چادر ترانزیتی | مهمترین صنایع مصرف کننده چادر ترانزیتی

چادر ترانزیتی | مهمترین صنایع مصرف کننده چادر ترانزیتی

چادر ترانزیتی به دلیل عملکرد خوبی که دارد در اکثر صنایع مانند، صنعت حمل و نقل، صنعت ساخت و ساز، صنعت دامداری، کشاورزی و شیلات مورد استفاده قرار می گیرد. اما این نوع از صنایع به دنبال موادی هستند که کمترین تاثیر گذاری را بر محیط زیست داشته باشد. زندگی به سبک سبز برای بسیاری از صنایع مهم است، بنابراین بسیاری از مشتریان مشتاق هستند بدانند کدام ماده تأثیر کمتری بر محیط دارد. برزنت بوم بسیار سازگار با محیط زیست است اما در عوض معایب خاص خود را نیز دارد. در هنگام تولید برزنت هایی مانند وینیل آلودگی زیادی در جو منتشر می شو ، اما برای تولید برزنت بوم نمی توان همین را گفت.


سازگارترین نوع چادر ترانزیتی با محیط زیست کدام است؟


در حال حاضر اکثر تولید کنندگان چادر ترانزیتی به دنبال روش ها و مواد سازگار با محیط زیست هستند و تا اکنون به نتایج قابل قبولی نیز رسیده اند. به عنوان مثال چادرهای ترانزیتی وینیل یکی از این مواد است که کمترین آسیب را به محیط زیست وارد می کند. اما با مشکلاتی نیز روبرو است.
چادر ترانزیتی ونیل قابل بازیافت است، اما بسیاری از امکانات بازیافت این مواد را نمی پذیرند زیرا تجهیزات لازم برای پردازش آن را ندارند. یافتن تأسیساتی که چادرهای ترانزیتی وینیل را پردازش کند چالش برانگیز است، بنابراین این مواد غالباً در محل دفن زباله ها به پایان می رسند. با این حال، چادرهای بوم یک ماده پنبه ای است که به راحتی قابل بازیافت است و در مراکز بازیافت در سراسر کشور پذیرفته می شود.
چادرهای ترانزیتی از، پنبه طبیعی تولید شده است که کاملاً در محیط زیست تخریب پذیر است، بنابراین اگر به طور تصادفی به جای مرکز بازیافت به محل دفن زباله ارسال شود ، به طور طبیعی تجزیه می شود. اگر نگران انتخاب یک ماده دوستدار محیط زیست هستید، چادر ترانزیتی بوم بهترین انتخاب برای شما است.

 

 


قیمت خرید چادر ترانزیتی سازگار با محیط زیست


قیمت چادر ترانزیتی سازگار با محیط زیست بسته به اندازه کالا، کیفیت ساخت آن و خرده فروش متفاوت است. اما به طور کلی چادرهای ترانزیتی قیمت کمتری نسبت به چادر های پلاستیکی دارند. در واقع چادرهای نانویی سازگار با محیط زیست گرانترین پارچه های موجود در بازار است.
خرید چادر ترانزیتی سازگار با محیط زیست که صرفاً به دلیل قیمت پایین آن کمترین هزینه را داشته باشد وسوسه انگیز است، اما به یاد داشته باشید که قیمت فقط یکی از عواملی است که باید قبل از انتخاب چادر در نظر داشته باشید.

شما باید هنگام انتخاب چادر ترانزیتی به جز قیمت به وزن، ماندگاری، کیفیت، ضد آب بودن چادر نیز توجه کنید. شما با در نظر گرفتن این موارد می توانید مناسب ترین چادر را برای نیازهای خود تهیه کنید.
برای خرید این مواد می توانید به فروشگاه دنیای چادر واقع در کرج و تهران مراجعه کنید. محصولات این شرکت نسبت به سایر مراکز با کیفیت تر و ارزان تر هستند. علاوه بر این دارای ضمانت معتبر نیز هستند تا شما با خیال حت و با اطمینان بیشتر خرید خود را از دنیای چادر انجام دهید.

 

 

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat