۱۰نکته انتخاب پارچه کانتینری خوب

۱۰نکته انتخاب پارچه کانتینری خوب

۱۰ نکته انتخاب پارچه کانتینری خوب؟
چادر کانتینری مدل های مختلفی دارد، بنابراین تفاوت های زیادی بین آنها موجود است. برای اینکه خریدار بتواند انتخاب مناسب تر و نیز متناسب تری داشته باشد می بایست به نکات زیر توجه کند. این نکات همگی مربوط به انتخاب پارچه های کانتینری می باشد:
۱- جنس پارچه: چادر کانتینری از مواد مختلفی تولید می شود به عنوان مثال، مواد و الیاف برزنتی، مواد و الیاف پلی استر، پوشش های پی وی سی و ... که هر کدام از آنها ویژگی های مخصوص به خود را دارند. بنابراین میزان تحمل شرایط سخت و دشوار آب و هوایی در هر کدام از آنها متفاوت است. اگر به دنبال پوشش های بادوام و ضد آب می گردید، مواد پلی استر گزینه خوبی می تواند برای شما باشد.
۲- قیمت: مهمترین عامل در انتخاب خریداران قیمت چادر کانتینری است. این عامل بیشترین تاثیر گذاری را بر روی کیفیت چادر می گذارد. معمولا چادرهای کانتینری با کیفیت نسبت به چادرهای کانتینری بی کیفیت گران تر هستند. با مراجعه به بازار فروش متوجه قیمت های فروش خواهید شد.
۳- دوام و طول عمر: عمر چادر کانتینری بستگی به مواد مورد استفاده برای ساخت آن ها دارد. برخی از مواد بادوام بوده و سال های طولانی می توان بدون تغییر از آنها استفاده کرد مانند الیاف پلی استر و برزنت که در برابر شرایط مختلف آب و هوایی مقاومت خوبی از خود نشان می دهند.

                              
۴- کاربرد: چادرهای کانتینری کاربرد های گسترده ای دارند، برخلاف نام آنها می توان از این محصول در صنایع مختلفی همچون کشاورزی برای پوشش نهاده های دامی و کشاورزی، خودرویی پوشش بار خودروهای سبک و سنگین، ساخت چادرهای هلال احمر و چادر های مسافرتی و ... استفاده کرد.
۵- عایق بودن: برای ساخت چادر کانتینری معمولا از مواد بادوام و مستحکم استفاده می کنند تا در برابر عوامل و عناصر بیرونی بتواند مقاوم باشد. این مواد ممکن از از الیاف برزنت، پلی استر، نایلون، پی وی سی و ... باشد. برخی از آنها مانند پلی استر، ضد آب و ضد نور هستندو عمر طولانی تری نسبت به سایر مواد دارند.
۶- وزن: معمولا وزن اکثر چادرهای کانتینری سبک است. برای ساخت چادرهای کانتینری از پارچه های مقاوم و با استحکام بالا استفاده می شود. وزن این محصولات به اندازی سبک است که شما می توانید به آسانی آن را تا کرده و با خود به هر جایی حمل نمایید.

۷- طول و عرض: طول عمر چادر کانتینری رابطه مستقیمی با جنس چادر دارد. معمولا اکثر چادرهای کانتینری بیش از ۱۰ سال عمر می کنند. اما این موضوع ثابت نیست و بستگی به استفاده شما در صنعت مورد نظرتان دارد.
۸- ضخامت: چادر های کانتینری در ضخامت های مختلفی تولید می شوند، آنها در یک لا، دولا، سه لا، چهار لا و تا شش لا وجود دارند و شما می توانید متناسب با نیازتان از آنها استفاده کنید.
۹- میزان انعطاف پذیری: چادرهای کانتینری از انعطاف بسیار بالایی برخوردار هستند، به طوری که کاربر قادر است آنها را تا کرده و درن کیسه ای مخصوص قرار دهد. میزان انعطاف پذیری این محصولات به مواد به کار رفته برای ساخت آنها بستگی دارد.
۱۰- نوع برند: با مراجعه به مراکز فروش و بازار انواع مختلفی از بندهای چادر کانتینری را مشاهده خواهید کرد. برخی از آنها برندهای خارجی و برخی برندهای ایرانی. میزان کیفیت هر کدام از برنده با دیگری متفاوت است.

 

زمینه های فعالیت

طراحی و دوخت روکش کالاهای صنعتی و آزمایشگاهی، پارچه برزنت، سازه های بادی و تفریحی ورزشی، سازه های پارچه ای و کششی، پوشش های سیلو، پوشش های استخر آب، تجهیزات مسافرتی، کاور لیفتراک، چادر ماشین و ترانزیتی و …

آدرس ما

کرج، جاده ملارد، ایستگاه منظریه، روبروی شهرداری منطقه ۱۰، پلاک ۱۰
[email protected]

تلفن: 02633119 - 02636609320
فکس: 02636639298
همراه: 09124049871
واتس اپ:  09924500600 
واتس اپ:  09024049871

ساعات کاری

ساعات کار دنیای چادر از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 18  می باشد

جمعه ها تعطیل است

Back To Top
© 2024 DonyayeChador. All Rights Reserved. Design by MehdiEdalat