مزیت استفاده از پارچه ترانزیتی برای تولید پوشش کالا

مزیت استفاده از پارچه ترانزیتی برای تولید پوشش کالا

پارچه ترانزیتی را می توان بهترین گزینه برای تولید پوشش کالا دانست، اینگونه از پاچه ها برای محافظت از کالاهای در معرض خطر باران، باد، گرد و غبار مناسب هستند. آنها باعث می شوند کالای شما تمیز و دست نخورده در انبار و یا فضای بیرونی بمانند بدون این که نگران آنها باشید. حال شاید بپرسید که بهترین مکان برای خرید پارچه های ترانزیتی با کیفیت و ارزان قیمت در کشور کجاست؟ باید گفت فروشگاه اینترنتی دنیای چادر بهترین، مناسب ترین، ارزان ترین مکان برای خرید این محصول است.


راهنمای خرید پوشش کالا 


پارچه ترانزیتی برای طیف گسترده ای از صنایع طراحی و تولید می شود، به خصوص برای صنایع حمل و نقل، یا صنایعی که احتیاج به محافظت از باران برف، باد، گرد و غبار دارند. این گونه از پارچه ها به خوبی در برابر آفتاب سوزان و نیز باد و باران مقاوم هستند و می توان از کالاهای شما در هر شرایط و موقعیتی استفاده کنند.

مهمترین مزایای پوشش کالا از نوع پارچه ترانزیتی عبارت است از:
 مقاومت زیاد در برابر عناصر خورنده مانند کمپوست
 سبک بودن و قابلیت جابجایی به هر مکانی
 نصب سریع و راحت در هر موقعیتی
 مقاوم در برابر پارگی و کشش
 قابلیت پوشش بار کامیون، لوازم صنعتی، ساختمان و ...
 قیمت ارزان و مقرون به صرفه
پوشش های کالا ممکن است از چندین لایه مقاوم تشکیل شده باشد، و یا به صورت معمولی از یک لایه همراه با یک روکش ضد آب نازک، انتخاب نوع آن بستگی به فعالیت شما دارد. شما می توانید متناسب با بودجه و فعالیت خود آنها را انتخاب کنید.
از نظر قیمت، پوشش های ضخیم و نیز مقاوم نسبت به سایر پوشش ها گرانتر هستند. اما نه به اندازه ای که نتوان آنها را خریداری نمود. برای خرید ارزان قیمت پوشش کالا بهتر است به فروشگاه دنیای چادر واقع در کرج و یا تهران مراجعه کنید. این مرکز با قیمت ارزان این محصول را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

 


فروشگاه بزرگ پارچه ترانزیتی


بازار بزرگ فروش پارچه ترانزیتی آن چنانی که شاید فکرش را بکنید در تهران و یا سایر شهرها وجود ندارد. اما تعدای از مراکز فروش کوچک و بزرگی در تهران و کرج وجود دارند که به صورت مستقیم فعالیت می کنند و مشغول به خدمت رسانی برای خریداران هستند.
فروش پارچه ترانزیتی در حجم های مختلفی به صورت خرده و عمده در تهران قابل انجام است و تعدادی از تولید کنندگان در این شهر آن را برای خریداران عرضه می کنند اما یک منطقه خاصی ندارند که همیشه در آنجا متمرکز باشد و به صورت پراکنده در کل شهر حضور دارند.

یکی از بزرگترین و معتبرترین این مراکز، فروشگاه دنیای چادر است که در دو شهر تهران و کرج فعالیت می کند. برای اینکه بتوانید پارچه ترانزیتی را به قیمت تولیدی و با تخفیفات ویژه خریداری کنید بهتر است به این مرکز مراجعه کنید.
شما می توانید به جای مراجعه فیزیکی، به صورت اینترنتی به فروشگاه دنیای چادر مراجعه کنید تا بدون دردسر تمامی این محصولات را از خانه خود سفارش دهید.