چادر برزنتی تهران| اهمیت استفاده از چادر برزنتی چند لا در صنعت حمل و نقل

چادر برزنتی تهران|  اهمیت استفاده از چادر برزنتی چند لا در صنعت حمل و نقل

چادر برزنتی برای صنعت حمل و نقل و نیز حوزه مسافرت و کمپینگ ها بسیار مهم است. آنها برای پوشاندن موارد مختلف مانند قایق، کامیون و مهمتر از همه محافظت از مسافران در هنگام اردو زدن و مسافرت و سایر موارد مفید هستند. آنها به محافظت از شما در برابر باد، باران و آفتاب کمک می کنند. چادرهای برزنتی همچنین به ایمن سازی باری که در کامیون ها و تریلرها وجود دارد کمک می کند. انواع معمولی چادرهای برزنتی از پلی اتیلن و بوم به تولید می شوند. با این حال، امروزه انواع مختلفی از چادرهای برزنتی در بازار موجود است. یکی از انواع محبوب آنها، چادرهای ضد آب پلی استر است.


برخی از ویژگی های مهم چادر برزنتی عبارت است از


۱. با دوام
چادر برزنتی یک پارچه سنگین است و همچنین بسیار بادوام است. آنها از مش، پلی اتیلن و وینیل، پلی استر، پی وی سی ساخته شده اند. یکی از بزرگترین مزایای استفاده از این برزنت ها این است که آنها کاملا ضد آب هستند و در برابر عناصر محیطی مقاومت خوبی دارند.
۲. سبک وزن
وزن این نوع چادر برزنتی برخلاف سایر چادرها بسیار سبک است. بنابراین دیگر نیازی به سبد خرید برزنت سنگین نیست. بنابراین برای کسانی که چیزی بسیار قابل حمل می خواهند این نوع چادر مناسب است.
۳. گردش هوا
موادی که در ساخت این نوع چادرها بکار رفته باعث عبور هوا می شود. بنابراین همراه با پوشاندن بار شما، آنها محموله را تازه نگه می دارند. و برخلاف چادرهای که برای پوشش بار استفاده می کنید و وقتی بار خود را پس از یک سفر طولانی باز می کنید، بار بوی بد می دهد. چادر برزنتی باعث نمی شود تا بار شما بوی بدی بگیرد.
۴. بستن محکم
اتصال چادر برزنتی بهتر از سایر چادرها است. وقتی رانندگان وسایل نقلیه یا مالکان مجبور شوند بارها را چندین بار ببندند، به راحتی می توانند با استفاده از حلقه های موجود در لبه های چادر آن را سفت کنند تا بار کامیون ایمن باشد.. بستن محکم بار به منظور محکم کردن مشکل تعویض اتومبیل در اثر حرکت تند و ترمز ضروری است. با استفاده از این چادر ها دیگر نگرانی نخواهید داشت.

 

 

 


۵. حفاظت از باد
در بزرگراه ها یکی از بزرگترین مشکلات سرعت باد است. باد با شدت زیادی می آید و می تواند هر چادری را پاره کند، به خصوص اگر چادر به خوبی بسته نشود. بنابراین، برای جلوگیری از آسیب ناشی از وزش باد شدید، این چادر ها محکم بسته می شوند.

۶. به طور خاص طراحی شده است
چادر برزنتی مخصوص بارهای کامیون طراحی شده اند. آنها دارای حلقه های D هستند که به اتصال چادر به وسیله نقلیه کمک می کند.
۷. قوی
چادر برزنتی از بافت بسیار محکمی برخوردار است. در واقع آنها به مراتب قویتر از سایر چادرهای موجود در بازار هستند. آنها از مواد مش و وینیل ساخته شده اند. این مواد محافظت بسیار خوبی در برابر رطوبت و گرما می کنند. بنابراین حتی در صورت بارندگی شدید بار شما بی خطر است و حتی اگر آفتاب کاملاً تیز بتابد، بار شما بی خطر است.

 

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat