برزنت کانتینری |خرید پارچه برزنت کانتینری

برزنت کانتینری |خرید پارچه برزنت کانتینری

در حالی که کامیون ها وظیفه حمل بارهای سنگین به هر نقطه از کره زمین را برعهده دارند، اجناسی که حمل می کنند نباید در جاده بیفتند و یا مشکلی برای آنها ایجاد شود. پارچه های برزنتی که تارپس نامیده می شوند، پوششی محافظ برای محافظت و ایمن سازی بار در برابر عناصر خطرناک مانند، باران، برف، نور آفتاب و ... هستند. با خرید پارچه برزنت کانتینری به بهترین شکل ممکن می توانید از بار کامیون محافظت کنید.

 

مزایای استفاده از پارچه برزنت کانتینری چیست؟


پارچه برزنت کانتینری درجه یک همراه با بند و قلاب ارائه می شود تا بدون نیاز به گره زدن با طناب، آنها را بتوان به راحتی به بدنه کامیون محکم بست تا در برابر بادهای شدید مقاوم باشند. یک اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از آسیب دیدن بار کامیون ها، استفاده از پارچه برزنت کانتینری مناسب و مقاوم است. این امر برای جلوگیری از مشکلات احتمالی در جاده مناسب است.

رانندگان این مسئولیت را دارند که اطمینان حاصل کنند که باری که حمل می کنند تقریباً در شرایط مناسبی قرار دارد. در این مورد، رانندگان باید بارهای خود را به بهترین شکل ممکن با یک پوشش مناسب محافظت کنند، به خصوص روی یک تریل. برای این کار پیشنهاد می کنیم از برزنت کانتینری ضد آب و مقاوم استفاده کنید.
اکثریت قریب به اتفاق برزنت ها نیز با مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش ارائه می شوند که به ماندگاری برزنت ها کمک می کند و همچنین از منابع گرمای بیش از حد محافظت می کند. پارچه های برزنتی از هر دو ماده مقاوم و سازگار پی وی سی ساخته شده اند تا به خوبی بتوانند از بار کامیون حفاظت کنند. زیبایی این نوع از برزنت ها مقاوم بودن در برابر آب است و در محافظت از بار شما در هنگام طوفان مفید هستند. اکثر کامیون ها از پارچه های برزنت سنگین استفاده می کنند و بدون نگرانی در زیر ابرهای تاریک رانندگی می کنند.
سقوط اشیاء از محفظه بار کامیون ها مسئله مهمی است که باعث ایجاد ترافیک جاده ای شلوغ و همچنین ایجاد خطرات احتمالی در طول سفر می شود. با در نظر گرفتن یک پوشش بار مناسب برای کامیون، رانندگان این خطرات را به طور چشمگیری کاهش می دهند. جلوگیری از وقوع حوادث احتمالی. آخرین چیزی که یک راننده تازه کار یا حتی باتجربه می خواهد.
بهترین کار این است که بار خود را با پارچه برزنت کانتینری بپوشانید و از ایمنی آن و دیگران در جاده های اطراف اطمینان حاصل کنید.

 



بهترین مدل پارچه برزنت کانتینری در کشور


بهترین مدل پارچه برزنت کانتینری نوع ضد آب و ضخیم است که می تواند از بار کامیون به بهترین شکل ممکن محافظت کند. شما می توانید این نوع محصول را در مدل های مختلف و با قیمت بسیار ارزان از ما خریداری کنید.
فروشگاه دنیای چادر واقع در کرج معتبرترین مرکز فروش پارچه برزنت کانتینری در کشور است. شما می توانید بدون مراجعه حضوری این محصول را از وب سایت اینترنتی دنیای چادر با ارزان ترین قیمت و به روش آنلاین سفارش دهید.

 

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat