چادر برزنتی عشایری | مرکز تولید و عرضه چادر برزنتی عشایری در کرج

چادر برزنتی عشایری | مرکز تولید و عرضه چادر برزنتی عشایری در کرج

چادر برزنتی عشایری از محصولات مهم و با ارزش در بازار صنایع نساجی به شمار می رود که کاربرد زیادی در حوزه مسکن موقت و یا پناهگاه دارد. به همین دلیل مراکز متعددی در کشورمان اقدام به تولید و عرضه  چادرهای برزنتی عشایری می کنند تا این محصول را با بالاترین کیفیت به دست خریداران برساند.

تاریخچه استفاده از چادر برزنتی عشایری؟


چادرهای عشایری (از زبانهای ترکی) و (مغولی) برداشته شده است، و به نوعی به یک چادر سنتی گفته می شود. چادری قابل حمل و گرد است که با پوست پوشانده شده یا نمد است و توسط چندین گروه عشایری مشخص در کشورهای آسیای میانه به عنوان محل سکونت استفاده می شود. این سازه شامل یک مجموعه زاویه دار یا شبکه مشبک از چوب یا بامبو برای دیوارها، یک قاب درب، تیرها و یک چرخ (تاج، حلقه فشرده سازی) است که احتمالاً به صورت بخار خم شده است. ساختار سقف اغلب از خود پشتیبانی می کند، اما چادرهای بزرگ عشایر ممکن است دارای عناصر داخلی باشند که از تاج چادر حمایت می کنند.
این نوع از چادرها به فراوانی در کشور ما یافت می شود، اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی به جای چادرهای سنتی که از پوست حیوانات ساخته می شدند از برزنت های مقاوم و ضد آب استفاده می شود و در حال حاضر با عنوان چادر برزنتی عشایری مورد استفاده قرار می گیرد.
چادر برزنتی عشایری از ویژگی های زیادی برخوردار است و قیمت ارزانی نیز در بازار دارد. چادرهای عشایری از جمله محصولات مهمی هستند که به کمک آنها می توان بسیاری از کالا ها و حتی انسان ها را از گزند عوامل محیطی در امان نگاه داشت، این نوع محصولات کاربرد های فراوانی در زمینه های پوشش محل زندگی عشایر، گردشگران و نیز نظامیان دارند، علاوه بر این شما از این نوع چادرها می توانید به عنوان پوشش محصولات صنعتی، پوشش محصولات کشاورزی، پوشش اماکن، نیز استفاده کنید.
با توجه به گسترش استفاده از چادر برزنتی عشایری انواع مختلفی از آنها در بازار موجود می باشد که می توان به چادرهای پلی استر و پلی اتیلن اشاره کرد. فروش چادرهای برزنتی به دلیل محاسن بسیاری که دارد همواره در سراسر کشور مورد توجه بوده و طرفداران زیادی را نیز در بازار فروش به خود جلب کرده است.

 

 

خرید چادر برزنتی عشایری ارزان قیمت؟


خوشبختانه در حال حاضر در شهرهای بزرگ کشورمان مانند تهران و کرج استقبال بسیار خوبی از فروش چادر برزنتی عشایری را شاهد هستیم. به همین دلیل مراکز زیادی این محصول را به بازار عرضه می کنند تا به دست مصرف کننده برسد.
برای خرید و فروش چادر برزنتی عشایری با بالاترین کیفیت می توانید به فروشگاه دنیای چادر مراجعه کنید، با قدم گذاشتن در این فروشگاه مدل های مختلفی از این محصول را مشاهده خواهید کرد که با قیمت ارزانی به شما ارائه می شوند. پیشنهاد می کنم حتما برای خرید از دنیای چادر استفاده کنید زیرا علاوه بر تنوع گسترده از مدل ها، کیفیت محصولات این مجموعه نیز مناسب است.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2023 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat