پارچه برزنت سه لا شش لا | لیست قیمت برزنت درجه یک

پارچه برزنت سه لا شش لا

پارچه برزنت سه لا شش لا که دارای کیفیت و مقاومت بسیار بالایی می باشد، در بزرگترین سایت رسمی خرید آنلاین به فروش می رسد. لیست قیمت برزنت درجه یک را می توانید از طریق کارشناسان خبره این مجموعه مطلع شوید.

 


پارچه برزنت سه لا شش لا و مصارف آن


پارچه برزنت یکی از محصولات تولیدی صنعت نساجی است که در انواع مختلف با ضخامت، تعداد لایه های متفاوت و حتی کیفیت گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.
پارچه‌ های برزنت معمولا از جنس کرباس و یا پلی استر با روکش یورتان و یا پلاستیک های دیگری مثل پلی اتیلین تولید می شوند که مقاومت و انعطاف آن ها در بازار پارچه های کاربردی زبانزد است.
پارچه برزنت همانگونه که ذکر شد، دارای انواع متفاوتی است که برزنت سه لا شش لا نمونه ای منحصربفرد و بارز از انواع پارچه برزنت می باشد.
خود پارچه های برزنت سه لا شش لا کاربردهای بسیار گسترده ای را به جهت کیفیت بالا در صنعت های گوناگون دارند.
از کاربردهای عمده و گسترده برزنت سه لا شش لا می توان به موارد زیر اشاره نمود:
• دوخت انواع روکش کالا و اجناس
• تهیه انواع مختلف چادر های نظامی، کامیون، چادر های پالایشگاه های نفتی و یا چادر های قلندری
این برزنت از پارچه هایی است که از ضخامت بالایی برخوردار می باشد و به واسطه همین ضخامت، کاربردهای متنوع و گوناگونی دارد.
الیاف تشکیل دهنده برزنت سه لا شش لا از پنبه، پلی استر و پلی استر پنبه است که بر میزان ضخامت پارچه تاثیر می گذارند و هر چه تعداد لایه های پارچه افزایش یابد، بی شک ضخامت آن بیشتر شده و میزان مقاومت آن نیز بالا خواهد رفت. برای مثال در برابر کشش، سایش، خراش، حرارت، رطوبت و ... مقاومت خواهد داشت‌.
اکثر برزنت های سه لا شش لا در طول و عرض 100 تا 200 سانتی متر متغیر تولید می گردند و حتی مقاومت بالایی در برابر استرس دمایی بالا دارند.

 

 


جنس پارچه برزنت سه لا نخ شش لا


برزنت سه لا شش لا یکی از انواع پارچه های برزنت بسیار مقاومی است که از کرباس و یا پلی استر با روکش یورتان و یا پلاستیک های دیگری مثل پلی اتیلین تولید می گردد.
همانگونه که اشاره شد این نوع برزنت، پارچه برزنت بسیار مقاوم، قابل انعطاف و ضد آب است که برای مصارف گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد.
این پارچه ها از نظر کیفیت و جنس بسیار مرغوب هستند و همانگونه که از نام آن ها مشخص است، از چند لایه تشکیل می شوند که این تعداد لایه های آن، بی شک بر میزان مقاومت پارچه تاثیر خواهد گذاشت.

 

مرکز خرید برزنت سه لا شش لا ارزان قیمت


برزنت سه لا شش لا بی شک از کاربردی ترین، مقاوم ترین و ارزان قیمت ترین نوع برزنت های ضد آب است که به جهت تمامی موارد ذکر شده بسیار پرطرفدار می باشد.
شرکت بزرگ پخش عمده انواع پارچه برزنتی با کیفیت تضمینی و قیمت رقابتی پارچه برزنت سه لا شش لا میزبان تمامی کاربران گرامی می باشد‌.
این مجموعه که به عنوان مرکز فروش اینترنتی درحال فعالیت است، برای ثبت سفارش به جهت فروش پارچه برزنت سه لا شش لا میزبان شما عزیزان خواهد بود.