قیمت چادر برزنتی بزرگ| قیمت چادر برزنتی بزرگ در بازار منسوجات

قیمت چادر برزنتی بزرگ| قیمت چادر برزنتی بزرگ در بازار منسوجات

آیا برای پوشش سقف گلخانه خود به چادر برزنتی بزرگ احتیاج دارید؟ آیا به یک چادر برزنتی برای ماجراجویی و استفاده در فضای باز نیاز دارید؟ یا شاید شما برنامه هایی برای تهیه چادرهای برزنتی برای تجارت خود دارید؟ آنچه شما نیاز دارید چادر برزنتی بزرگ بادوام است که می تواند نیازهای خاص شما را برآورده کند. اما قبل از خرید این محصول، نکاتی وجود دارد که باید درباره برزنت ها بدانید، به خصوص اگر اولین بار است که اقدام به خرید چادرهای برزنتی می کنید.


نکات مهم خرید چادر برزنتی بزرگ


چادر برزنتی بزرگ در اندازه های مختلفی وجود دارد. از آنجا که برزنت های مختلف نیازهای مختلفی را برای اهداف مسکونی، صنعتی، حمل و نقل یا تجاری تأمین می کنند، شما می توانید از میان اندازه های مختلف موجود انتخاب کنید یا بهتر است بگویید برای تناسب بودن با نیاز خود می توانید این محصول را از کارخانه و یا تولیدی سفارش دهید.
اگر به دنبال چادر برزنتی بزرگ متناسب با نیاز خود هستید، می توانید از میان برزنت هایی همچون، برزنت پلی اتیلن، برزنت های بوم، برزنت های ونیل از پلی استر، برزنت مش انتخاب کنید. در ادامه مشخصات هر کدام را به صورت خلاصه بیان می کنیم، پس با ما همراه باشید.
برزنت های پلی سبک، مقاوم در برابر رطوبت و نسبتاً ارزان هستند. آنها از رشته های بافته شده پلی اتیلن (PE) ، پلی پروپیلن یا پلاستیک پلی الفین دیگر تشکیل شده اند. محصولاتی که در هر اینچ مربع دارای بافت ضربدری بیشتری هستند، بنابراین مقاومت و دوام بیشتری دارند.
برزنت های بوم از کنف، کتان یا پارچه نخی کاملاً بافته شده ساخته می شوند. آنها سنگین تر از محصولات پلی اتیلن هستند، اما مقاوم تر هستند و استحکام بهتری در برابر باد و باران دارند.
برزنت های وینیل از پلی استر با روکش وینیل ساخته شده اند و اغلب با پلی وینیل کلرید مقاوم در برابر شعله (PVC) پوشانده می شوند. آنها الیاف سنگین تری نسبت به پلی اتیلن دارند که در مواردی که به محافظت مطمئن تری نیاز باشد، استفاده می شوند. آنها مقاومت در برابر سایش و مقاوم در برابر خوردگی یا آلودگی توسط روغن، اسید و کپک دارند.
پارچه های برزنتی مش به طور کلی با مواد پلی اتیلن، وینیل یا بوم ساخته می شوند. این نوع برنت ها امکان عبور نسبی باد و نور را فراهم می کنند و آنها را برای محفظه ها، موانع سایت، سایبان ها، پوشش های سبز و محل های ساخت و ساز مناسب می سازد.

 

 


راهنمای انتخاب چادر برزنتی بزرگ ارزان قیمت


انتخاب چادر برزنتی بزرگ نیاز به تجزیه و تحلیل مشخصات مهم برزنت دارد. شما بایستی موقع خرید به خصوصیات مهمی همچون، مقاومت در برابر آب، مقاومت، مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر سایش و ویژگی های مختلف برزنت توجه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
البته اگر در این زمینه تخصص و مهارت لازم را ندارید بهتر است به صورت رایگان از مشاوره کارشناسان دنیای چادر استفاده کنید، تا در زمینه خرید چادر برزنتی بزرگ راهنمایی لازم را کسب کنید و بتوانید متناسب با نیاز خود خرید کنید.