پارچه برزنت کاور سقف سوله

پارچه برزنت کاور سقف سوله

پارچه برزنت کاور سقف سوله

از مهم ترین پارچه های ضخیم موجود در بازار که به عنوان کاور محصولات و دستگاه های مختلف و یا پوششی برای سقف مکان های روباز استفاده می شود ، پارچه برزنت می باشد .

پارچه برزنت کاور سقف سوله در داخل ایران توسط بسیاری از تولیدکنندگان تولید می شود . معمولا تولید کنندگان این محصول ، آن را به وسیله ی مواد مصنوعی پلی آستر و یا نخ پنبه ای می سازند . از آن جایی که این پارچه ها مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط جوی گوناگون و خصوصا رطوبت و آب باران دارند از آن ها به عنوان سایبانی برای سوله ها و دیگر مکان ها استفاده می شود .

دنیای چادر از بزرگ ترین و معتبر ترین مراکز فروش پارچه برزنت کاور سقف سوله در ایران می باشد که در صورت نیاز می توانید به این فروشگاه مراجعه و خریدی مطمئن را تجربه نمایید .

پارچه برزنت کاور سقف سوله چیست؟

پارچه کاور سقف سوله از جنس برزنت می باشد که در رنگ و طرح های متنوع تهیه و تولید می گردد . از آن جایی که این پارچه ها بافت ضخیمی دارند اجازه ی عبور کوچک ترین ذرات آب و یا نور خورشید را از خود نمی دهند که این امر سبب گشته تا در ساخت بسیاری از کاور ها و چادر ها مورد استفاده قرار گیرند .

پارچه های کاور سقف سوله را در دو نوع سه لا و شش لا می سازند که تنها تفاوت آن ها میزان ضخامتشان می باشد .

به دلیل آن که وسایل نگهداری شده در سوله بایستی در برابر باران و برف محافظت شوند و یا برخی از آن ها از نور خورشید دور بمانند ، سوله هایی که سقفی برای پوشش ندارند را با پارچه برزنت کاور سقف سوله می پوشانند تا این مشکل برطرف گردد .

 

 

کاربرد های پارچه برزنت :

پارچه های برزنتی از بهترین پارچه های موجود در بازار می باشند که کاربرد های فراوانی دارند . در زیر چند مورد از این کاربرد ها را شرح می دهیم :

 • کاور سقف سوله : از این پارچه ها جهت نگهداری از وسایل موجود در سوله از عواملی مانند نور خوشید ، بارش باران و برف و ... استفاده می گردد .
 • کاور بار ماشین های سنگین : رانندگان ماشین هایی هم چون کامیون که به جا به جایی بار های مختلف می پردازند برای حفاظت از بارهای خود روی آن را با پارچه های برزنتی می پوشانند .
 • پارچه های بیمارستانی : در بیمارستان ها جنس بسیاری از کاور ها ، لباس ها ، پارچه ها و ... از برزنت می باشد .
 • کوله های کوهنوردی و ساک ها : کوهنوردان از آن جهت که ممکن است گاهی برای مدت طولانی در ارتفاعات و شرایط جوی مختلف بمانند بایستی از کوله های بسیار مقاوم استفاده نمایند که تحمل وزن سنگین وسایل های کوهنوردی را داشته باشد .
 • سایبان ها و چتر ها : از پارچه برزنت کاور سقف سوله برای پوشاندن سقف استخر های روباز ، سالن ها و ... هم استفاده می گردد . علاوه بر آن سایبان کالسکه ی کودکان و چتر ها را از پارچه های برزنتی می توان ساخت که خاصیت ضد رطوبتی دارند .

 

 

خرید پارچه های برزنت برای سقف سوله :

خرید پارچه برزنت کاور سقف سوله از دغدغه های بسیاری از افراد است که سوله هایی دارند و می خواهند سقف آن را بپوشانند . این که این پارچه ها را از کجا می توان خرید و یا چه فروشگاهی می تواند معتبر باشد یک معضل بزرگ برای آن هاست .

خرید پارچه برزنت کاور سقف سوله از مراکز فروش چادر ها و محصولات برزنتی امکان پذیر می باشد . اغلب این فروشگاه ها علاوه بر امکان خرید حضوری ، دسترسی اینترنتی به محصولات خود را از طریق سایت های فروش خود داده اند .

فروشگاه دنیای چادر از معتبر ترین فروشگاه های محصولات برزنتی می باشد که با سال ها تجربه به ارائه ی انواع چادر ها و هم چنین پارچه کاور سقف سوله به مشتریان می پردازد .

مزایای استفاده از پارچه برزنت کاور سقف سوله :
 • این کاور ها خاصیت ضد رطوبتی دارند و بافت ان ها به قدری محکم و منسجم می باشد که یک قطره آب هم از آن عبور نمی کند ، علاوه بر آن نور خورشید را هم از خود عبور نمی دهند .
 • جنس آن ها بسیار مقاوم می باشد، به همین دلیل عمر بسیار طولانی دارند و تا سالیان سال می توانید از آن ها استفاده کنید .
 • در برابر وزش باد ها و طوفان ها از خود ضعفی نشان نمی دهند و مشکلی برای آن ها پیش نمی آید.
 • کوچک ترین خط و خشی بر سطح آن ایجاد نمی گردد .
 • جنس آن ها به نحوی است که امکان چاپ طرح بر سطح خود را دارند و می توانید از ان ها برای تبلیغات هم استفاده نمایید .
 • قیمت پارچه برزنت کاور سقف سوله نسبت به کارایی و قابلیت هایی که دارند بسیار مناسب می باشد .
 • خرید آن ها آسان و از تمامی فروشگاه های پارچه برزنت امکان پذیر می باشد .

 

 

سخن نهایی :

سالیان بسیاری است که پارچه های برزنتی تولید می شوند و جایگاه خود را در بازار ها تثبیت کرده اند . این پارچه ها با توجه به بافت محکم خود مصرف زیادی دارند .

از ان ها امروزه برای ساخت سایبان ها ، کاور های محصولات و دستگاه ها ، لباس های ورزشی ، کوله های کوهنوردی و ... استفاده می گردد . از جمله پر طرفدارترین ان ها پارچه برزنت کاور سقف سوله است که به عنوان سقف موقتی برای سوله ها به کار می روند .

این پارچه برزنت را می توانید از تمامی مراکز فروش برزنت تهیه نمایید . یکی از فروشگاه های فروش آن ، فروشگاه دنیای چادر می باشد که در زمینه ی فروش انواع پارچه های برزنت فعالیت دارد .

کافی است با مراجعه به این فروشگاه و یا سایت اینترنتی آن ، نوع پارچه ی خود را انتخاب و آن را ثبت سفارش کنید .