لیست قیمت چادر برزنتی | لیست قیمت رولی چادر برزنتی ضد آب

انتخاب چادر برزنتی مناسب آنطور که به نظر می رسد آسان نیست. گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد که یافتن گزینه مناسب را بسیار چالش برانگیزتر می کند. بهتر است ابتدا با انتخاب مواد برزنت گزینه های خود را محدود کنید. دو مورد از محبوب ترین مواد برای ساخت چادرهای برزنتی وجود دارد که عبارتند از، بوم و وینیل. بوم یک ماده طبیعی است که از ۱۰٪ از پنبه ساخته شده است، در حالی که وینیل یک پلاستیک مصنوعی است. کدام ماده مناسب برای نیازهای شماست؟ قبل از تصمیم گیری، نگاهی به این جوانب مثبت و منفی بیندازید، شما می توانید لیست قیمت این محصولات را قبل از خرید از کارشناسان ما دریافت کنید.


مهمترین تفاوت بین چادر برزنتی بوم و چادر برزنتی وینیل


هر کدام یک از چادر های برزنتی بوم و ونیل از مزیت های بسیار خوبی برخوردار هستند و برای کاربرد های خاصی ساخته شده اند. این نوع از برزنت ها تفاوت هایی نیز با یکدیگر دارند که ما در این مطلب به مهمترین آنها اشاره می کنیم.
۱- شکل و ظاهر:
بارزترین تفاوت بین چادر برزنتی بوم و وینیل، شکل و ظاهر هر دو ماده است. بوم به عنوان ماده ای ناهموار و طبیعی شناخته می شود، بنابراین دارای بافتی درشت و ظاهری مات است. از طرف دیگر، سطح وینیل کمی براق است، بنابراین کمی درخشش دارد. وینیل بافتی شبیه به لاستیک است و باعث می شود این نوع برزنت بسیار نرم تر از بوم باشد.
۲- ماندگاری:
عامل مهم دیگری که هنگام انتخاب چادر برزنتی باید در نظر گرفت، دوام مواد است. بوم و ونیل از مواد سنگین و بادوام هستند که برای مقاومت در برابر سایش و پارگی طراحی شده اند. با این حال، ماندگاری بوم نمی تواند با ماندگاری بی نظیر وینیل مقایسه شود. ماندگاری چادرهای برزنتی وینیل بیشتر از سایر برزنت ها است زیرا آسیب دیدن آنها دشوار است، بنابراین هنگام تصمیم گیری این نکته را بخاطر بسپارید.
۳- مقاومت در برابر عناصر محیطی:
چادر برزنتی ممکن است در معرض تعدادی از عناصر محیطی از جمله گرما، آب و باد قرار گیرد. به همین دلیل، مهم است که بدانید در هنگام قرار گرفتن در معرض این عناصر کدام نوع برزنت را انتخاب کنید.

 

 

 


تمام چادر های برزنتی ونیل ضد آب هستند در حالی که چادرهای برزنتی بوم در برابر آب مقاوم کمتری دارند. این دو اصطلاح ممکن است شبیه به هم باشند، اما در واقع بسیار متفاوت هستند. ضدآب بودن به این معنی است که هنگام قرار گرفتن در معرض آب، ماده به هیچ وجه تحت تأثیر قرار نگرفته یا آسیب نبیند. این بدان معنی است که اگر یک چادر برزنتی وینیل به طور تصادفی در معرض آب قرار گیرد، نیازی به وحشت نیست. با این حال، اصطلاح مقاوم در برابر آب به این معنی است که مواد می توانند تا حدی از نفوذ آب جلوگیری کنند. کمی آب باران یا پاشیدن آب ممکن است به پارچه برزنت بوم آسیب نرساند، با این وجود اگر آب در بالای پارچه باقی بماند، در نهایت نفوذ می کند و آسیب می بیند. بنابراین، در صورت قرار گرفتن در معرض آب، بهتر است چادر برزنتی وینیل را انتخاب کنید.

 

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat