قیمت برزنت متری یا عمده

قیمت برزنت متری

شرکت دنیای چادر از معروف ترین شرکت های ایرانی است که در سال ۱۳۷۹ در شهر کرج افتتاح شد. این شرکت در ابتدای کار خود به تولید محصولات برزنتی، لوازم کمپینگ و سازه های چادر در شهر کرج پرداخت که بعد از چند سال به یک شرکت محبوب در میان مردم تبدل شد و توانست محصولات خود را به سایر مناطق کشور نیز عرضه کند. شما می توانید برزنت متری را به قیمت تولیدی از دنیای چادر خریداری کنید.


تفاوت قیمت برزنت متری با عمده


اگر قصد خرید برزنت متری و یا عمده را دارید مطالعه این مطلب و شناخت انواع روش های خرید برزنت می تواند در تصمیم گیری و انتخاب نهایی شما به شدت تاثیر گذار باشد. برای اینکه هر یک از روش های خرید برزنت مزایا و معایب خاص خودشان را دارند و توجه و شناخت آن ها می تواند در کاهش هزینه ها به شدت تاثیر گذار باشد.
با توجه به بررسی های انجام شده در زمینه قیمت برزنت در بازار، بررسی ها نشان می دهد که به واسطه کیفیت و نیز نوع برزنت، قیمت فروش این محصول نیز متفاوت است که البته این قیمت در سطح شهر نسبت به کارخانه تولید کمی گران تر نیز به فروش می رسد.

در حال حاضر مدل های بی شماری از برزنت ها در بازار برای خریداران ارائه می شود، که معیار انتخاب نوع و مدل آنها مربوط به سلیقه کارفرما و یا نیازی است که خریدار دارد. قطعات مدل های باکیفیت و ضد آب بیشتر از سایر مدل ها مورد استفاده قرار می گیرند. برای اینکه بتوانید محصولی متناسب با نیاز خود خریداری کنید، بهتر است با کارشناسان شرکت دنیای چادر در این زمینه مشورت کنید و راهنمایی بگیرید.
مقایسه متوسط قیمت‌های فروش انواع برزنت های ایرانی و جهانی نشان می‌دهد که قیمت فروش برزنت ایرانی در بازار تقریبا نصف قیمت جهانی آن است، به همین منظور است که بیشتر بازرگانان کشورهای دیگر تمایل به خرید برزنت متری ایران دارند. برای خرید برزنت متری با ارزان ترین قیمت، بهترین راه و روش، استفاده از ابزار اینترنت است.

با توجه به اینکه تولیدی های کوچک و کارخانجات بسیاری در کشور در زمینه فروش برزنت متری فعالیت می کنند، اما بیشترین فروش این مراکز وابسته به اینترنت و فروشگاه های اینترنتی است. برای اینکه راحتی خرید در این فضا باعث شده تا اغلب خرید های مردم از این طریق اینترنت صورت بگیرد. یکی از ارزان ترین مراکز عرضه اینترنتی برزنت در کشور، فروشگاه دنیای چادر است.
مهمترین ویژگی شرکت دنیای چادر ارزان بودن محصولاتش است. شما با مراجعه به این مرکز خواهید توانست با حداقل هزینه بهترین و مناسب ترین برزنت متری را خریداری کنید.

 

 


بهترین نوع خرید برزنت 


اگر فرصت بیرون رفتن از خانه و محل کار خود را ندارید و یا امکان خرید حضوری در ایام کرونایی برای شما امکان پذیر نیست، بهتر است خرید اینترنتی برزنت متری را در اولویت های خود قرار دهید. این نوع روش خرید می تواند هزینه های شما را به شدت کاش داده و در زمان نیز صرفه جویی کند.

 

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat