برزنت کانتینری | فروش پارچه برزنت کانتینری

برزنت کانتینری| فروش پارچه برزنت کانتینری

برزنت کانتینری ما از مواد درجه یک و با کیفیت ساخته شده اند که ایمن سازی کالا را آسان تر می کند. ایمن سازی صحیح کالا به ویژه هنگام حمل کالاهای با ارزش از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برزنت کانتینری تولید شده در دنیای چادر نه تنها مقاوم و ایمن هستند، بلکه در برابر آب و حرارت نیز مقاومت خوبی دارند.


عملکرد پارچه برزنت کانتینری چند لا


پارچه برزنت کانتینری اساساً از نوع پارچه های انعطاف پذیر و سنگین هستند و کاربردهای متعددی دارند. برزنت کانتینری معمولاً از مواد مقاوم در برابر آب ساخته می شوند که دارای گرومت یا حلقه های D در کناره های خود هستند و به این ترتیب می توان برزنت را با طناب به کامیون محکم بست. برزنت کانتینری چند لا توسط کامیون داران برای ایمن نگه داشتن بارهای سنگین روی تریلرها و سایر وسایل نقلیه سنگین و همچنین محافظت از مواد در برابر محیط خارجی استفاده می شود.

عملکرد اصلی پارچه برزنت کانتینری چند لا، محافظت از آسیب رسیدن به بار کامیون هنگام حمل و نقل است. همچنین به عنوان یک اقدام ایمنی برای اطمینان از عدم پرواز یا افتادن وسایل از کامیون و ایجاد دردسرهای غیر ضروری برای سایر رانندگان در جاده مورد استفاده قرار می گیرد. وسایل نقلیه سنگین دارای بیمه نامه هایی هستند که مسئولیت مطالبات را کاهش می دهد، البته برای ایمن سازی بار کامیون بهتر است از پارچه برزنت کانتینری با کیفیت استفاده کنید.
انواع مختلفی از پارچه های برزنت کانتینری در بازار وجود دارد، مانند برزنت های پلی اتیلن، برزنت های بوم، برزنت های مش، برزنت های وینیل و موارد دیگر. برزنت های مختلف برای پوشاندن مواد مختلف استفاده می شود. از برزنت کانتینری مش می توان برای پوشاندن وسایل سست مانند شن و ماسه استفاده کرد، در حالی که از برزنت کانتینری وینیل سنگین می توان برای پوشاندن موادی که نیاز به محافظت قوی در برابر شرایط سخت آب و هوایی دارند استفاده کرد.

 

 

 


چگونه از برزنت کانتینری پوشش برای کامیون ها استفاده کنیم؟


استفاده از برزنت کانتینری برای کامیون ها ضروری است در حالی که بارهای سنگین در مسافت طولانی منتقل می شوند. برزنت ها از بار شما در برابر آب، اشعه ماورا بنفش و آلودگی جاده محافظت می کند. مراحل زیر مراحل پوشش دادن بار با استفاده از برزنت کانتینری است:

در انتهای عقب محموله یک پارچه قرار دهید و سپس آن را تا وسط بار باز کنید. اکنون برزنت کانتینری را باز کنید تا کناره ها به درستی پوشانده شوند. بررسی کنید که طرفین به طور مساوی در انتهای عقب بار قرار گرفته باشند.
اکنون برزنت کانتینری را در انتهای جلوی بار قرار داده و روش برداشتن و باز شدن برزنت را به سمت انتهای عقب بار تکرار کنید. اگر تریلر کاملاً بارگیری شود، یک برزنت کانتینری با ابعاد مناسب می تواند بار کامیون را به خوبی پوشش دهد.
برای بستن بار با تریلی از بندهای بانجی یا تسمه های چوبی استفاده کنید. تا هنگام باد برزنت به خوبی در برابر باد مقاوم باشد.

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat