پارچه پی وی سی | فروش پارچه پی وی سی

فروش پارچه پی وی سی
پلی وینیل کلراید، که معمولاً به آن پارچه پی وی سی گفته می شود، سومین ماده ترموپلاستیک سنتز شده در جهان است. معروف ترین کاربرد آن، شکل گیری انواع پارچه های ضد آب و همچنین ایجاد لوله های PVC در صنعت ساختمان است، اما مزایای فروش پارچه PVC بیش از این موارد در بخش های پزشکی، الکتریکی و لباس های محافظ است.
پی وی سی بیشترین مواد پلیمری در صنعت منسوجات است و در حال حاضر 10.2٪ از کل تقاضای اروپا، پلی اتیلن (PE) و پلی پروپیلن (PP) را تشکیل می دهد. این تعداد همچنان افزایش می یابد، زیرا به نظر می رسد جایگزین مواد سنتی در کاربردهای مختلف شود.

 

کاربرد پارچه پی وی سی

پارچه پی وی سی کاملا ضد آب و مقاوم در برابر نور آفتاب است، آنها برای تولید انواع روکش های خودرو، روکش محصولات صنعتی، روکش های کولر، روکش استخر آب، روکش سایبان و تولید انواع چادرهای مسافرتی، کمپینگ هستند.

پارچه پی وی سی یکی از مفیدترین و ابتکاری ترین اختراعاتی است که برای انسان شناخته شده است. می توان از آن برای محافظت در برابر شرایط سخت آب و هوایی مانند باران، باد شدید و نور خورشید استفاده کرد. استفاده اصلی از آنها پوشاندن چیزی از کثیف شدن یا خیس شدن است.
شاید تاکنون برای خرید پارچه پی وی سی به صورت آنلاین، دو دل بوده باشید زیرا بسیاری از مراکز فروش برزنت های پی وی سی از اعتماد مشتریان خود سوء کردند، اما شما در فروشگاه اینترنتی دنیای چادر از ضمانت معتبر این شرکت برخوردارید و می توانید با هزینه بسیار کم محصول با کیفیت تهیه کنید. دنیای چادر به شما اطمینان می دهد تا محصولات با کیفیت، استاندارد و ارزان قیمت تهیه کنید.
خرید اینترنتی پارچه پی وی سی

خرید اینترنتی پارچه پی وی سی

اگر به دنیای بزرگ اینترنت مراجعه کنید، با یک سرچ ساده متوجه خواهید شد که فروشگاه های بیشماری در کشور و خارج از کشور در زمینه فروش پارچه پی وی سی و سایر محصولات برزنتی فعالیت می کنند، که اعتماد و خرید از آنها یک مسئله بسیار سخت و دشوار است که باید روزها و ماه ها برای پیدا کردن فروشگاه معتبر زمان صرف کنیم.

برای خرید اینترنتی پارچه پی وی سی می توانید به فروشگاه اینترنتی دنیای چادر مراجعه کنید تا یک محصول با کیفیت و ارزان قیمت تهیه کنید. خرید اینترنتی مزیت های بسیار زیادی را به همراه دارد که مهمترین آن صرفه جویی در زمان و هزینه است.

ویژگی های مهم پارچه پی وی سی

پارچه پی وی سی ساخته شده اند تا به عنوان محافظ لوازم استفاده شوند. آنها با استفاده از یک ماده مقاوم در برابر حرارت ساخته شده اند که عبور حرارت و اثر گذاری آن را امکان پذیر یا کم می کنند. مردم می توانند از طریق آنها از لوازم خود محافظت کنند. علاوه بر این آنها ضد آب هستند و در برابر باد مقاومت می کنند. این امر آنها را برای پوشاندن درب در زمستان ها مناسب می کند. با سردتر شدن دما می توان از آنها برای پوشاندن پاسیو یا عرشه نیز استفاده کرد. دوام آنها به دلیل ضخامت حدود ۲۰ میل است.