قیمت پارچه برزنت مشمایی

پارچه برزنت مشمایی

پارچه برزنت مشمایی نوعی برزنت پلی است که با مواد پلی وینیل کلراید (PE) پوشش داده شده است. آنها کاملا، ضد آب و بسیار بادوام هستند. از دیگر ویژگی های این مواد می توان به موارد زیر اشاره کرد:


 ضد آب، ضد آفتاب، مقاومت در برابر پارگی، مقاومت در برابر سرما، مقاومت در برابر اسید و قلیایی، تاشوندگی آسان، تغییر شکل آن آسان نیست، تمیز کردن آن آسان است، در همه فصول قابل استفاده است.
 برای پوشش قایق، اتومبیل، هیزم، سقف، کاروان، مبلمان باغ، جعبه های شن، استخر، مصالح ساختمانی، ظروف و موارد دیگر در برابر رطوبت، گرد و خاک و نور آفتاب مناسب است.
 روکش شده از دو طرف و ضد آب، بسیار مقاوم در برابر پارگی، پایدار در برابر اشعه UV ، قابل شستشو،
مهمترین ویژگی پارچه برزنت مشمایی شفاف بودن آن است، این نوع برزنت برای فضاهایی که نیاز به نور روز دارند بهترین گزینه است. مانند گلخانه ها و صنعت کشاورزی.

پارچه برزنت مشمایی چند منظوره و جمع و جور است. بنابراین ایده آل ترین گزینه برای پوشش کامیون ها، دوچرخه ها، قایق ها و غیره می باشد. این نوع برزنت به اندازه ای جمع و جور است که می شود آن را در فضاهای کوچک یا کوله پشتی به راحتی جای دارد.
همانطوری که گفته شد پارچه برزنت مشمایی شفاف، مانند بسیاری دیگر از برزنت ها، ترکیبی مشابه از کاربردها دارند. معمولا از این مواد برای یک نیاز خاص مانند گلخانه های فضای باز و سایر سازه های سایبان مانند که در آنها دید از خارج لازم است، استفاده می شود. به طور کلی پارچه های برزنت مشمایی شفاف از پلی اتیلن یا وینیل تولید می شوند. بنابراین برای محافظت طولانی مدت در فضای بهترین گزینه است.

 

 


مهمترین کاربرد های پارچه برزنت مشمایی 


 پوشش گلخانه و تقسیم کننده گیاهان
 محفظه ها و دیوارهای موقت
 پوشش های ذخیره سازی پالت، قرقره کابل و درام
 پوشش سایت های ساختمانی
 کیف و لوله (چاپ موجود)
 ایجاد پارتیشن های گرد و غبار و محفظه های اتاق تمیز
 ایجاد محفظه های ساختمان، چادرهای مهار و روکش داربست
 برنامه های کاهش آزبست، سرب یا قالب
 کپسول سازی فضای خزنده
 امکان پوشش و تجهیزات ورزشی و ورزشی
 روکش محصولات کشاورزی، پوشش یونجه، بادگیرها
 پوشش های موقت محل دفن زبالهخرید عمده پارچه برزنت مشمایی 


خرید عمده پارچه برزنت مشمایی با حداقل قیمت از مجموعه دنیای چادر، شما می توانید پارچه برزنت از نوع مشمایی را با قیمت ارزان و به صورت متری و نیز عمده از فروشگاه دنیای چادر تهیه کنید. دنیای چادر با تولید برزنت مشمایی خوب و با کیفیت علاوه بر تامین نیاز داخلی، آن را با بسته بندی شکیل و زیبا برای صادرات مهیا می کنند؛ که این امر با درآمد ارزی به اقتصاد کشور کمک زیادی می کند، و زمینه اشتغال جوانان را فراهم می کند.
شما می توانید پارچه برزنت مشمایی را به قیمت تولیدی از ما خریداری کنید. برای این کار نیاز است تا با شماره تماس موجود در پایین صفحه تماس حاصل نمایید.