قیمت چادر برزنتی خودرو | عرضه کننده بهترین چادرهای برزنتی در ایران

قیمت چادر برزنتی خودرو

قیمت چادر برزنتی خودرو در معتبرترین عرضه کننده آنلاین چادرهای برزنتی در ایران اقتصادی ‌ترین قیمت حال حاضر بازار می باشد. جهت ثبت سفارش و خرید می‌ توانید همین حالا به صورت مستقیم و بی واسطه با ما ارتباط برقرار کرده و بهترین چادر برزنتی خودرو را با قیمت درب کارخانه خرید کنید.

 

مزیت استفاده از چادر بر روی خودرو

مزایای استفاده از چادر خودرو با توجه به فصول سال متفاوت است. از این ‌رو ما مزایای استفاده از چادر خودرو را در ۲ بخش جداگانه؛ مزایای استفاده در فصل گرما و مزایای استفاده در فصل سرما بررسی می‌
کنیم.

مزایای استفاده از چادر خودرو در فصل گرما: همانطور که مستحضر هستید؛ تابش مستقیم نور داغ خورشید از شیشه خودرو به فضای داخل کابین، منجر به گرم و داغ شدن داخل ماشین می گردد.
هنگامی که چنین شرایطی در محیط داخلی خودرو به وجود می ‌آید قبل از شروع به روشن کردن خودرو به دلیل وارد نشدن صدمه و خسارت به سیستم فنی خودرو راننده مجبور است ابتدا کولر خودرو را روشن کرده و زمانی را برای خنک شدن داخل خودرو هدر دهد.
البته هدر دادن وقت و انرژی ای فقط یکی از آسیب هایی است که فصل گرما و نور داغ خورشید به خودرو می رسانند. تابش مستقیم نور خورشید باعث می ‌شود قطعات داخلی کابین حالت و کیفیت اولیه خود را از دست بدهند.
رویه صندلی ها به عنوان آسیب پذیر ترین بخش داخل کابین بر اثر تابش مستقیم نور خورشید رنگ خود را از دست داده و خیلی زود پوسیده و از بین می روند. همچنین علاوه بر فضای داخل کابین تابش مستقیم نور خورشید تاثیر بسیار منفی بر روی رنگ و بدنه خودرو می گذارد.
استفاده از چادر خودرو سبب می شود هیچکدام از موارد ذکر شده در بالا برای خودرو پیش نیاید.

مزایای استفاده از چادر خود را در فصل سرما؛ یکی از مهم‌ترین موارد غیر قابل پیش بینی در فصل سرما بارش برف و باران می باشد. بارش برف و باران بر روی خودرو علاوه بر از بین بردن رنگ بدنه خودرو، به دلیل قرار گرفتن خودرو در معرض رطوبت و سرمای زیاد سیستم فنی آن نیز دچار شود دچار مشکل می کند.

پس نتیجه می گیریم که استفاده از چادر ماشین علاوه بر کاهش استهلاک خودرو موجب می‌ شود تا خودرو از افت قیمت و آسیب دیده گی حفظ گردد.
قیمت چادر برزنتی خودرو در مقایسه با خسارت ‌های وارد شده بر خودرو و همچنین کاهش قیمت آن بسیار ناچیز و غیر قابل غیر قابل مقایسه می ‌باشد. به شما عزیزان توصیه می ‌کنیم حتماً جهت حفظ و نگهداری بهینه از خودروی خود از یک چادر برزنتی مناسب خودرو استفاده کنید.

 

لیست قیمت چادر برزنتی خودرو

همانطور که مستحضر هستید؛ قیمت چادر برزنتی خودرو تحت تاثیر شرایطی قرار دارد که مؤثرترین گزینه تاثیرگذار بر روی لیست قیمت چادر برزنتی خودرو جنس چادر می باشد.
به‌ هرحال هر چقدر چادر انتخاب شده برای خرید از جنس و کیفیت بالاتری برخوردار گردد به طبع آن دارای قیمت بالاتری نیز هست.
دیگر فاکتورهای تاثیرگذار بر لیست قیمت چادر خودرو انتخاب مرجع فروش و شیوه مناسب خرید می باشد.

شما عزیزان با بهره بردن از هوش و ذکاوت بالای خود می توانید بهترین مرجع فروش آنلاین برای خرید خود انتخاب کرده و به همین سبب متحمل هزینه‌ های کمتری برای خرید گردید.

 

 

 

معتبرترین مرکز عرضه کننده بهترین چادرهای برزنتی در ایران

همانطور که متوجه شدید؛ یکی از موارد تاثیرگذار بر روی قیمت چادر برزنتی خودرو، قیمت مرجع فروشی است که برای خرید انتخاب می شود.

در واقع اگر شما مرجع فروشی را انتخاب کنید که در آن مرجع قادر باشید به صورت مستقیم و بی‌ واسطه، و بدون صرف هزینه رفت ‌و آمد خرید خود را انجام دهید مسلماً متحمل هزینه های کمتری می شوید.

مرجع فروش ما یکی از معتبرترین مراکز عرضه‌ کننده بهترین چادر برزنتی در ایران می ‌باشد، که به شما کمک می کند بهترین چادر برزنتی را با قیمت درب کارخانه در محل زندگی خود در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat