پارچه برزنت نسوز | بهترین و مناسب ترین پارچه برزنت نسوز در بازار

پارچه برزنت نسوز |  بهترین و مناسب ترین پارچه برزنت نسوز در بازار
بهترین پارچه برزنت نسوز موجود در دنیا، پارچه های پلی استر هستند که برای مقاومت در برابر حرارت و نیز بادهای شدید و باران های شدید ساخته می شوند. آنها در رنگ آبی بسیار محبوب هستند، اما تقریباً در هر رنگی که بخواهید در دسترس هستند. آنها غالباً با سوراخ های مرتبی در کناره ها تهیه می شوند که هر یک متر در امتداد لبه های محصول منبت کاری و تقویت شده اند. اینها برای کمک به فرد است که برزنت را به طور ایمن ببندد تا آنجا که لازم است در جای خود بماند.
نگهداری مناسب از ذخایر با ارزش و نیز از وسایل اضطراری برای فصل طوفان مهم است. از جمله لیست ضروریات شما باید این برزنت های سنگین و روکش های محافظ باشد. این بهترین راه برای اطمینان از انجام هر کاری برای محافظت از سرمایه گذاری های خود است.

برای بسیاری از متخصصان، لباس و لوازم محافظ شخصی اولین خط دفاعی در برابر حوادث و جراحات حین کار است. در نتیجه، پارچه برزنت نسوز مناسب در ایجاد محصولات ایمن و فضاهای کاری ایمن نقش دارد.
شرکت دنیای چادر مفتخر است که تأمین کننده تولید کنندگان محبوب و معتبر پارچه برزنت نسوز در سراسر کشور است. ما طیف وسیعی از منسوجات بازدارنده آتش و شعله را به فروش می رسانیم که از رهنمودهای ایمنی استاندارد صنعت برخوردار هستند در حالی که عملکرد ارزشمند و طولانی مدت را در هر کاربردی ارائه می دهند.

پارچه برزنت نسوز چیست؟

تولید کنندگان به طور کلی پارچه های ضد حریق را به یکی از دو نوع طبقه بندی می کنند:
پارچه ذاتی بازدارنده آتش: ذاتاً پارچه بازدارنده آتش از الیافی ساخته می شود که هنگام تماس با خود در برابر احتراق مقاوم هستند. با جرقه یا شعله.
پارچه برزنت نسوز ضد حریق تصفیه شده: پارچه ضد حریق تصفیه شده پارچه ای است که ذاتاً ضد شعله نیست اما پس از آسیاب با ماده شیمیایی که باعث ایجاد آن می شود، تحت درمان قرار گرفته است.
در هر دو دسته، طیف گسترده ای از ویژگی ها - از جمله ترکیب، وزن و ساخت پارچه - سطح مقاومت در برابر آتش را تعیین می کند. محصولات مختلف دارای استانداردهای نظارتی مختلفی هستند که مهمترین آنها NFPA می باشند. برای خرید آگاهانه، باید از شرایطی که کاربران نهایی در معرض آن قرار می گیرند اطلاع داشته باشید، و همچنین معیارهای ایمنی خاصی که آنها باید داشته باشند را درک کنید.
Image

پارچه برزنت نسوز برای چه کاربردهایی ایده آل هستند؟

معمولا مهندسان پارچه برزنت نسوز را برای لباس های محافظ شخصی، پارچه پرده، چادر، تارپ، روکش مبلمان و سایر موارد آتش می زنند. صنایع خاصی که در خدمت آنها هستیم عبارتند از:
بهداشت و درمان / بیمارستان ها: ایمنی هنگام کار با افراد آسیب پذیر بسیار مهم است. در عین حال، پزشکان، پرستاران و سایر مراقبان نیز باید بدانند که از آنها نیز محافظت شده است.
به همین دلیل است که بیمارستان ها، کلینیک ها و سایر مراکز بهداشتی درمانی معمولاً از پارچه های مقاوم در برابر شعله برای پارچه، روکش تشک و سایر اهداف استفاده می کنند.
نظامی: لباس های نظامی باید از دوام کافی برای استفاده در محیط های سخت گیرانه در عین سبک و راحت بودن برخوردار باشن پارچه برزنت نسوز برای هر محیطی مناسب هستند و می توان از آن ها استفاده کرد..
ایمنی عمومی: لباس محافظ شخصی از کت و شلوار گرفته تا جلیقه و لوازم جانبی متفاوت است. پارچه برزنت نسوز ما برای لباس های خارجی که در تولید، ساخت و ساز، آب و برق، نفت و گاز و سایر صنایع استفاده می شود ایده آل هستند.
Image

چرا شرکت دنیای چادر را به عنوان تولید کننده پارچه برزنت نسوز انتخاب کنید؟

شرکت دنیای چادر در طراحی پارچه برزنت نسوز و برنامه کاربردی تخصص دارد - ما به جای ارائه مجموعه ای از محصولات بی کیفیت، محصولات با کیفیت خود را با قیمت ارزان در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهیم، تیم متخصص ما بعد از ارزیابی پروژه شما، یک پارچه سفارشی ایجاد کنید که ترکیب کاملی از طراحی، قدرت را ارائه دهد.
شرکت دنیا چادر با سابقه طولانی در ارائه خدمات به مشتریان در صنایع متقاضی، ما از اهمیت کیفیت و ایمنی - و نقشی که پارچه مقاوم در برابر شعله می تواند در آن بازی کند، آگاه هستیم. محصولات ما می توانند استانداردهای لازم را برآورده کنند - ما همه چیز را در یک مرکز مستقر در شهر کرج تولید می کنیم تا سطح بالایی از کنترل کیفیت و نظارت بر تولید را تضمین کنیم.
به طور خلاصه، ما در هر کاری انعطاف پذیر، سازگار و مشتری مدار هستیم. اگر می خواهید درخواست قیمت دهید یا بیشتر بدانید، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا مشاوره رایگان دریافت کنید.

هر آنچه که باید درباره پارچه برزنت نسوز بدانید؟

پارچه برزنت نسوز شکست ناپذیر نیستند، اما از شما در برابر آتش سوزی های واقعی محافظت می کنند. ما ساختار، مواد آنها را خراب خواهیم کرد و در مورد برزنتی که اکنون دارید و اینکه آیا آنها همچنین ضد آتش هستند یا نه صحبت خواهیم کرد.
به عنوان محافظت در برابر الکتریسیته ساکن، اشعه ماورا بنفش، و محافظت از اشیا و نیز برای محافظت ساختارهای شما در برابر عناصر، موارد بسیار زیادی برای آنها وجود دارد. وقت آن است که همه چیزهایی را که باید درباره برزنت های نسوز و مقاوم در برابر شعله بدانید به شما آموزش دهیم.
Image
معمولا مواد خاص و پوشش های شیمیایی روی این پارچه ها، مقاوم در برابر آتش سوزی هستند. بوم پنبه ای، بوم پلی استر و برزنت های مش خاصیت ضد آتش خوبی ندارند - آنها پارچه های مقاوم در برابر آتش خوب نیستند.
شما احتمالاً می توانید از مواد شیمیایی ضد آتش روی پارچه بوم استفاده کنید و مقاومت در برابر شعله را از آن خارج کنید، اما دوام نخواهد داشت. وقتی صحبت از پارچه برزنت نسوز می شود، همیشه پلی اتیلن به عنوان ماده اصلی قرار می گیرد.
به جای آتش گرفتن و در واقع، در صورت گرم شدن بیش از حد، پلی اتیلن ذوب می شود. آتش نمی گیرد و باعث گسترش آن نمی شود. برای ذوب شدن باید دائماً از گرمای شدید تأمین شود.
برای ذوب شدن مجبورید مدت طولانی مشعل را روی آن نگه دارید، که حتی در بدترین روزهای شما نیز اتفاق نمی افتد.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat