مرکز فروش برزنت تهران | سفارش خرید آسان انواع برزنت

مرکز فروش برزنت تهران | سفارش خرید آسان انواع برزنت
مرکز فروش برزنت تهران هم اینک بهترین پارچه برزنتی ضد آب و قیمت اقتصادی را به صورت اینترنتی و عمده به فروش می رساند. سفارش خرید آسان انواع برزنت درجه یک را می توانید همین حالا از طریق پل های ارتباطی این مرکز ثبت نمایید.

آشنایی با پارچه برزنت ضد آب

همه ما می دانیم که منظور از پارچه های ضد آب، پارچه ای است که در برابر نفوذ آب قدرت وافری داشته باشد و طی عملیاتی به هنگام تولید، این ویژگی بر روی آن ها اعمال شود.
در کل، پارچه های ضد آب بایستی قدرت تحمل فشار ۱۰۰۰ میلیمتر آب را داشته باشند و در صورت مواجهه با چنین اختلاف فشاری، نشتی ندهند.
ضد آب بودن، خاصیت و ویژگی است که هر محصولی با هر جنسی می تواند آن را دارا باشد، منتهی بایستی طی فرآیندی موادی به برخی از آن ها اضافه گردد، تا به این میزان مقاومت لازمه برسند.
برای تولید پارچه های ضد آب نیز از دیرباز تاکنون، فعالیت های زیادی انجام شده است که بالاخره با گذشت زمان، ارتقا سطح دانش و کیفیت مواد اولیه، پارچه هایی نظیر برزنت به تولید رسید.
معمولا این نوع پارچه ضد آب، از ترکیب الیاف طبیعی یا مصنوعی می باشد که در نتیجه رویه آن نیز با استفاده از مواد ضد آب خاص پوشش داده شده است.
پارچه های ضد آب برزنتی، در انواع کیفیت، رنگ و کاربردهای متنوعی با ترکیبات متفاوتی به تولید رسیده اند که کیفیت و ارزش پارچه به موادی است که باعث ضد آب بودن آن می شود.
در تعریفی ساده تر می توان چنین استنباط کرد که ضد آب بودن برزنت ها، در اصل پوششی است که به عنوان یک لایه ای پیش ساخته رویه این پارچه را پوشش می دهد.
اما ضد آب، تنها خاصیت این‌ پارچه منحصربفرد نیست، چرا که پارچه برزنتی در برابر آتش، مواد شیمیایی، اسیدی، کپک زدگی، باکتری، کپک زدگی، قارچ ضربه و خراش نیز مقاومت دارد.
این میزان مشخصات بارز پارچه، کاربرد آن را نیز افزایش داده اند که با ارتقا و رشد تکنولوژی و صنعت پتروشیمی بر میزان کیفیت این پارچه نیز افزوده می شود و همین امر قابلیت کارآیی برزنت را نیز افزایش خواهد داد.
کاربرد پارهای باکیفیت برزنتی باعث شده، تا شرکت های زیادی با هدف تامین نیاز بازار روی کار آیند و مرکز فروش برزنت تهران نیز یکی از شرکت هایی است که با نام قطب برزنت شناخته می شود.
Image

پارچه های برزنتی چند لایه و باکیفیت


پارچه برزنت، از ترکیب چندین لایه به تولید می رسد که این چند لایه نخ را اصطلاحا تار و پود تشکیل می دهد.
تعداد لایه های متفاوت این پارچه، در میزان کیفیت و مقاومت آن تاثیر دارند.
برای مثال، برزنت ۳ لا ۶ لا مقاومت بیشتر اما انعطاف پذیری کمتری به نسبت برزنت های ۲ لا ۳ لا دارد.
این پارچه در تعداد لایه ها تنوع دارد که این گوناگونی شامل موارد زیر می باشد:
• برزنت ۱ لا ۵ لا: این نوع برزنت که انعطاف بالایی دارد از پنبه و نخ پلی استر تشکیل می گردد.
وزن برزنت ۱ لا ۵ لا معادل ۳۰۰ گرم بر هر متر مربع است که ۸۰ درصد تار و پود آن را پنبه و ۲۰ درصد باقی مانده را پلی استر تشکیل می دهد.
از کاربردهای این‌ پارچه ضد آب می توان به تولید انواع دستکش های جوشکاری، برزنت دهنه کولر، آلاچیق و… اشاره نمود.
• برزنت ۲ لا ۳لا: این نوع برزنت نیز نوعی پارچه ضد آب است که حدود ۴۵۰ گرم بر هر متر مربع وزن دارد.
در حقیقت ۸۰ درصد این‌ پارچه از نخ پنبه و ۲۰ درصد آن از پلی استر بافته شده است که از این نوع برزنت برای تولید انواع سایبان، چتر، کالسکه و غیره استفاده می گردد.
• برزنت ۳ لا ۳ لا: برزنت های ۳ لا ۳ لا نیز نمونه ای از انواع پارچه های برزنتی مقاوم هستند که وزنی برابر با ۵۵۰ گرم بر هر متر مربع دارند.
Image
۸۰ درصد این پارچه نیز از پلی استر و ۲۰ درصد آن را پنبه تشکیل می دهد که از کاربردهای مختلف آن می توان به تولید چادر های ماشین، نظامی، کمپین، اردو، صحرایی، مسافرتی و انواع کاور و روکش اشاره کرد.
ناگفته نماند که این نوع برزنت، به نسبت سایر دیگر موارد در برابر آب مقاومت بیشتری دارد که می توان گفت حدود ۸۰ درصد ضد آب می باشد.
• برزنت ۳ لا ۶ لا: این نوع برزنت، مقاوم و مستحکم ترین است که دوام و طول عمر بالایی دارد.
برزنت های ۳ لا ۶ لا، وزنی برابر با ۷۳۰ گرم بر هر متر مربع دارند که تار و پود این پارچه ۸۰ درصد از پلی استر و ۲۰ درصد از پنبه بافته شده است.
در اصل، این نوع برزنت صد در صد ضد آب می باشد که مناسب برای دوخت انواع سایبان ها، آلاچیق، چادرهای کامیون، چادر های نظامی و غیره خواهد بود.
• پارچه برزنتی کولر: برزنت های کولر، نوعی پارچه انعطاف پذیر با مقاومت بالایی هستند که ضد آب بودن، مهمترین ویژگی و مزیت این‌ محصول به حساب می آید.
این نوع برزنت، جهت به حداقل رساندن صدای کولر و ورود مواد خارجی از داخل دریچه به داخل می باشد.
این گوناگونی پارچه های برزنتی را می توان از طریق سایت مرکز فروش برزنت تهران مشاهده نمود.
Image

قیمت خرید عمده پارچه برزنتی باکیفیت

برای تهیه هر محصولی، در قبال آن بایستی مبلغی را به عنوان قیمت آن پرداخت نمود که این هزینه بر حسب مواردی چون کیفیت، مواد اولیه تولید پارچه، مارک تولید کننده و روش خرید مشخص می گردد.
از آنجایی که خرید عمده همیشه مقرون بصرفه تر خواهد بود، تهیه پارچه برزنتی هم به صورت عمده با قیمتی اقتصادی همراه است.
اما این روزها، بازار این پارچه نیز تعریف چندانی ندارد؛ چرا که نوسانات ارز بر قیمت این محصول نیز تاثیر گذاشته و البته این هزینه روزانه بروز رسانی می شود.
مراکزی هستند که به صورت رقابتی بهترین‌ پارچه برزنتی را عرضه می کنند، اما کدام شرکت موجود در بازار برزنت، قابل اعتماد خواهد بود؟
شرکت فروش برزنت تهران از مراجع معتبری است که می توان با خیالی آسوده جهت خرید، به آن مراجعه نمود.
در ادامه مطالبی را برای آشنایی و شناخت بیشتر شما کاربران عزیز در صفحه رسمی سایت فروش برزنت درج می کنیم.
Image

نکاتی مهمی که در خرید پارچه برزنتی باید به آن ها توجه نمود

توصیه می شود قبل از اقدام به خرید هر محصولی، ابتدا اطلاعات کاملی درباره پارچه، تولید کننده، توزیع کننده و حتی نحوه دسترسی به محصول کسب نمایید.
حال اگر آن محصول، همانند پارچه برزنتی یک محصولی کاربردی و مقاوم باشد که رعایت این نکات جزو اولویت ها و یا ضروری ترین اهداف هر کاربری بایستی قرار بگیرد.
شناخت جنس پارچه‌ و میزان کیفیت آن،
اولین قدمی است که معمولا تمامی مشتریان انجام می دهند و آنچه که به عنوان مشخصات اصلی محصول در ذهن شما می باشد را با اطلاعات ثبت شده برای پارچه در مراکز فروش مقایسه کنید.
البته این مهارت شناخت با گذشت زمان و تجربه به دست می آید که در این مجموعه نیز مطالب را جهت راهنمایی شما عزیزان ارائه می دهیم.
تنوع پارچه‌ برزنتی بسیار زیاد است و با پیشرفت تکنولوژی و وجود مواد اولیه باکیفیت تر، بر این تنوع نیز هر روز افزوده می‌ شود، پس باید بدانیم متناسب با چه کاری و با چه میزان مقاومتی برزنت را می خواهیم.
انتخاب نوع مرکز خرید هم از اولویت ها و فاکتورهایی است که قطعا در انتخاب درست برزنت تاثیر دارد.
مراکز قابل اعتماد، همواره مورد تایید مشتریان بوده و خواهند بود و قطعا این چنین شرکت هایی همیشه بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را عرضه می کنند که از میان تمامی مراکز توزیع برزنت می توان گفت؛ مرکز فروش برزنت تهران جزو مطرح ترین های بازار است.
توجه داشته باشید که نحوه خرید نیز جزو اساسی ترین موردهایی است که در ادامه به بهترین راه خرید پارچه برزنتی مرغوب و قیمت اقتصادی نیز اشاره خواهیم کرد.
Image

بهترین مرکز فروش برزنت تهران

همانگونه که مستحضرید، در راستای تامین تمامی محصولات و اقلام مورد نیاز شرکت های زیادی به عنوان تولید کننده و توزیع کننده فعال هستند.
این مراکز هر کدام به نحوی در تلاش برای به اوج رساندن خود می باشند که بسیاری از این شرکت ها، عرضه برزنت باکیفیت و مقرون بصرفه را جزو فاکتورهای مهم جلب رضایت مشتری می دانند و حتی تا کنون نیز موفق بوده اند.
شرکت اینترنتی فروش برزنت تهران یکی از این مراکز قابل اعتمادی است که علی رغم سود و منفعت خود می کوشد تا بهترین کیفیت را با قیمتی منصفانه به دست مشتری برساند.
با وجود پرطرفدار بودن و البته دسترسی راحت، این شرکت نیز همانند بسیاری از مراکز به سبک مدرن امروزی (خرید اینترنتی) محصولات خود را به فروش می رساند.
اگر شما هم قصد اطلاع از قیمت جدید پارچه برزنتی را دارید یا می خواهید از مرکز فروش برزنت تهران بهترین پارچه را خریداری کنید، با کادر خبره این‌ مجموعه تماس حاصل فرمایید

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat