قیمت انواع چادر برزنتی چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت چادر برزنتی

قیمت انواع چادر برزنتی، بر اساس نوع بافت و ضخامت و همچنین نوع الیاف که در تولید آنها به کار رفته است، متغیر می‌باشد و با هم تفاوت دارد. برای آشنایی با قیمت چادر برزنت ابتدا باید انواع پارچه برزنت رو بشناسیم تا بتوانیم قیمت آنها را از هم تفکیک دهیم.

 

خصوصیات چادر برزنتی


قیمت انواع چادر برزنتی، بر اساس نوع بافت و ضخامت و همچنین نوع الیاف که در تولید آنها به کار رفته است، متغیر می‌باشد و با هم تفاوت دارد. برای آشنایی با قیمت چادر برزنت ابتدا باید انواع پارچه برزنت رو بشناسیم تا بتوانیم قیمت آنها را از هم تفکیک دهیم.
چادر برزنت انواع مختلفی دارد که جنس،نوع و کاربرد آن‌ها باهم متفاوت است و بر اساس کارایی به دسته‌های متفاوت تقسیم می‌شود. این نوع پارچه، فارغ از هر نوع و جنسی که داشته باشد، بسیار مستحکم و با استقامت می‌باشد.از خصوصیات منحصر به فردی که باعث شده است این پارچه دارای استفاده‌های زیادی باشد و در موارد زیادی کاربرد مکانیکی داشته باشد،خاصیت ضد آبی و نفوذ ناپذیری پارچه آن می‌باشد.


چادر برزنتی ،در اندازه های مختلف و وزن های متفاوت به بازار عرضه می شود که بنا به خواسته و نیاز افراد با هم متفاوت می باشد
انواع مختلف پارچه برزنت دارای مقاومت بسیار بالایی در مقابل اشعه مضر نور خورشید است و جنس آن‌ها معمولا از پنبه و پلی استر می‌باشد و در مواردی از روکش هایی از جنس یورتان یا پلاستیک پوشیده می‌شود. و همچنین خاصیت ضد آبی این پارچه به دلیل لایه از پی وی سی می‌باشد که در تولید اینولید آن بکار می‌رفت
وقتی که از ضدآب و ضد رطوبت بودن چادر برزنت، صحبت به میان می‌آید به این معنا است که این نوع چادر می‌توانند در برابر فشار 1000 میلی متری آب مقاومت خوبی از خود نشان دهد و دچار نشتی و نفوذ رطوبت به داخل نشوند.
این نوع چادرها،علاوه بر خاصیت ضد آبی، دارای خواص آنتی باکتریالی می‌باشند که باعث مقاومت پارچه در برابر رشد باکتری‌ها و رشد کپک می‌شود. بنابراین استفاده از آن در محیط‌های بیمارستانی ،روکش انبارها و سوله‌ها و همچنین روکش انبار غلات کشاورزی و محصولات خوراکی، بسیار کاربرد دارد و مناسب می باشد.

 محاسبه قیمت انواع چادر برزنتی


قیمت انواع چادر برزنتی، علاوه بر نوع پارچه و تفاوت در جنس پارچه و کاربرد آن بسته به نوسانات ارزی و قیمت مواد اولیه در بازار نیز می‌باشد به طوری که می‌توان گفت بعضی اوقات به دلیل رشد قیمت مواد اولیه در بازار و قیمت پارچه برزنت نیز به صورت روزانه دچار تغییراتی می شود. بنابراین برای آگاهی از قیمت انواع چادر برزنتی باید قیمت مواد اولیه و نوسانات بازار را نیز در نظر داشته باشید.
مجموعه دنیای چادر،معتبرترین فروشگاه و تولید کننده انواع چادر برزنتی می‌باشد که در سراسر کشور دارای نمایندگی‌ها و فروشگاه‌هایی می‌باشد که می‌توانید برای آگاهی از قیمت انواع چادر برزنتی با این مجموعه، چا از طریق اینترنت و چه حضوری در ارتباط باشید و اقدام خرید بهترین پارچه برزنت با قیمت مناسب کنید.