پارچه برزنت نظامی

پارچه برزنت نظامی

هنگامی که به پوشش های سنگین و بادوام برای کاربردهای صنعتی یا تجاری نیاز دارید، پارچه برزنت نظامی دوام و محافظتی را که انتظار دارید ارائه می دهند. این نوع پارچه ها برای پوشاندن تجهیزات حساس و ایجاد چادرهای بیرونی مقاوم در برابر هوا به خوبی کار می کنند. آنها همچنین برای ایمن سازی و محافظت از وسایل بزرگ نظامی هنگام حمل و نقل عالی هستند. همچنین می توانید از آنها برای مصارف مسکونی مانند ایجاد محل ذخیره سازی اضافی در فضای باز برای تجهیزات یا هیزم و یا پوشاندن وسیله نقلیه استفاده کنید.


پارچه برزنت نظامی چیست؟


معمولا تولید کنندگان پارچه برزنت نظامی را به صورت سفارشی تولید می کنند، بنابراین شما می توانید با نیاز خود با ما تماس بگیرید و ما یک راه حل برای مطابقت با نیازهای شما ارائه دهیم. اگر نماینده شاخه ای از ارتش هستید و به پارچه هایی نیاز دارید که از مقررات خاصی پیروی می کنند، کافی است مشخصات پارچه مورد نیاز را به ما بدهید. اگر برای برنامه های غیرنظامی به پارچه برزنت نظامی نیاز دارید. ما انواع مختلفی از پارچه برزنت نظامی را برای مصرف کنندگان ارائه می دهیم و راه حلی برای تأمین نیازهای شما برای هر پروژه ارائه خواهیم داد.

فروشگاه دنیای چادر یکی از مراکز بزرگ عرضه کننده انواع پارچه برزنت نظامی پی وی سی وینیل شفاف است، این مجموعه پارچه های خود را از مواد مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش، سایش، پارگی، کپک، مواد شیمیایی تولید می کند. علاوه بر این پارچه های برزنت تولید شده در دنیای چادر ۱۰۰ درصد ضد آب هستند و پلی اتیلن به کار برده شده برای تولید این نوع پارچه، نیز مقاوم است و باعث می شود پارچه سبک و با دوام باشد.
از پارچه برزنت نظامی معمولاً برای محصور سازی سازه ها و روکش خودروهای نظامی نیز استفاده می شود و در شرایط بارانی و باد باعث محافظت از محصولات نظامی می شود. علاوه بر استفاده نظامی، این نوع پارچه ها را در سایت های ساختمانی و همچنین پوشش محصول در فضای باز نیز استفاده می شوند و برای محصور کردن پاسیو یا ایوان در فضای باز نیز کاربرد دارند.

معمولا برزنت های ارزان قیمت مدرن، از پلی اتیلن بافته شده ساخته می شوند. این ماده به قدری با برزنت همراه است که در برخی مناطق به زبان عامیانه به عنوان پلی تار نیز معروف شده است.

 


قیمت پارچه برزنت نظامی


پارچه برزنت نظامی یکی از با کیفیت ترین نوع پارچه در بازار منسوجات می باشد، یکی از مهمترین ترین ویژگی های این نوع پارچه در مقایسه با سایر پارچه های برزنت، مقرون به صرفه تر بودن و همچنین داشتن تنوع گسترده ای از رنگ ها و همچنین کیفیت های مختلف است. این نوع پارچه کاربرد مختلفی در صنعت نظامی، صنعت حمل و نقل دارد.
برای خرید ارزان قیمت پارچه برزنت نظامی می توانید وارد فروشگاه اینترنتی دنیای چادر شده و محصولات ارائه شده را با یکدیگر مقایسه کرده و متناسب با نیاز خود خرید خود را انجام دهید. علاوه بر این می توانید این نوع پارچه را در ابعاد مورد نیاز سفارش دهید.

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat