قیمت پارچه برزنتی مشمایی تهران

قیمت پارچه برزنتی مشمایی

اگر به دنبال مرکزی هستید که پارچه برزنتی مشمایی، را با حداقل قیمت و با بالاترین کیفیت تهیه کنید، ما می توانیم نیاز شما را با حداقل هزینه برآورده سازیم، فقط کافیست از فروشگاه دنیای چادر، محصول مورد نظر را سفارش دهید.


تاثیر کیفیت پارچه برزنتی مشمایی بر قیمت 


قطعا مهمترین عامل در قیمت گذاری پارچه برزنتی مشمایی کیفیت آن است، به طوری که هر اندازه کیفیت محصول افزایش پیدا کند، قیمت آن نیز نسبتا افزایش خواهد یافت. در بازار محصولات صنعتی و منسوجات، مدل های مختلفی از پارچه های برزنتی مشمایی وجود دارد. و به دلیل متفاوت بودن کیفیت هر کدام، قیمت ها نیز متفاوت است.
پارچه برزنتی مشمایی، پارچه ای سنتی نیست، بلکه یک ورقه ورقه از مواد بافته شده است. چنین پارچه هایی سطوحی مانند پارچه ایجاد می کنند که در برابر کشش از همه جهات مقاومت بوده و ضد آب نیز هستند. پارچه های برزنتی می توانند از پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE) یا از پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) تولید شوند. این برزنت ها وقتی در برابر اشعه ماوراlet بنفش قرار می گیرند، می توانند سالها در معرض عناصر بیرونی باقی بمانند و از کالاهای شما محافظت کنند، اما مواد غیر اشعه ماورا UV بنفش در صورت قرار گرفتن در معرض نور خورشید به سرعت شکننده می شوند و قدرت و مقاومت آنها در برابر آب نیز از بین میرود.

پارچه برزنتی مشمایی 100٪ ضد آب نیستند، اگرچه در برابر آب مقاوم هستند. بنابراین، در حالی که مقدار کمی آب برای مدت کوتاهی تأثیری در آنها نخواهد داشت، اما وقتی بر روی پارچه های برزنتی مشمایی آب ایستاده وجود دارد، یا وقتی آب نتواند به سرعت از پارچه های تخلیه شود، آب ایستاده از طریق این نوع برزنت ها می چکد.
البته ناگفته نماند که برخی از تولید کنندگان، نوعی از پارچه برزنتی مشمایی را تولید می کنند که کاملا ضد آب بوده و می تواند سالهای زیادی در برابر محیط های بارانی از محصولات شما محافظت کند. دنیای چادر این محصول با کیفیت و ضد آب را با قیمت بسیار مناسب برای خریداران عرضه می کند.

 


انواع پارچه برزنتی مشمایی


یکی از مدل های پر کاربرد و معروف پارچه برزنتی مشمایی، برزنت های پلی وینیل کلراید ("وینیل") می باشد، این نوع پارچه دارای درجه صنعتی بوده و برای استفاده سنگین مناسب است. آنها از وینیل زرد پوشیده اند. این نوع مواد باعث ضدآب بودن و مقاومت در برابر سایش و مقاومت در برابر پارگی می شود. اینها در برابر روغن، اسید، گریس و کپک مقاومت می کنند. برزنت های پلی وینیل کلراید برای کشاورزی، ساخت و ساز، صنایع، کامیون ها، سیل بند و ترمیم موقت سقف ایده آل هستند.

نکته جالبی در مورد پارچه برزنتی مشمایی وجود دارد که کمتر جایی شنیده باشید، معمولا نوع و درجه بندی انواع پارچه های برزنتی را با رنگ مشخص می کنند، البته در کشورهای پیشرفته ای مانند آمریکا و اروپا، سال هاست که تولیدکنندگان از کد رنگی برای نشان دادن درجه پارچه های برزنتی استفاده می کنند، اما همه تولید کنندگان از این روش سنتی درجه بندی پیروی نمی کنند. به دنبال این سیستم کدگذاری رنگ ، رنگ آبی نشان دهنده برزنت سبک است و به طور معمول دارای تعداد بافت 8× 8× 8 و ضخامت 0.005-0.006 در (0.13-0.15 میلی متر) است. نقره یک برزنت سنگین است و به طور معمول دارای تعداد بافت 14× 14× 14 و ضخامت 0.011-0.01212 در (0.28-0.30 میلی متر) است.

 

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat