چادر برزنتی دست دوم | راهنمای انتخاب چادر برزنتی دست دوم

چادر برزنتی دست دوم | راهنمای انتخاب چادر برزنتی دست دوم
هنگامی که بودجه شما برای خرید چادر برزنتی جدید کافی نیست، خرید چادر برزنتی دست دوم یک گزینه خارق العاده است. چادرهای برزنتی جدید به طور منظم به روز می شوند و افراد حرفه ای دوست دارند چادرهای خود را با گزینه های جدید تعویض نمایند، بنابراین بازار مورد استفاده پر از چادرهایی است که به دنبال خانه ای جدید هستند. با استفاده از این موقعیت و فرصت خوب می توانید با هزینه خیلی کم یک چادر مسافرتی خوب تهیه کنید.

راهنمای خرید چادر برزنتی دست دوم

کثر خریداران تصور می کنند چادر برزنتی دست دوم، موجود در بازار به درستی مراقبت نشده و دارای کیفیت بسیار پایین هستند، ولی این طور نیست و همه آن ها کیفیت پایینی ندارند. صاحبان قبلی آنها به همان روشی که ما از لوازم خود مراقبت می کنیم از وسایل خود مراقبت کرده اند و با کمی جستجو می توانید یک چادر برزنتی با کیفیت دست دوم نیز پیدا کنید.
اما با این حال هنگام خرید چادر برزنتی دست دوم باید مراقب بود و احتیاط کرد. در زیر به برخی از ویژگی های چادر که باید قبل از خرید توجه کنید اشاره شده است تا مطمئن شوید بهترین نوع چادر را می خورید.
۱. ظرفیت چادر برزنتی:
فرقی نمی کند چادر برزنتی دست دوم بخرید یا یک چادر جدید، برای این که ظرفیت آنها تغییری نمی کند، شما می توانید متناسب با تعداد افراد، خانواده و یا چادرهای برزنتی دست دوم را از مراکز فروش تهیه کنید.
۲. جنس چادر:
چادرهای برزنتی دست دوم را می توانید در مدل های پلی استر، پلی اتیلن، پی وی سی و مدل های ترکیبی خریداری نمود. موقع خرید توجه داشته باشید که هیچ آسیبی به پارچه وارد نشده باشید. اگر روکش چادر دارای خراش یا سوراخ باشد در برابر آب ایمن نخواهد بود.
۳. اسکلت چادر:
چادر برزنتی دست دوم نیز مانند چادرهای جدید در اسکلت های زیادی موجود است، برای این که بتوانید مناسب ترین چادر را با اسکلت مستحکم خریداری کنید، باید موقع خرید اسکلت چادر را بازدید بصری کنید و از زنگ زدگی و شکستگی پایه های چادر مطمئن شوید.
علت خرید چادر برزنتی دست دوم چیست؟
Image

علت خرید چادر برزنتی دست دوم چیست؟

با گران شدن چادرهای برزنتی جدید، بسیاری از افراد خرید چادر برزنتی دست دوم را در اولویت های اول خود قرار می دهند تا به نوعی در هزینه های خود صرفه جویی کنند. بازار چادرهای دست دوم اغلب مملو از گزینه های عالی است، مخصوصاً برای افرادی که بودجه کمتری دارند.

در این مطلب سعی کردیم مواردی را که باید موقع خرید چادر برزنتی دست دوم در نظر بگیرید را به شما بگوییم، بنابراین حاما هنگام خرید به موارد فوق توجه کنید. برای خرید ارزان قیمت چادرهای دست دوم بهتر است با کارشناسان دنیای چادر تماس بگیرید، کارشناسان ما شما را راهنمایی می کنند تا بتوانید متناسب با سلیقه خود بهترین گزینه را انتخاب کنید.
تنوع چادرهای برزنتی دست دوم در دنیای چادر بسیار گسترده است و شما می توانید با قیمت ارزان آنها را خریداری و از آنها استفاده کنید.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat