مشمع ترانزیتی | ویژگی های مهم مشمع ترانزیتی

مشمع ترانزیتی | ویژگی های مهم مشمع ترانزیتی

به مرور زمان گذاشتن ماشین در معرض عناصر بیرونی می تواند به زیبایی خودرو و یا بار کامیون های حمل بار در جاده آسیب برساند. اشعه ماورا بنفش شدید خورشید و باران شدید و برف می تواند به مرور زمان مناطق محافظت نشده و حساس خودروی شما آسیب برساند. یافتن راه هایی برای محافظت از خودروها و بار کامیون خود یک کار دشوار است. اما شما با استفاده از مشمع ترانزیتی با کیفیت می توانید به خوبی از خودروی شخصی و نیز خودرو های حمل بار محافظت کنید.


ویژگی های مهم مشمع ترانزیتی اتومبیل


یک راه حل ساده مانند مشمع ترانزیتی می تواند برای مدت طولانی تری از بار کامیون شما محافظت کند. بیشترین استفاده از مشمع های ترانزیتی استفاده به عنوان کاور اتومبیل است. کاور اتومبیل یک ورق بزرگ از پارچه ای خاص است که به صورت آزادانه و به شکل ماشین ساخته شده است. برای تناسب بهتر، می توانید کاورهای سفارشی ساخته شده را تهیه کنید تا متناسب با وسیله نقلیه شما باشد.
غالباً هنگام نگهداری وسایل نقلیه خاموش که قصد استفاده از آنها برای مدت زمان خاصی را ندارند و یا برای پوشش بار کامیون های حمل بار در مسافرت های طولانی مدت، از مشمع ترانزیتی استفاده می شود. یا وسایل نقلیه کلاسیک / لوکس با رنگ آمیزی ظریف. آنها همچنین برای محافظت در برابر عوامل خارجی مانند شیره درخت، برف، خاک و غیره ساخته شده اند. استفاده از مشمع ترانزیتی حتی می تواند به شما در جلوگیری از یخ زدگی ماشین در ماه های زمستان کمک کند.
شاید بپرسید چرا از از مشمع ترانزیتی اتومبیل استفاده کنیم؟
اگر می خواهید از وسیله نقلیه خود محافظت کنید و شرایط اصلی آن را حفظ کنید. مشمع ترانزیتی اتومبیل خریدی کارآمد خواهد بود. در کنار محافظت از اتومبیل در برابر عناصر خارجی، مشمع های اتومبیل نیز می توانند به عنوان یک اقدام امنیتی عالی عمل کنند. به طوری که هنگامی که برای سرقت اتومبیل اقدام می کنند به عنوان یک وسیله بازدارنده عمل می کند. برداشتن پوشش به دلیل زمان اضافی مورد نیاز برای دسترسی به وسیله نقلیه خطر گرفتار شدن مرتکب را افزایش می دهد. بنابراین سارقین به ندرت اقدام به این کار می کنند.
در حالی که مشمع ترانزیتی اتومبیل برای استفاده خارجی اغلب ضد آب هستند تا در برابر عناصر محیطی از اتومبیل شما به خوبی محافظت کنند. مشمع های اتومبیل معمولا سبک هستند و از انعطاف پذیری خوبی برخوردارند.

 

 


خرید مشمع ترانزیتی اتومبیل ارزان قیمت


در بازار امروز، بسیاری از روکش های اتومبیل با استفاده از مواد مقاوم در برابر آب، و با تکنولوژی پیشرفته و با دوام ساخته می شوند که به طور کلی مناسب ترین آنها مشمع ترانزیتی اتومبیل است.
برای خرید مشمع ترانزیتی اتومبیل به قیمت ارزان پیشنهاد می کنیم به فروشگاه دنیای چادر مراجعه کنید. شما می توانید این محصول را در نگ های مختلف و با ضمانت معتبر از ما تهیه کنید. به دلیل وزن کم شما می توانید در عرض چند دقیقه مشمع را روی وسیله نقلیه نصب کنید و یا آن را جمع کنید.

 

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat