پارچه ترانزیتی ارزان قیمت

پارچه ترانزیتی ارزان قیمت

پارچه ترانزیتی، استاندارد باید بخشی از نیاز صنایع را به خوبی تامین کند. گذشته از کاربردهای بارز آن برای خشک نگه داشتن محصولات در صنعت حمل و نقل، ساخت و ساز، کشاورزی و ... ، معمولا از این مواد استفاده می شود. یک پارچه ترانزیتی نایلونی قیمت کمتری دارد و به عنوان یک مانع ضد آب در برابر عناصر، کاربرد بیشتری دارد.


هدف از خرید پارچه ترانزیتی ارزان قیمت


اصلی ترین هدف استفاده از پارچه ترانزیتی، محافظت از انسان ها و لوازم آنها است. پارچه های برزنتی که به آن تارپ نیز گفته می شود ، ورق های عظیم و انعطاف پذیر هستند که بسته به نوع ساخت آنها ضد آب هستند. پارچه های برزنتی انواع مختلفی دارد مانند پارچه های بوم پنبه ای، برزنت های نایلونی، پارچه های برزنتی HDPE و پارچه های برزنتی. استفاده از برزنت چندین مزیت دارد که مهمترین آن عبارت است از:

۱- حمل و نقل: از نور مستقیم خورشید و بارندگی محافظت کنید
برزنت برای پناه دادن، غذا و سایر کالاهای بشردوستانه هنگام حمل و نقل از آفتاب مستقیم و بارندگی استفاده می شود. وسایل نقلیه مختلف به اندازه و رنگ های مختلف روکش برزنت نیاز دارند و متناسب با نیاز شما ساخته می شوند. برزنت ها برخلاف سایر مواد استفاده شده برای ایجاد سایه ، می توانند بدون اشغال فضاهای بزرگ به راحتی جمع و بسته بندی شوند.
۲- ساخت و ساز: از نشت سقف محافظت کنید
پس از این که خانه شما با طوفان های شدید روبرو شود، ممکن است سوراخ های بزرگی در سقف خانه شما ایجاد شود، بنابراین برای جلوگیری موقت آب و باد به درون خانه بهترین گزینه استفاده از از پارچه ترانزیتی است. این وسیله می تواند سوراخ ایجاد شده در خانه را به صورت موقت ببندد و مانع از ورود عوامل بیرونی به درون بنا شوند.
۳- پناهگاه های موقت: آسایش و امنیت را فراهم می کنند
از پارچه ترانزیتی می توان برای پناه دادن به یک فرد یا خانواده استفاده کرد تا آنها را هنگام بارش باران و باد خشک نگه دارد، تا زمانی که پناهگاه موقت بیشتری پیدا شود یا ایجاد شود.

۴- ایجاد اردوگاه برای پناهندگان
با تهیه پارچه ترانزیتی به راحتی می توانید یک پناهگاه موقت ایجاد کنید و حمل و نقل آن نیز آسان است. در گردشگری از پارچه های ترانزیتی به طور گسترده ای برای ساخت چادر کمپینگ استفاده می شود. استفاده و حمل آنها از یک مکان به مکان دیگر آسان است زیرا مقرون به صرفه بوده و در برابر آب مقاوم هستند.

 


قیمت پارچه ترانزیتی به چه عواملی بستگی دارد؟ 


می دانید قیمت پارچه ترانزیتی در بازار متفاوت است، دلیل آن چیست؟ باه با مراجعه به بازار فروش با قیمت های مختلفی روبرو خواهید شد دلیل آن گسترده بودن مدل های پارچه های ترانزیتی است. برخی از آنها با کیفیت بالا قیمت گرانی دارند و برخی دیگر به دلیل و کارایی کمتر از قیمت کمتری برخوردار هستند.
برای خرید ارزان قیمت پارچه ترانزیتی با کیفیت بهتر به شرکت دنیای چادر مراجعه کنید. دنیای چادر این محصول را به قیمت تولیدی برای شما عرضه می کند.

 

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat