فروش چادر برزنتی در کرج

 فروش چادر برزنتی در کرج

فروشگاه مجموعه دنیای چادر بزرگترین مرکز فروش چادر برزنتی در کرج می باشد. اگر به دنبال نمایندگی معتبر و ارزان قیمت چادرهای برزنتی هستید این مجموعه می تواند تمامی نیازهای شما را برطرف کند. چادرهای برزنتی عرضه شده در فروشگاه دنیای چادر در دو نوع معمولی و ضد آب هستند. مورد اول می تواند ورود آب به پارچه را محدود کند اما فقط برای مدت زمان کوتاه تری. از طرف دیگر نوع ضد آب آن نه تنها از رطوبت و آب محافظت کامل می کند بلکه در صورت گرفتن زیر آب نفوذ ناپذیری خود را نیز حفظ می کند.
چادر برزنتی عرضه شده در فروشگاه دنیای چادر مقاومت زیادی در برابر سایش و پارگی دارد، در برابر اشعه ماورا بنفش و همچنین در برابر سایش مقاوم هستند. شما به راحتی می توانید با پاک کردن چادر اسید، روغن، چربی، خاک و کپک را از بین ببرید. از آنجا که برزنت های ضد آب دارای ویژگی های حیاتی بسیاری هستند ، می توان از آنها استفاده های گوناگونی کرد. فقط اطمینان حاصل کنید که در حین استفاده از آنها مراقبت کافی را انجام دهید زیرا گویا ضد آب هستند ، تنفس خوب ندارند بنابراین باید جوانب احتیاط را همواره رعایت کنید.

موارد معمول استفاده از چادر برزنتی ضد آب ساخته شده توسط مجموعه دنیای چادر:
۱- تعمیر سقف ها
نشت بام یکی از رایج ترین مسائلی است که دیر یا زود هر خانه دار باید با آن روبرو شود. گرچه مسئله نشت سقف کاملاً پایدار است، اما چادر برزنتی ضدآب برای کمک به شما وجود دارند. ساختار ضد آب مواد ایده آل است که برای اتصال نشت سقف استفاده می شود.
۲ جلد مبلمان چمن
آیا می خواهید مبلمان گران قیمت خود را بپوشانید؟ به نمایندگی های معتبر چادر برزنتی مراجعه کنید و از برزنت های ضد آب استفاده کنید ، بنابراین از آب و هوای غیرقابل پیش بینی، اقلام گران قیمت خود مانند مبلمان را از خیس شدن و آسیب دیدن جلوگیری می کنید. پوشاندن مبلمان با پارچه های برزنتی می تواند از پژمرده شدن آن جلوگیری کند زیرا آنها سخت ترین هوا را تحمل می کنند.


۳- پوشش های کمپوست
اگر باغبانی را دوست دارید، و مواد کمپوست برای درختان استفاده می کنید باید بدانید که اغلب آنها توسط باکتری یا قارچ آلوده می شوند ، بنابراین روند تجزیه را تسریع می کنند. استفاده از چادر برزنتی ضد آب برای پوشاندن کمپوست در حفظ شادابی آن مفید است.
۴- چادر زدن
طبیعت گردان زیادی وجود دارند که فقط با حمل وسایل کمپینگ خود به مکان های مختلفی در طبیعت سفر می کنند. یک چیز حیاتی که آنها حمل می کنند چادر است. اما توصیه می شود از مواد چادر با کیفیت بالا استفاده کنید زیرا باعث سوراخ شدن جیب شما می شود. بهترین چادر برزنتی است زیرا قابل حمل ، قیمت کمتری دارند و به راحتی قابل نصب هستند.
از آنجا که چادر برزنتی ضد آب چیزهای زیادی برای ارائه دارند، از یک فروشنده قابل اعتماد استفاده کنید و از محصول نهایت استفاده را ببرید.

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat