قیمت چادر برزنت متری

قیمت چادر برزنت متری

قیمت چادر برزنت، متری به کیفیت چادر بستگی دارد، شما متناسب با نیاز خود می توانید از برزنت های با کیفیت بالا و ضخیم که در برابر آب و حرارت مقاوم هستند و یا از برزنت های معمولی موجود در بازار که قیمت نسبتا ارزانی دارند استفاده کنید. به هر حال متناسب با بودجه خود می توانید بهترین و با کیفیت ترین چادر از نوع برزنتی را از فروشگاه بزرگ دنیای چادر خریداری کنید.خرید عمده و ارزان چادر برزنت


محبوب ترین و شناخته شده ترین فروشگاه، چادر برزنت، متری در کشور! فروشگاه دنیای چادر است که با تجربه ای چندین ساله در زمینه طراحی و تولید انواع مختلفی از چادرهای برزنتی، ضد آب در ایران توانسته طرفداران زیادی را به خود جلب کند. حوزه های فعالیت دنیای چادر بسیار گسترده است و توانسته با نیروهای مجرب و متخصص در زمینه های زیر فعالیت کند:
 تولید روکش انواع کالاهای آزمایشگاهی و صنعتی
 تولید انواع سایه بان
 تولید انواع چادر کامیون از نوع برزنتی
 تولید سازه های چادری استخر آب
 تولید سازه های تفریحی و ورزشی
 تولید سازه های نمایشگاهی
 تولید سازه های پارچه ای و کششی
 تولید سازه های بادی
 و ...
بهترین و مناسب ترین نوع خرید چادر برزنت، خرید عمده است. در خرید عمده شما می توانید از تخفیفات ارائه شده نهایت استفاده را داشته باشید و به قیمت ارزان این محصول را خریداری کنید. خرید عمده نسبت به خرید متری چادر برزنتی مزیت های بسیاری دارد، بخصوص که اگر خرید خود را از فروشگاه دنیای چادر انجام دهید.
شما می توانید به قیمت تولیدی چادر برزنت عمده را از فروشگاه دنیای چادر خریداری کنید. این کار تاثیر زیادی در کاهش هزینه های شما خواهد داشت.

 خرید چادر برزنت به صورت خرده و متری 


برخی از مصرف کنندگان به دلیل نیاز کمی که به چادر برزنت، دارند، سعی می کنند این محصول را به صورت متری و یا خرده از فروشگاه تهیه کنند. برای این کار نیاز است که به مراکز فروش مراجعه کنید. یکی از معتبرترین مراکزی که می توانید این نوع محصولات را به صورت متری تهیه کنید، فروشگاه دنیای چادر واقع در کرج و تهران است.
چادر برزنت، کاربرد زیادی در صنایع دارند، به خصوص در صنعت حمل و نقل، کشاورزی، دامداری، شیلات، ساخت و ساز، و ... شما می توانید از این نوع چادرها برای پوشش محصولات کشاورزی و باغی، و نیز برای پوشش بار کامیون ها استفاده کنید. به همین دلیل است که اکثر خریداران چادرهای برزنتی را خریداران خرد شکل می دهند.
خریداران خرد چادر برزنت، را برای پوشش محصولات و کالاهای خود استفاده می کنند. دلیل آن ضد آب، ضد نور، و ضد حرارت بودن این نوع چادر است. همین طور اینگونه از چادر ها عمر بیشتری دارند و به دلیل سبک بودن به راحتی می توان آنها را جابجا و باز و بسته نمود.
شما می توانید از چادر برزنت، حتی در سفرهای خود بجای چادر مسافرتی استفاده کنید تا خود و لوازم شخصی خودتان را از یاد و باران در امان نگه دارید.

 

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat