قیمت چادر برزنتی عشایری | قیمت کارخانه چادر برزنتی عشایری در کشور

قیمت چادر برزنتی عشایری | قیمت کارخانه چادر برزنتی عشایری در کشور
عشایر دارای چادرهای بسیار متنوعی بودند که در طول تاریخ از آنها استفاده می کردند، که چادر برزنتی عشایری یکی از آنهاست. چادرها به دلیل وابستگی قبیله ای، وضعیت طبقاتی، نوع اقتصاد (شکار در مقابل گله داری)، تأثیرات فرهنگی خارج و مواد موجود متفاوت بودند. در اینجا ما به طور کلی در مورد چادرهای برزنتی عشایری با کیفیت صحبت خواهیم کرد و اطلاعات خاصی از آنها در اختیارتان قرار می دهیم.

چادر برزنتی عشایری را بشناسیم

یکی از قدیمی ترین چادرهای مورد استفاده مردم عشایر، چادر گردی به نام " سیاه‌چادر" بود. سیاه چادرها بر اساس منطقه و دوره زمانی متفاوت هستند. آنها دارای طرح های مختلف بودند و به نوعی ضد آب نیز بودند، چنین چادرهایی دارای تیرهای عمودی هستند که دیوارها را تشکیل می دهند. تیرها را به زمین می کوبیدند. و چندین تیر سقف را تشکیل می داد.
البته با گذشت زمان و پیشرفت صنعت، چادر برزنتی عشایری ضد آب جایگزین چادرهای سنتی شدند، این نوع از چادرها بسیار بادوام و ارزان قیمت هستند و به راحتی در هر کجای کشور در دسترس هستند.
چادر برزنتی عشایری تنها چادری است که عملکردهای ضد آب، دافع روغن و ضد رسوب را ترکیب می کند. مقاوم در برابر حرارت، مقاوم در برابر اکسیداسیون، مقاوم در برابر هوا، بدون قالب، الاستیک و نچسب را دارد. این نوع چادرها برای مناطق بیرونی ایده آل هستند.
چادر برزنتی عشایری از نوع برزنت به عنوان منبع شایع پارچه های مقاوم در برابر آب بوده و بسیار کم هزینه است. چادرهای برزنتی عشایری را می توان با موادی مانند پلی اتیلن (HDPE ، LDPE)، پلی اتیلن ترفتالات (PET)، پلی آمید (نایلون)، بوم و غیره تولید کرد. اما مواد پلی وینیل کلرید (PVC) بهترین گزینه برای محافظت از محصولات از شرایط محیطی مانند گرد و غبار، ریزش برف، باران، قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید و سایر موارد می باشد.

چادر برزنتی عشایری را بشناسیم

Image

خرید چادر برزنتی عشایری ارزان قیمت

مجموعه دنیای چادر واقع در کرج یکی از معتبر ترین فروشگاه های عرضه کننده چادر برزنتی عشایری به قیمت تولیدی می باشد، این مجموعه همواره محصولات تولیدی خود را با مواد درجه یک و به قیمت تولیدی برای مصرف کنندگان ارائه می کند.

برای خرید بهترین چادر عشایری می توانید به فروشگاه دنیای چادر در کرج به صورت حضوری و یا اینترنتی مراجعه کنید تا این محصول را با قیمت ارزان و با کیفیت مناسب تهیه کنید.