خرید پارچه مناسب برای سازه چادری

خرید پارچه مناسب برای سازه چادری

خرید پارچه مناسب برای سازه چادری

 

تا به حال به خرید سازه چادری فکر کرده اید؟ اولین موردی که باید در این زمینه با یاد داشته باشید چیست؟

قطعا یکی از این موارد خرید پارچه مناسب برای سازه پارچه ای می باشد! سازه پارچه ای به راحتی می تواند در شرایط بد جوی از شما و محیط موردنظر محافظت کند اما تمام این موارد تنها به یک شرط مربوط می شود!

آن هم خرید یک سازه مناسب و باکیفیت است. اگر نتوانید یک سازه چادری مناسب و باکیفیت را برای خود تهیه کنید قطعا در آینده نه چندان دور دچار مشکل خواهید شد.

 همانطور که در بالا اشاره شد اولین موردی که باید به آن توجه داشته باشید این است که بتوانید پارچه ی مناسبی را برای سازه چادری خود انتخاب کنید تا دچار مشکل نشوید.

در ادامه درباره ی پارچه هایی که می توانید سازه چادری خود استفاده کنید بیشتر صحبت خواهیم کرد. پس در ادامه مطلب نیز همراه ما باشید تا بتوانید بعدها برای خود یک سایبان چادری مناسب را خریداری کنید.

 

 

آیا پارچه برزنت مناسب سازه چادری است؟

یکی از انواع پارچه ها که می توانید برای سازه چادری خود انتخاب کنید پارچه های برزنت هستند. پارچه برزنت یکی از معروف ترین انواع پارچه ها به حساب می آید که شما می توانید آن را برای سازه کششی خود تهیه کنید.

درباره ی سازه چادری بارها و بارها گفته شده است که باید از پارچه ی مناسب استفاده شود. اولین انتخاب هر خریداری پارچه های برزنت هستند چرا که در کنار معروف بودن، با کیفیت هم هستند.

پارچه برزنت در انواع مختلفی مانند پارچه برزنت کانتینری ، پارچه برزنت ترانزیتی ، مشمع کانتینری و... تولید و روانه بازار می شود. این نوع پارچه ویژگی های زیادی دارد که باید به آن توجه داشته باشید.

یکی از ویژگی های این پارچه ضد آب بودن آن است! پارچه های ضد آب در روزهای بارانی به کمک شما می آیند و نمی گذارند شما در زیر سازه بایستید و خیس بشوید.

ویژگی بعدی این پارچه ضد اشتعال بودن است. یعنی در دمای بالا  طاقت زیادی دارد و می تواند به راحتی از شما محافظت کند. اگر به دنبال یک پارچه باکیفیت و در عین حال کاربردی برای سازه ی خود می گردید پیشنهاد می کنیم که این پارچه را برای سازه ی خود انتخاب کنید.

 

 

امکان استفاده از پارچه کانتینری برای سازه چادری

در بالا با پارچه کانتینری آشنا شدید و دانستید که این پارچه یکی از انواع پارچه برزنت به حساب می آید. درباره ی پارچه برزنت در بالا خواندید که یک پارچه ضد آب و ضد اشتعال می باشد.

باید بگوییم که پارچه کانتینری نیز تمام این ویژگی ها را دارد پس می تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد.

مشمع کانتینری که یکی از انواع پارچه های کانتینری به حساب می آید عموما برای روکش خودروها مناسب می باشد اما شما می توانید از پارچه کانتینری برای سازه چادری خود استفاده کنید و بهترین محیط را برای کمک این نوع پارچه برای خود بسازید و لذت زیادی ببرید.

 

 

پارچه ترانزیتی و نقش موثر آن برای سازه چادری

به یکی دیگر از انواع پارچه هایی که برای سازه چادری مناسب است رسیدیم! پارچه ترانزیتی هم یکی دیگر از انواع پارچه برزنت به شمار می رود اما این که شما کدام پارچه را برای خود انتخاب کنید کاملا بستگی به سلیقه و ابعاد سازه و مکان موردنظر برای نصب دارد.

این پارچه نیز ضد آب و ضد اشتعال می باشد و می تواند برای شما کاملا مفید به نظر برسد. این پارچه در روزهای برفی، بارانی، آفتابی می تواند  کاملا مفید برای شما عمل کند.

سفارش پارچه مناسب برای خرید سازه چادری

اگر درباره ی انتخاب پارچه مناسب برای سازه چادری خود شک دارید می توانید در این زمینه از کارشناسان تیم حرفه ای دنیای چادر مشاوره دریافت کنید و در ادامه فرآیند خرید را طی کنید. برای خرید پارچه مناسب و باکیفیت برای سازه چادری کافیست با ما در ارتباط باشید.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat