خرید بهترین قیمت پارچه برزنت شمعی در تهران

قیمت پارچه برزنت شمعی

قیمت پارچه برزنت شمعی در این مرجع فروش شهر تهران بسیار مقرون به صرفه می باشد. شما می توانید، پارچه برزنت شمعی درجه یک را در کمترین زمان ممکن، با خرید آنلاین هر کجا که هستید، تحویل بگیرید.

چقدر برزنت شمعی را می شناسید؟


تا چه اندازه از ویژگی های برزنت شمعی اطلاع دارید؟
همانطور که ملاحظه می فرمایید، پارچه برزنت شمعی، یکی دیگر از انواع پارچه برزنت می باشد که یکی از تفاوت های این نوع برزنت با دیگر پارچه های برزنت، کاربرد بسیار بالای برزنت شمعی نسبت به بقیه برزنت ها می باشد.
پارچه برزنت شمعی، که جدیدترین عضو خانواده برزنت ها بشمار می روند، در دو نوع پنبه و پلی استر در بازار موجود می باشند و دارای جنسی ضخیم و خشن هستند که در برابر مایعات نفوذ ناپذیری مناسبی دارند.
پارچه های برزنت شمعی در عرض های ۱۰۰ تا ۲۰۰ سانتی متری و در رنگ بندی های سبز، قهوه ای و خاکی تولید می شوند و با توجه به نیاز کاربر در وزن های ۲۲۰ تا ۷۴۰ گرمی عرضه می گردند، همچنین در لایه های متفاوت(دو لایه، سه لایه و شش لایه) در بازار یافت می شوند.
از دیگر ویژگی های برزنت های شمعی می توان؛ به استفاده در محیط های گرم جهت کمک در کاهش دما، نرمش پذیری و کاربرد آسان، قابلیت شستشو، دارا بودن مواد یو وی و مقاومت در برابر آفتاب، داشتن قدرت کشسانی بالا، داشتن خاصیت ضدآبی و استفاده در نواحی پر باران برای جلوگیری از خیس شدن محوطه مورد نیاز، اشاره کرد.


کاربردهای ویژه پارچه برزنت شمعی


شایان ذکر است که شناخت کافی از ویژگی ها و کاربردهای پارچه ها کمک زیادی در امر خرید به خریداران خواهد کرد. در مطالب بالا تا حدودی سعی کردیم از ویژگی و قابلیت های پارچه برزنت شمعی مطالبی را ارائه دهیم. اکنون سعی داریم به کاربرد های ویژه پارچه برزنت شمعی در صنایع مختلف اشاره ای بکنیم.
بطور کلی این پارچه ها کاربردهای زیاد در زندگی امروز بشر دارند و شاید فراوانی این کاربرد ها به ویژگی های خوب این نوع پارچه متکی باشد. اگر بخواهیم خلاصه وار کاربردهای پارچه برزنت شمعی را بگویم، عبارتند از:
۱. قابل استفاده برای تولید چادرهای مسافرتی.
۲.قابل استفاده برای سقف های موقت ضد باران
۳. قابل استفاده برای پوشش محافظتی اجناس در انبارها
۴. قابل استفاده برای ساخت لانه حیوانات
۵. قابل استفاده برای ساخت آلاچیق
۶. قابل استفاده برای تولید انواع چادرهای محافظتی کامیون ها
۷. قابل استفاده برای پوشش بالکن و برخی مکان های باز
۸. قابل استفاده برای پوشش استخر
۹. قابل استفاده برای ساخت انواع سایبان
۱۰. قابل استفاده برای تولید انواع کارو و روپوش وسایل.

 

 

 

قیمت پارچه برزنت شمعی در بازار چه رنجی دارد؟


قیمت پارچه برزنت شمعی بخاطر دارا بودن ویژگی های مانند: ضد آب بودن، قدرت کششی بالا، مقاومت در برابر سرما و گرما و غیره، نسبت به دیگر پارچه های برزنتی، رنج بالاتری دارد.
همچنین بسته به میزان مقاومت، ضخامت و وزن، قیمت پارچه برزنت شمعی ممکن است متفاوت باشد.
قیمت پارچه برزنت شمعی هر چند نسبت به دیگر برزنت های موجود در بازار گرانتر می باشد، اما برعکس برزنت های معمولی، استحکام و دوام بالای برزنت شمعی تا مدت ها طولانی خریدار را از خرید دوباره بی نیاز خواهد کرد. در اصل خریدار با یک بار خرید از صرف هزینه های بعدی برای خرید معاف خواهد شد.
همان طور که مستحضر هستید، همیشه در بازار از یک جنس، کیفیت های متفاوتی یافت می شود، و به طبع، کیفیت بالاتر قیمت بالاتری هم دارد، و بالا بودن قیمت پارچه برزنت شمعی در مقایسه با دیگر برزنت های معمولی از همین اصل <کیفیت بالاتر قیمت بیشتر> نشات گرفته است.


خرید پارچه برزنت شمعی در تهران


آیا قصد خرید پارچه برزنت شمعی در شهر تهران را دارید؟
همانطوری که متوجه شدید قیمت پارچه برزنت شمعی بر اساس وزن و مقاومت و متراژ آن محاسبه می شود.
مرجع فروش ما در شهر تهران، به عنوان عرضه کننده پارچه برزنت شمعی، بر اساس استانداردهای فروش این نوع برزنت در بازار فروش، در شهر تهران آمادگی خود را جهت فروش و عرضه برزنت شمعی با کیفیت و قیمت ارزان تر از قیمت واقعی اعلام می کند.