پارچه برزنتی سایبان

پارچه برزنتی سایبان

پارچه برزنتی ضد آب به راحتی قابل شست و شو می باشند، شما می توانید به وسیله یک پمپ آب قوی و یک شوینده مناسب این نوع پارچه را به راحتی و در هر زمانی تمیز کنید. آنها علاوه بر این به دلیل مقاومت بسیار خوبی که دارند در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرند، مانند صنعت حمل و نقل و ساختمان.


مناسب ترین پارچه برزنتی برای ایجاد سایبان


بیشترین کاربرد پارچه برزنتی بعد از صنعت حمل و نقل معمولا برای ایجاد سایبان برای مغازه های خرده فروشی در کنار خیابان ها است. این وسیله به محافظت از نمایشگرها و نیز به کنترل گرمای تابستان و برف باران، گرد و خاک، سقوط اشیا و اجسام کمک فراوانی می کند، سایبان ها برزنتی با ایجاد فضای بیرونی مناسب برای مشتریان بسیار دلپذیر هستند.
اما در بازار فروش سایبان های برزنتی به چندین دسته مختلف تقسیم می شوند به عنوان مثال:
 سایبان برزنتی کالسکه ای
 سایبان برزنتی بازویی
 سایبان برزنتی اتوماتیک
 سایبان برزنتی دستی
 و ... .
شرکت های زیادی در ایران هستند که در زمینه طراحی و تولید پارچه برزنتی سایبان فعالیت می کنند. این شرکت ها پارچه ها را در انواع متنوع و رنگ بندی های گوناگون تولید و به بازار مصرف عرضه می کنند که شما می توانید آن را با محیط اطراف ست کرده و و نیز رنگ چشمگیری برای آن انتخاب نمایید تا سایبان شما جالب باشد.

سایبان های برزنتی سبب ایجاد محیطی دنج و آرام برای صاحب فروشگاه و مغازه و نیز مشتریان شده و از اتلاف انرژی داخل مغازه جلوگیری می کند. البته ناگفته نماند که پارچه برزنتی سایبان برای مغازه حکم تبلیغات را نیز بازی می کنند، در این صورت شما علاوه بر ایجاد سایبان با این نوع پارچه یک المان تبلیغاتی برای کسب و کار خودتان دارید بدون این که نیازی به پرداخت عوارض به شهرداری داشته باشید.
قیمت پارچه برزنتی برای ایجاد سایبان در بازار به عوامل متعددی بستگی دارد که مهمترین و تاثیرگذارترین عامل بر قیمت این محصول کیفیت آن و نیز امکانات و نوع جنس پارچه می باشد. البته ناگفته نماند که قیمت آنها بسته به نوع برند نیز متفاوت است.

 


میزان مقاومت پارچه برزنتی 


طراحان و تولید کنندگان پارچه برزنتی ویژگی های مقاومتی این نوع پارچه را طوری تنظیم کرده اند که در شرایط محیطی خارجی متعادل بوده و در برابر عوامل مختلف از جمله، نیروی کششی، نیروی فشاری، باد، باران، برف و سایر عوامل مقاوم باشد.
البته این کار ساده نیست زیرا شرایط بیرونی در تمام فصول و زمان روز تغییر می کند، به عنوان مثال، ممکن است که گاهی اوقات پارچه برزنتی در برابر باد های شدید قرار بگیرد و گاهی نیز زیر باران، اما به لطف پیشرفت علم و فناوری پارچه های برزنتی موجود در بازار تمامی این ویژگی ها را دارا می باشد و مقاومت بالایی در برابر شرایط محیطی دارد.

البته توجه داشته باشید که مقاومت محیطی پارچه برزنتی می بایست طبق استاندارد های فنی موجود طراحی شود، زیرا با توجه به تنش موجود و همچنین میزان فشار وارده ممکن است جنس پارچه برای برخی از صنایع تغییر کند، البته این کار توسط مهندسین حرفه ای و با تجربه صورت می گیرد.