انواع برزنت سقفی درجه یک مستحک

انواع برزنت سقفی درجه یک مستحکم

در سراسر دنیا تولید کنندگان برزنت سقفی را در مدل های مختلفی تولید می کنند از برزنت های پلی اتیلن سبک گرفته تا برزنت های وینیل، برزنت های بوم و برزنت های مش که همگی مزیت های مخصوص به خود را داشته و برای کار خاصی طراحی و تولید شده اند. توجه داشته باشید مقاومت در برابر آب برای برزنت هایی که باید از باران و رطوبت محافظت کنند مهم است. برزنت های مختلف سطح محافظت متفاوتی را ایجاد می کند، از مقاومت کم تا کاملا ضد آب، که بهتر است هنگام خرید به این موضوع توجه کنید.


بررسی ویژگی های انواع برزنت سقفی درجه یک مستحکم 


هر کدام از مدل های برزنت سقفی مقاومت خاص خود را دارند. مقاومت توانایی مقابله برزنت با عوامل و عناصر بیرونی مانند نیرو باد، باران، فشار، کشش و ... است که در طول عمر برزنت به آن وارد می شود. مقاومت برزنت ها بر اساس مواد و طرح بافت تغییر می کند.

مقاومت در برابر خوردگی تعیین می کند که برزنت سقفی در برابر خوردگی ناشی از نور ماورا UV بنفش و مواد خارجی مانند روغن ها ، اسیدها ، گریس ها و کپک مقاومت کند. برای ایجاد مقاومت در برابر انواع مختلف تخریب می توان از روکش های خاصی استفاده کرد.
مقاومت در برابر سایش ، مقاومت پارچه برزنتی در برابر پاره شدن و شکافتن به دلیل نقاط و لبه های تیز است. بوم وینیل نسبت به مواد پلی اتیلن مقاومت به سایندگی بیشتری دارند.
برزنت سقفی در انواع کاربردها و صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از محصولات به عنوان برزنت سقف، برای پوشش بار کامیون، پوشش آب استخر، ایجاد سایبان، ایجاد چادر موقت و ... استفاده می شود. برخی دیگر به عنوان پوشش محصولات دامی و کشاورزی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. آنها همچنین در پروژه های ساختمانی برای پوشش پل ها، ساختمان ها و برج ها استفاده می شوند. برای محوطه سازی و نگهداری از چمن نیز می توان از این نوع برزنت ها استفاده کرد.
علاوه بر این برزنت سقفی برای برای پناه دادن بشردوستانه هنگام بارندگی و یا آفتاب مستقیم استفاده می شود. تهیه پارچه برزنت به راحتی می تواند یک پناهگاه موقت برای شما ایجاد کند و حمل و نقل آن نیز آسان است. در جهانگردی، از برزنت ها به طور گسترده ای برای ساختن چادر برای افراد در پیاده روی و سایت های کمپینگ استفاده می شود. استفاده و حمل آنها از یک مکان به مکان دیگر آسان است زیرا مقرون به صرفه بوده و در برابر آب مقاوم هستند.

 

 فروش انواع برزنت سقفی درجه یک مستحکم


دنیای چادر از معتبرترین مراکز فروش برزنت سقفی در کرج و تهران است. خریداران برای خرید ارزان قیمت این محصول می توانند به فروشگاه دنیای چادر مراجعه کنند. محصولات موجود در دنیای چادر از مواد درجه یک تولید شده و با استاندارد های جهانی مطابقت دارد.
برزنت سقفی درجه یک مستحکم را از دنیای چادر خریداری کنید تا بتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. مجموعه ما فروش اینترنتی نیز دارد و با مراجعه به وب سایت اینترنتی ما می توانید این محصولات را به صورت آنلاین سفارش دهید.