فروش برزنت ضد آفتاب | مرکز خرید برزنت در ایران

فروش برزنت ضد آفتاب

فروش برزنت ضد آفتاب هم اکنون در سایت بزرگ اینترنتی با قیمت اقتصادی امکان پذیر است. این معتبرترین مرکز خرید برزنت در ایران، بهترین برزنت درجه یک را به صورت عمده و مستقیم توزیع می کند.

 

پارچه برزنت ضد آفتاب و کاربرد آن

همانگونه که مستحضر هستید، علم روز به روز در حال پیشرفت و به واسطه این پیشرفت تولیدات نیز گسترده تر عرضه می شوند.

با رشد تکنولوژی و تجارت متخصصین، روز به روز، شاهد تولیدات پیشرفته تر و کارآمدتری هستیم و از این میان این همه رشد قابل چشمگیر می توان به صنعت نساجی اشاره نمود که نتیجه آن تولید پارچه های بسیار کاربردی و مقاومی چون برزنت است.

برزنت، نوعی پارچه بسیار مستحکم، ضد آب و انعطاف پذیر می باشد که در برابر ضربه، خراش، اشعه نور خورشید، مواد شیمیایی و ‌... مقاومت دارد.

این پارچه با توجه به میزان کیفیت و مواد تولید شده از آن، انواع مختلفی درد که هریک دارای مشخصات و قابلیت های مختص به خود هستند.

برای مثال، برزنت های نسوز، متشکل از الیاف نسوزی هستند که می توانند در برابر دمای ۵۰۰ درجه مقاومت داشته باشند، یا برزنت ضد آبی که در برابر نفوذ آب و یا سایر مایعات مقاومت دارد.

پارچه های کاربردی برزنت، با این میزان ویژگی های منحصربفرد و ویژه توانسته اند توجه بسیاری از صنایع را به جهت تولید محصولات متنوع جلب نمایند.

برزنت های ضد آفتاب نیز، از آن دسته پارچه هایی هستند که می توانند در برابر اشعه ماورإ بنفش نور خورشید و آفتاب مقاوم باشند.

فروش برزنت ضد آفتاب در بازار به نسبت سایر انواع برزنت ها بیشتر است، چرا که مقاومت بالاتری دارد.

 

ویژگی ها و کاربردهای انواع پارچه برزنت ضد آفتاب

برزنت پارچه، که به محصول ضد آفتاب و ضد آب معروف است، با دارا بودن مشخصات فوق در بسیاری از صنایع جزو اصلی ترین و کاربردی ترین پارچه شناخته می شود.

این پارچه از الیاف پنبه و یا پنبه پلی استر با روکش پلی اوتان تشکیل می شود که بیشتر مزایای آن به همین الیاف مصنوعی تولید شده از آن بر می گردد.

از ‌کاربرد و ویژگی های برزنت های ضد آفتاب درجه یک می توان موارد زیر را نام برد:

• استحکام و مقاومت بالا

• دارای طول عمر و دوام فوق العاده عالی

• دارای مقاومت کششی بسیار و انعطاف پذیری

• کاربرد در تولید انواع سایبان ها، سقف های متحرک و آلاچیق

• تولید انواع چتر، لباس ورزشی و بارانی

• استفاده در کوره ها و مشعل ها به عنوان درز گیر

• کاربرد در تولید انواع کیفیت و ساک های تبلیغاتی

• مناسب بودن قیمت فروش برزنت ضد آفتاب

 


فروش برزنت ضد آفتاب از درب کارخانه

 

همانطور که اشاره شد، برزنت ضد آفتاب از انواع پارچه های بسیار مهم و پرکاربردی است که به واسطه ویژگی ها و ساختار مستحکم کاربرد فراوانی را دارد.

از آنجایی که کاربرد این محصول بالا بوده پس سطح فروش برزنت ضد آفتاب نیز ارتقا می یابد که در این راستا، شرکت بزرگ توزیع انواع برزنت، اقدام به توزیع اینترنتی این محصول کرده؛ چرا که در این صورت می توان بهترین پارچه برزنت درجه یک را با قیمت مناسب از درب کارخانه خریداری کرد.

برای خرید عمده و ارزان می توانید از طریق سایت فروش برزنت ضد آفتاب اقدام کنید.