انواع برزنت ضد آب | مرکز فروش انواع برزنت کانتینری

انواع برزنت ضد آب

انواع برزنت ضد آب در معتبرترین مرکز فروش آنلاین به صورت عمده به فروش می رسد. اگر قصد خرید برزنت کانتینری با مقرون به صرفه ترین قیمت را دارید همین حالا در کمترین زمان ممکن می توانید در این سایت خرید خود را انجام دهید.


تولید انواع برزنت ضد آب و کانتینری

.
همانطور که می دانید پارچه های برزنت یکی از پارچه های صنعتی بسیار با کیفیت می باشند که در بسیاری از موارد مانند تولید چادر، روکش، سایبان و… حرف اول را می زنند.
به طور کلی انواع برزنت را می توان به موارد مصرف این پارچه و یا مواد اولیه ای که از آن ساخته شده و یا خواص و ویژگی های مختلف آن ها نسبت داد.
معمولا برزنت ها را بر اساس خواص به: به ضد آب و نسوز و بر اساس مواد اولیه به: پلی استر ویکسوز و پنبه تقسیم می کنند.

لازم به ذکر است که پارچه برزنتی ضد آب کانتینری، یکی از پارچه های محبوب برای پوشش بار کامیون محسوب می شود، و با توجه به نیاز مشتری، انواع پارچه های برزنتی با قابلیت مقاومت در برابر رطوبت، آتش، اشعه ماوارء بنفش، مواد شیمیایی و مواد اسیدی و قلیایی تولید می گردند و برای استفاده در حمل بار درون شهری در حمل و نقل دریایی و ریلی به کار می روند
همانطور که مستحضر هستید، پارچه های برزنتی مورد استفاده در تولید برزنت کانتینری از نظر وزن و ضخامت متفاوت هستند. در واقع پارچه های مورد استفاده در تولید انواع چادر کانتینری ضد آب شامل دو نوع پارچه برزنت سبک و برزنت می باشند.
بطور کلی انواع برزنت ضد آب مخصوص تولید چادر دارای ویژگی های زیر است


عرض 150 تا 200 متر

طول هر رول 28 متر

 رنگ های نامحدود و متنوع

وزن های مختلف شامل پارچه های سبک و سنگین و قابلیت استفاده از هر دو طرف چادر

 ضد آب بودن

 


4 نکته برای خرید مطمئن پارچه برزنت کانتینری

برای خرید برزنت ضدآب و برزنت کانتینری نکاتی وجود دارند که بدون رعایت آن ها خریداران نمی توانند هرگز به آن خرید مطمئن و ایده آل خود دست رسی داشته باشند.
این نکات عبارتند از: انتخاب مرکز فروش مطمئن و معتبر، داشتن لیست قیمت روز انواع برزنت ضد آب، در نظر گرفتن کیفیت پارچه برزنت و انتخاب شیوه خرید.
پس اگر می خواهید یک خرید مطمئن و قابل قبولی داشته باشید لازم هست تک تک نکات گفته شده را رعایت کنید تا هرگز حس پشیمانی بعد از خرید به شما دست ندهد.

 


فروش ویژه پارچه های برزنتی از درب کارخانه

 

همانطور که متوجه شدید؛ یکی ار فاکتورهای ضروری در هنگام خرید انواع برزنت ضد آب و انواع چادرهای کامیون پرداخت قیمت مناسب است.
معمولا مقرون به صرفه ترین قیمت همان قیمت درب کارخانه می باشد که با انتخاب شیوه خرید بی واسطه می توان پارچه های برزنت مقام و ضد آب را با پرداخت قیمت هایی ایده آل و متناسب با قیمت درب کارخانه خرید کرد.
شما همین حالا با انتخاب سایت فروش آنلاین و بدون واسطه ما امکان خرید پارچه های برزنتی مرغوب را با قیمت درب کارخانه دارید.