سازه چادری نمایشگاهی

سازه چادری نمایشگاهی

بیشتر نمایشگاه ‌ها طبیعتاً موقتی هستند، بنابراین میزبانی آن ها در یک ساختار موقت منطقی است. علاوه بر ماهیت موقت آن ها، وقتی نمایشگاهی را سازماندهی می کنید، احتمالاً ایده بسیار خاصی در ذهن خود دارید که چگونه به نظر می رسد.

این می تواند یافتن مکان مناسب از قبل موجود برای میزبانی نمایشگاه خود را نسبتاً دشوار کند. یک غرفه چادر نمایشگاهی موقت را می توان دقیقاً مطابق با نیازهای شما طراحی و سفارشی کرد و به شما امکان می دهد به چشم انداز خود برسید و رویداد خود را دقیقاً همان طور که می خواهید، برنامه ریزی و اجرا کنید.

چه یک سازه چادری بزرگ با طبقه های نیم طبقه را در نظر بگیرید، چه شبکه ای از سازه های کوچک تر که بخش های مختلف نمایشگاه را در خود جای داده است، سازه های نمایشگاهی موقت می توانند به شما کمک کنند تا ایده های خود را زنده کنید.

یک ساختار چادری موقت می تواند به اندازه دلخواه شما بزرگ یا کوچک باشد و تقریباً هر شکل یا طرحی متناسب با نیاز شما فراهم شود. چه در حال سازماندهی یک نمایشگاه هنری باشید یا به دنبال گسترش فضای موزه خود برای قرار دادن یک نمایشگاه اضافی هستید، یک سازه چادری موقت بهترین راه حل است.

مزیت های استفاده از سازه چادری نمایشگاهی موقت

  • انتخاب استفاده از یک سازه موقت برای چادر نمایشگاهی بعدی شما دارای چندین مزیت هم برای شما و هم برای مهمانانتان است:
  •  فضای نمایشگاه موقت شما را می توان با مشخصات دقیق شما طراحی کرد.
  • در صورت لزوم می توانید نمایشگاه خود را به طور کامل در دسترس همه بازدیدکنندگان از جمله افراد ناتوان، افراد مسن، و کسانی که کودکان خردسال دارند، قرار دهید.
  •  یک سازه موقت مقرون به صرفه تر و ارزان قیمت تر از ساخت یک ساختمان سنتی در محل موجود شما است.
  • یک سازه چادر نمایشگاه موقت به شما امکان می دهد طراحی ساختمان را به راحتی در موضوع رویداد بگنجانید.
  • به شرطی که زمین در دسترس داشته باشید، محدودیت کمی در مورد بزرگی چادر نمایشگاهی و تعداد افراد بالقوه وجود دارد.
  • هیچ محدودیتی در محل وجود ندارد. سازه چادر نمایشگاه موقت شما می تواند در هر کجا که بخواهید برپا شود، مشروط بر اینکه اجازه استفاده از زمین را داشته باشید.

در همین رابطه یخوانید:

دلایل اجرای چادر نمایشگاهی

 

مزیت های استفاده از سازه چادری نمایشگاهی موقت

 

سازه چادر نمایشگاهی قابل گسترش است؟

برای هر رویدادی که می خواهید از چادر نمایشگاهی استفاده کنید، می توانید مطمئن باشید که قابل ارتقا است. این بدان معناست که می توان در طول حدود 5 متری اضافی را نصب کرد. چنین حرکتی فضای سازه اصلی را افزایش می دهد و حتی نیازی به از بین بردن آن نخواهید داشت.

نیازی به ساختن ساختمان جدید با سازه چادری نیست

اگر فقط فضای اضافی برای جلسات، تغییرات شیفت و انبار جایگزین لحظه ای برای پروژه های موقت دارید، با سازه های چادر نمایشگاهی بیشتر صرفه جویی خواهید کرد. شما نیازی به ساخت یک ساختمان جدید و دائمی ندارید تا نیازهای کوتاه مدت شرکت را برآورده کنید.

گزینه های کنترل آب و هوا با چادر نمایشگاهی

سازه چادر نمایشگاهی با کیفیت و ارزان قیمت که خریداری یا اجاره کرده اید ممکن است موقتی باشد، اما می توان آن را خنک یا گرم نگه داشت یا در مواقع نیاز تهویه کرد تا تجربه بهتری در استفاده از چادر نمایشگاهی داشته باشید.

تمامی موارد گفته شده، ضرورت استفاده از این سازه های چادری را افزایش می دهد. در زمستان می توانید داخل را گرم کنید و از سرما دور باشید و از طرف دیگر، در فصل های گرم سال از جمله تابستان می توانید داخل سازه چادری را خنک نگه دارید.

دنیای چادر در همین راستا خواندن مقاله زیر را پیشنهاد می دهد:

کاربرد چادر نمایشگاهی در مکان های مختلف

 

گزینه های کنترل آب و هوا با چادر نمایشگاهی

 

تعمیر و نگهداری آسان و کم هزینه چادر نمایشگاهی

پس از نصب، نیازی به تعمیر و نگهداری معمولی برای حفظ ساختار چادر نمایشگاهی در بهترین شکل نیست. تعمیر و نگهداری آسان تر به معنای پس انداز بیشتر برای سرمایه گذاری های مهم تر است.

نصب در محل

چادرهای نمایشگاهی را می توان در محل دقیق نصب کرد و در نتیجه امنیت را افزایش داد و هزینه های حمل و نقل مربوط به امکانات خارج از محل را کاهش داد.

نصب آسان و سریع

علاوه بر این که می توانید سازه چادر نمایشگاهی را در محل واقعی پروژه نصب کنید، مراحل اجرایی نصب نیز سریع است. بر خلاف ساخت و ساز ساختمان های دائمی، نصب سازه های چادری نمایشگاهی ماه ها یا سال ها طول نمی کشد. سازه های چادر نمایشگاهی را می توان در تنها چند روز یا چند هفته برپا کرد.

قابل تنظیم و تطبیق پذیر

سازه های چادری نمایشگاهی را می توان به راحتی برای مطابقت با ترجیحات یک شرکت تغییر داد. هر اندازه و شکلی را می توان سفارشی کرد. چند نمونه از بازنگری های مربوط به لوازم جانبی عبارتند از: نور پردازی، سرویس آب، فضای داخلی دیوار، کنترل آب و هوا، رنگ ها و گرافیک ها، درها و کفپوش ها.

 

 

سازه چادری نمایشگاهی

 

مستحکم، بادوام و قوی

سازه کششی های این چادر های نمایشگاهی علیرغم موقتی بودن از جنس آلومینیوم با کیفیت و فولاد گالوانیزه ساخته شده اند. این مواد به دلیل استحکام و با دوام بودن به خوبی شناخته شده اند. به این ترتیب با اجرای سازه های چادر نمایشگاهی که مطمئناً برای هر آب و هوایی ایمن هستند، نگرانی کم تری خواهید داشت. 

ما در دنیای چادر از نزدیک با شما همکاری خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که فضای مناسبی برای نمایشگاه خود دارید. اگر ایده‌ای در ذهن دارید، می‌توانیم طرح ‌هایی را ترسیم کنیم تا به شما در تجسم آن کمک کنیم، و اگر کمی در مورد آنچه می‌خواهید مطمئن نیستید، می‌توانیم با شما برای ارائه یک پیشنهاد همکاری کنیم.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat