارکینگ محافظت می کنند.

 

 

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2023 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat