پروژه بیمارستان صحرایی یکصد تخت خوابی ارتش

پروژه بیمارستان صحرایی یکصد تخت خوابی ارتش

پروژه بیمارستان صحرایی یکصد تخت خوابی ارتش در شهر اصفهان

 پروژه بیمارستان صحرایی یکصد تخت خوابی ارتش توسط تیم فنی و حرفه ای دنیای چادر به اجرا در آمده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان با همت نیروی زمینی ارتش دومین بیمارستان صحرایی در شهر اصفهان در تاریخ 1400/03/25 افتتاح شد.
این بیمارستان صحرایی با هدف نگهداری از بیماران کرونایی و واکسیناسیون بیماران افتتاح شد ، بیمارستان صحرایی آجا و پایگاه شهید وطن پور دارای 120 تخت خواب برای پذیرش بیماران کرونایی اماده به کار است. این بیمارستان دست کمی از بیمارستان مجهز و بزرگ ندارد ، شما شاهد بخش های مختلفی مانند آی سی یو  ، ونتیلاتور ، مانیتورینگ قلبی ، دستگاه اکسیژن ساز ، اتاق احیا و... در آن خواهید بود.
دستور ساخت بیمارستان صحرایی توسط فرمانده نیروی زمینی ارتش و فرمانده هوانیروز و ارشد نظامی آجا در استان اصفهان داده شده است. تمام ظرفیت بیمارستان صحرایی از زمان انتشار ویروس کرونا تحت اختیار حوزه بهداشت و درمان قرار گرفته است.
توجه شما را به صحبت های فرماندهان ارتش و وزیر بهداشت جلب می کنیم با ما همراه باشید: 
سرهنگ  (فرمانده دانشگاه هوانیروز ارتش):
در این بیمارستان صحرایی بخش های مختلف CPR ، ICU ، مانیتورینگ قلب و هر موردی که یک بیمارستان مجهز نیاز دارد قرار دارد.
امیر دریادار سیاری (معاون هماهنگ کننده ارتش):
تا روزی که کشور نیاز به کمک ارتش جمهوری اسلامی ، سامانه بهداشت و درمان جمهوری اسلامی داشته باشد ما در خدمت مردم خواهیم بود.
حریرچی (معاون وزیر بهداشت):
ارتش زمینی جمهوری اسلامی با 46 مرکز بیمارستانی کمک شایان و درخور توجهی به ما کردند.
امیر سرتیپ حیدری (فرمانده نیروی زمینی ارتش):
اگر نیاز باشد 15 بیمارستان صحرایی دیگر را مانند این بیمارستان افتتاح خواهیم کرد.

استفاده از سازه چادری در پروژه بیمارستان صحرایی ارتش

در این پروژه از سازه چادری استفاده شده است چرا که این سازه به راحتی در برابر بارش باران ، باد های شید ، تابش نور خورشید ، آتش و... مقاومت بالایی دارد. این سازه کششی که برای بیمارستان صحرایی در نظر گرفته شده است از پارچه کانتینری باکیفیت تولید شده است. 
تیم حرفه ای دنیای چادر افتخار همکاری با ارتش زمینی جمهوری اسلامی را در کارنامه خود دارد. دنیای چادر آماده همکاری با تمام ارگان ها برای ساخت بیمارستان های صحرایی می باشد در این زمینه می توانید با ما در ارتباط باشید.
 تیم حرفه ای دنیای چادر پروژه ی بیمارستان صحرایی را با استفاده از متریال ها و پارچه های باکیفیت تولید می کند.
منبع خبر: https://www.yjc.news