پارچه کانتینری | میزان مقاومت پارچه کانتینری در برابر کشش و پارگی

پارچه کانتینری | میزان مقاومت پارچه کانتینری در برابر کشش و پارگی

برای بررسی تأثیرات ویژگی های مختلف پارچه کانتینری بر عملکرد آنها، از ابزار های مختلف محاسباتی استفاده می شود. معمولا برای آزمایش کشش و پارگی از دستگاه های ویژه ای به نام فشار سنج استفاده می شود. آنها میزان فشاره وارده را در یک محیط آزمایشگاهی بر روی پارچه ها اندازه گیری می کنند. توجه داشته باشید که میزان مقاومت کشش و پارگی پارچه های کانتینری به نوع الیاف به کار برده شده در آنها بستگی دارد.


میزان مقاومت پارچه کانتینری در برابر کشش و پارگی


مقاومت پارگی در پارچه کانتینری از اهمیت بیشتری برخوردار است. بنابراین دانستن تأثیر پارامترهای ساختاری پارچه بر مقاومت پارگی این نوع پارچه ها بسیار مهم است. در آزمایشات انجام شده برخی پارامترهای ساختاری پارچه بر خصوصیات پارگی پارچه های کانتینری مورد بررسی قرار گرفت که نشان می دهد هر انداز بافت الیاف در یک سطح معینی از پارچه بیشتر باشد قدرت پارگی آن افزایش می یابد.
قرن های زیادی است که ساختارهای پارچه ای یا غشایی مردم را از هوای غیرمعمول نجات داده و آنها را از باران، باد، برف و آفتاب دور نگه می دارد. امروزه طیف گسترده ای از پارچه کانتینری وجود دارد که از آنها غشا ساخته می شود. برخی از این مواد منسوجاتی هستند که از الیاف طبیعی یا مصنوعی ساخته شده اند.
عملکرد پارچه کانتینری در برابر کشش و پارگی امروزه عمدتا به الگوی بافت و انتخاب پوشش آنها بستگی دارد. بوم پنبه ای قدیمی ترین پارچه برای ساخت پارچه های کانتینری است. البته امروزه پارچه های مصنوعی اکنون نسبت به پارچه های طبیعی تر ترجیح داده می شوند زیرا ارزان و کاملا ضد آب هستند. امروزه بازار پارچه های کانتینری تحت سلطه اکریلیک ها و ورقه های وینیل است.
پارچه کانتینری مقاوم در برابر کشش و پارگی کاربرد های مختلفی دارند، آنها به خوبی از محصولات بار کامیون در هنگام وزش بادهای شدید در جاده ها جلوگیری می کنند.

 

 

 

 


فروشگاه اینترنتی پارچه کانتینری ارزان قیمت


فروشگاه اینترنتی دنیای چادر، فروشگاهی است که شما می توانید با یک جستجوی ساده به پارچه کانتینری مورد نظر خود دسترسی داشته باشید و با کمترین میزان هزینه و در کمترین زمان ممکن اقدام به خرید آن کنید. قبل از فراگیر شدن اینترنت، روند جستجوی محصولات برزنتی و انواع روکش خودروها برای مشتری دلهره آور بود. اما فروشگاه اینترنتی دنیای چادر با تاسیس فروشگاه اینترنتی خود این امکان را برای خریداران به وجود آورده تا خرید کاملا آنلاین انجام دهند.

خرید پارچه کانتینری از فروشگاه اینترنتی دنیای چادر مزیت های بسیار خوبی به همراه دارد که مهمترین آن، جستجوی ساده و خرید اینترنتی با قیمت ارزان است. شما می توانید با مراجعه اینترنتی از هر کجای کشور پارچه کانتینری مورد نیاز خود را به سرعت و بدون مراجعه حضوری خریداری کنید.
تنوع پارچه کانتینری عرضه شده در فروشگاه اینترنتی دنیای چادر بسیار گسترده بوده اما بیشترین تمرکز این فروشگاه بر روی محصولات کاملا ضد آب و مقاوم در برابر کشش و پارگی است، خرید از این فروشگاه کاملا اینترنتی بوده و با ثبت سفارش و پرداخت هزینه در کمترین زمان محصول مورد نظر برای شما ارسال می شود.

 

 

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat