پارچه برزنت ترانزیتی

پارچه برزنت ترانزیتی

 مهمترین دلیل برای خرید پارچه برزنت ترانزیتی این است که این نوع پارچه ها نسبت به سایر محصولات مشابه موجود در بازار از راندمان انرژی و مقاومتی بالاتری برخوردار هستند و قیمت کمتری نیز دارند. آنها کاملا ضد آب و نیز ضد آفتاب هستند و در برابر عوامل محیطی مقاومت خوبی از خود نشان می دهند.


میزان مقاومت پارچه برزنت ترانزیتی


باید بدانیم که پارچه برزنت ترانزیتی متناسب با نیاز هر فعالیتی طراحی و تولید می شود، و مقاومت آن بستگی به نوع استفاده از آن دارد، به عنوان مثال پارچه برزنت خودرو در مقایسه با پارچه های برزنتی کیف از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار است. زیرا مدت زمان زیادی را در زیر نور آفتاب، باران و ... می ماند و باید در این مدت دچار سایش و پارگی نشود تا بتواند از خودروی شما محافظت کند.

پارچه برزنت ترانزیتی در انواع مختلفی تولید می شوند؛ و شما می توانید متناسب با نیاز خودتان آن را انتخاب کنید. دو نوع پارچه ترانزیتی وجود دارد که به طور گسترده ای در ایران استفاده می شود و عمدتا در خانه ها و اقامتگاه های دارای حیاط، ویلاها و مهمتر از همه برای پوشش محصولات صنعتی و کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. آنها با نام تجاری پارچه برزنتی و پارچه پلی استر شناخته می شوند.
این نوع از پارچه های ترانزیتی، کاربرد مشابهی دارند و به دلیل مزیت های فراوانی که دارد، همواره در بازار محصولات صنعتی طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده اند.
وجود انواع مختلف پارچه برزنت ترانزیتی مناسب و با کیفیت در بازار فروش همواره یک حسن تلقی می شود، پارچه های برزنتی به دلیل داشتن مزیت های فراوان و مقاومت بالا همواره در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید متناسب با نیاز خود از آنها استفاده کنید.

 


قیمت خرید پارچه برزنت ترانزیتی


پارامترهای زیادی بر قیمت پارچه برزنت ترانزیتی در بازار محصولات صنعتی و منسوجات تاثیر می گذارد که مهمترین و تاثیر گذارترین پارامتر بر قیمت این محصول جنس پارچه و کیفیت آن و نیز نوع الیاف مورد استفاده برای تولید آن است. انواع مختلفی از پارچه های برزنتی و ترانزیتی در بازار وجود دارد که دارای قیمت های متفاوتی هستند؛ مانند پارچه های برزنتی نانو، پارچه های پلی استر، پارچه های پی وی سی و ... که قیمت آن ها با یکدیگر متفاوت است.

قیمت پارچه برزنت ترانزیتی همواره یکی از عوامل تاثیرگذار بر انتخاب مصرف کنندگان بوده است، در دهه های اخیر عوامل مختلفی بر قیمت این نوع پارچه ها در بازار فروش تاثیر گذاشته است، قیمت پارچه های برزنتی بسته به کیفیت محصول و مقاومت آن متفاوت می باشد.
برای آگاهی از قیمت پارچه برزنت ترانزیتی ، شما می توانید به فروشگاه دنیای چادر مراجعه کنید و انواع محصولات تولیدی این شرکت را با یکدیگر مقایسه و با توجه به کیفیت و قیمت یکی از آنها را انتخاب کرده و همچنین از طریق فروشگاه اینترنتی این مجموعه به قیمت این محصول دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این می توانید از مشاوره رایگان دنیای چادر نیز استفاده کنید.